Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Po Halo naszło mnie na coś skillowego. Niestety ale wygląda na to że serwery całkowicie umarły. Nic nie znalazło a po 5 minutach szukania gra wychodziła do menu. Cóż. Szkoda serii bo miała naprawdę ciekawy gameplay. Bez względu czy to jedynka czy dwójka. Będę tęsknił. 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2021 o 15:21, Szymek napisał:

Po Halo naszło mnie na coś skillowego. Niestety ale wygląda na to że serwery całkowicie umarły. Nic nie znalazło a po 5 minutach szukania gra wychodziła do menu. Cóż. Szkoda serii bo miała naprawdę ciekawy gameplay. Bez względu czy to jedynka czy dwójka. Będę tęsknił. 


Pamiętam tryb wieloosobowy w Titanfall II - znakomicie się grało. Zresztą cała gra jest świetna. Bazowo przeszedłem lata temu na PlayStation 4, kilka miesięcy temu raz jeszcze się za nią zabrałem na X bąku i grało się wybornie. Poruszanie się po arenach zmagań, walka i nasz blaszany kompan :banderas:

Coś pięknego. Graficznie nawet dzisiaj trzyma fason. Szkoda serii. :/

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Od paru dni do kupienia za 11zl na steam i zrobił się ruch na serwerach. To dalej gra petarda, zarówno wizualnie, a szczególnie gameplayowo. Singiel dalej bawi, multi....no nic lepszego w branży nie zrobiono od tamtego czasu.

 

Szkoda że ea olało serwery i wyrzuca z nich na pc co chwile. Teraz przez parę dni jest spoko bo szybko wyszukuje mecz ale przedtem czekanie dłużej niż 2min na mecz = 100% wyrzucenie z serwerów i powrót do menu gry.

 

Rozwiązaniem fanowski serwer Northstar ale widzę, że siedzą tam hardcorowcy no i nie można nabijać lv i odblokowywać nowych rzeczy

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
10 godzin temu, Daffy napisał:

Wyszedł patch...po chyba stu latach...naprawiający online na pc i przywracający rotację mapek i trybów

Na konsolach chyba też. Nie wiem jak na ps5 ale na X było wczoraj 8 tyś graczy i mecze szybko wyszukiwało. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Znowu mnie wciągnęło na maksa. Zaczalem też grać inna bronią, tym karabinem dla noobow co go wszyscy nienawidzą i sieję spustoszenie :) a i zachciało mi się mieć sztandar od EM 4 cold war bo jest super, ale nabijanie killi ta bronią to masakra. Ciężko się nią gra na początku i trzeba dobrze ja wyczaić, w każdym razie gun nie dla mnie, ale coś da się nią zdziałać.

 

A i w weekend było ponad 4k graczy, czyli sporo. 

 

@Szymekgrasz jeszcze czasem? Jak samopoczucie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...