Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei na pierwszym odcinku przebiłem oponę o skały gdzieś w okolicach drugiego pomiaru czasu i straciłem ponad minutę. Bałem się, że będę musiał tak jechać też drugi odcinek ale na szczęście założyli nowe koło. Następnie podczas nocnej jazdy rozwaliłem reflektory i jechałem całkiem po ciemku, a grałem o 16:00 ;/. Ostatnie dwa odcinki chyba wygrałem, ale to niewiele zmieniło. No nic, czekam na kolejny etap.

 

2nKh8rV.jpg

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Oficjalnie rezygnuje z obecnego sezonu. Po zmianie kierownicy jestem za cienki w uszach, przyzwyczajenia z T100 biorą górę. Muszę się zaprzyjaźnić z nową kierownicą.

 To wykorzystaj ten sezon do treningu, po prostu. 

 

Ja pojechałem sobie własnym tempem, bez szarżowania i bez większych przygód (okej, muszę się przyznać, raz mnie wystrzeliło i wleciałem w budynek jak Kamikaze), i jestem w sumie zadowolony z przyjazdu. Przed większymi hopkami pamiętajcie aby lekko przyhamować, a tuż przed wybiciem dodać gazu. Wtedy mamy lepszą trajektorię lotu. Odpowiedni weight transfer jest kluczowy na takich odcinkach.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jest HARDKOR :D

 

Przejechałem dwa pierwsze OSy. Jako, że Finlandia to można na pełnym gazie jechać.. A tu zonk. Teraz jechałem Subaru a wcześniej Mini i mi się pokręciło :D

 

Ale tu są emocje, jak wyskakuje na hopie lecę w powietrzu i nagle okazuje się, że nie z tej strony wjechałem na hope i mnie znosi w krzaki :)

 

Albo jak raz wyskoczyłem za mocno i mnie zniosło na płot, za którym stali widzowie. Oczywiście płot się rozpadł i wpadłem w ludzi, co skutkowało +15 s :)

 

Teraz będę jechać OS w nocy i mam nadzieję, że nie stracę świateł na pierwszym zakręcie :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ja mam upgrade 2/4, tak mi pokazuje przy wyborze aurta w lidze.

 

 

PS. Właśnie odpadłem z rywalizacji w Monaco. Na samym początku drugiego OSu wyleciałem z trasy w przepaść... Niestety DNF i koniec eventu :)

 

A szkoda, bo 6 byłem po pierwszym OS i miałem nadzieję na miejsce w pierwszej 10 po zakończeniu eventu.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Panowie, a ile Wam pokazuje update, jak wybieracie auto w lidze? Ja mam 2/4... A w kaierze też 2/4... Bo teraz karierę robię Subaru.

 

Z tego by wynikało, że:

 

A. Faktycznie jest lipa i auto jest dopakowane tak jak mamy w karierze.

B. Każdy ma auto tak dopakowane jak twórca sezonu, czyli ja.

 

Ale odpowiedź B musicie potwierdzić, jak ktoś zaczyna dopiero event to wybiera przed nim auto. Tam na ekranie jest info o poziomie dopakowania.

Odnośnik do komentarza

 No dobry event i duzo emocji. Krayzie PL niezle pocisnales w Monaco, szacun  :good: Cala, ciezko wypracowana nad toba przewage stracilem na przedostatnim odcinku pakujac sie w grupke kibicow za drewnianym ogrodzeniem. Z kilkunastu sekund przewagi zrobilo sie 2 sekundy straty, ktora udalo mi sie odrobic na ostatnim odcinku. Oby wiecej takich rajdow  :thumbsup:

 

A ponizej moj przejazd z pierwszego OSu w Monaco, na ktorym uszkodzilem chlodzenie i rozbilem szybe, ktorej juz mi nie naprawili do konca rajdu  <_<

 

 


I jeszcze replay z poprzedniego eventu w Niemczech

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...