Skocz do zawartości

The Punisher - 2017 - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakos nie moge się w pełni wciagnac. Nie leżą mi bohaterowie, młoda jest irytujaca i po 6 odcinkach nie czuję zadnego przywiazania do jej roli. Pastor kojarzy mi się z psychoreligijnym fanatykiem z Far Cry 5, poki co nadal nie skumalem jakie są jego motywacje. Ot chodzi gdzie chce i morduje.

 

O stylizacji Billego juz bylo mowione. Jego blizny sa zupełnie nieadekwatne do odniesionych obrazen, a bohaterowie zawsze komentuja jakby wygladal jak z horroru. Juz Frank po walce na ruskiej siłowni był bardziej pokiereszowany niz te zadrapania.

 

W polowie sezonu mam mieszane uczucia. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, _Red_ napisał:

Pastor kojarzy mi się z psychoreligijnym fanatykiem z Far Cry 5, poki co nadal nie skumalem jakie są jego motywacje. Ot chodzi gdzie chce i morduje.

 

O stylizacji Billego juz bylo mowione. Jego blizny sa zupełnie nieadekwatne do odniesionych obrazen, a bohaterowie zawsze komentuja jakby wygladal jak z horroru. Juz Frank po walce na ruskiej siłowni był bardziej pokiereszowany niz te zadrapania.

 

 

A widzisz redziu, na wszystko jest racjonalne wytłumaczenie. Pilgrim to najpewniej wersja Mennonite'a. Musieli tylko zmienić jego religijne backstory (co i po co dowiesz się z

Spoiler

6 albo 7 odcinka)

, a to z racji tego, że wg mennonitów nie można posiadać i używać broni. W komiksach postać jak pamiętam nie przyjęła broni gdy dostała zlecenie na Castle'a. Miał tylko młotek. Z racji scenariusza (posterunek i ruscy) raczej zrozumiałe. No i na Punishera tylko z młotkiem? No nie sądzę. Z racji scenariusza wynika też twarz Russo. Gdyby jego facjata wyglądałaby jak w komiksach to scena

Spoiler

łóżkowa z panią psycholog wyglądałaby jakoś tak:

Spoiler


 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Siedem odcinków za mną.

 

Początek dawał nadzieję, że jednak Punishera będzie więcej, ale znowu zrobiło się to smętne pierdu pierdu. No dobra, jest tu więcej akcji niż analogicznie w pierwszym sezonie, ale liczyłem na więcej starć z Russo.

Pewnie znowu najlepsze zostanie na ostatnie dwa-trzy odcinki. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...