Skocz do zawartości

The Punisher - 2017 - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i pykło.

Jak dla mnie jeszcze gorzej niż pierwszy sezon.

Mogąc poprawić to co kulało, nie zrobiono tego. Za mało Punishera. Za mało akcji "wielkiej armii" Russo, która składała się z kilkunastu typków. Totalnie niewykorzystany potencjał całej postaci i jej otoczki. Zamiast wojować, dymał jakąś psychiczną deskę. Czy Russo wogóle chyba nikt na serio nie szukał, tylko pierlolili, że to robią. Finał tej postaci to też, rozczarowanie, bo chyba każdy się spodziewał ostrego starcia. 



Wątek z tymi katolami marzącymi o władzymi, też nie urywa rzyci. Jak wszystko w tym sezonie.

No dobra, jest tu kilka momentów, akcje w kiblu, siłowni, atak na posterunek- to na plus. 

Ale ciągle za mało tu Punishera. Kamizelki z czachą chyba jeszcze mniej niż w pierwszym sezonie. Zamiast smętnego  miłosnego pierdu-pierdu, jest smętne pierdu-pierdu o Russo i Franku.

 

 

Niech markę przejmie ktoś z jajami, przestudiuje komiksy od Ennisa i da serial o Punisherze, na którego każdy czeka. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogole nie moglem się przywiazac do postaci: 

Amy

 

Do konca nie czulem chemii miedzy nią a Punisherem, byla taka przypadkowa, ze mogłaby zostac potrącona w którymś epizodzie przez ciężarówkę i nie zauważyłbym roznicy. Chyba ze to po prostu braki w warsztacie aktorskim, bardziej pasowałaby do jakiegos American Pie, a nie tu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Red_ napisał:

W ogole nie moglem się przywiazac do postaci: 

  Pokaż ukrytą zawartość

Amy

 

 

Do konca nie czulem chemii miedzy nią a Punisherem, byla taka przypadkowa, ze mogłaby zostac potrącona w którymś epizodzie przez ciężarówkę i nie zauważyłbym roznicy. Chyba ze to po prostu braki w warsztacie aktorskim, bardziej pasowałaby do jakiegos American Pie, a nie tu.

 

Jak dla mnie w sumie nie trudno bylo zalapac chemie, dla Uszatego...

 

Amy byla troszke jak jego corka, cos a la Joel i Ellie z tlou

 

Zaczelo sie to troche dziwnie ale rozwinelo calkiem sensownie.

 

Caly drugi sezon mocno na plus moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Sezon w porządku, miał zdecydowanie lepszy początek od pierwszego, po trzech epach tempo spadło, ale zrywy nadal były. Nie obraziłbym się na więcej akcji.

Spoiler

Ale ta walka kocic Madani vs psycholożka to parodia większa niż Fame MMA xd Miałem ochotę to rozchodzić, ale nie chciało mi się wstawać.

Ogólnie cały serial w sumie się udał, jednak uważam, że Frank zasługuje na coś jeszcze lepszego.

Odnośnik do komentarza

Pykły dwa sezony. O matko w końcu coś  niepedalskiego na podstawie komiksu. Mam odruch wymiotny na słowo avengers i na widok kozaków w plastikowych zbrojach, strzelających laserami z oczu. Tak więc, Frank spisał się na medal pod tym względem. Choreografia walk cud i miód, brak cenzury, trochę mało "momentów", ale  jak już były to :banderas:. W drugim sezonie trochę śmieszne było jak za każdym razem pojawiał się kaznodzieja to leciał ten sam motyw muzyczny, po 20tym razie trochę to bawiło. Mamuśka z 1 sezonu to cudowny milf, madani miala fajny tylek. Billy słabo wypadł w drugim sezonie, bardziej wyglądał na szkolnego przygłupa, którego każdy podpuszczał do robienia dziwnych rzeczy. 

Niestety aktor grający franka ma niecale 1,80, czasami kuło to w oczy, ale i tak jak na karła wyglądał badassowo, wybaczam nawet kilka głupich min jakie robił i to, że w pierwszym sezonie co chwiłe wpie.rdalał jak dzik. Ogólnie, gdyby nie te przegadane sceny to byłoby solidne kino akcji z lat świetnośći.

 

Z daredevila obejrzałem 3 epizody i jednak już czuć obcisłe rajtuzy - może się zmuszę bo podobno frank ma tam jakieś goscinne występy. Niestety już od początku pojawia się wątek najazdu kosmitów na nowy york, więc to nie moja bajka. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie jadę dalej i faktycznie pierwsze 3 odcinki to była bomba, potem lekki zjazd. Russo to najsłabiej napisany przeciwnik od czasu tego dziwnego Mudżina w drugiej części pierwszego sezonu Lucjana Klatki. Frank z trzema minami na krzyż też nie pomaga. A ta młoda tylko drażni. 

 

Zrobiliby 1:1 takie "Welcome back Frank" i nic więcej nie trzeba, gotowy scenariusz a nie słodkie pierdu pierdu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...