Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Orzeszek napisał:
 
 
trochę to dziwne, że zwykły kowalski, może od tak zrobić strike'a dla beki i yt blokuje film.

 


Ten YouTube to jest teraz taki rak przez te algorytmy sztucznej inteligencji, które z automatu wysyłają copyright claimy na lewo i prawo...
 

 

1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Haha panowie to nie tak

 

po prostu czuje lepsza wczutke jak gram w naszym języku 


Peter Parker śmigający po New Yorku i "lepsza wczutka" po polsku? Coś tu nie gra za bardzo - ja rozumiem, jakby to był Piotr Parkowski z Sosnowca, swojski pajonk-człek, ale tak...

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Ficuś napisał:

wada gry jest to, ze gruszczykowi jego plejsztejszyn przy niej glosno chodzi xddddd

Nie ma się co dziwić już nie raz pisałem że grając w GoW w okresie cieplejszych dni po 00:00 nie odpalałem konsoli bo obecnie nie mieszkam sam a nie chce wszystkich budzić . Nawet wyżyłowany komputer do granic możliwości z 6 wiatrakami na 100% chodzi dużo ciszej niż ps4pro. Jeszcze jakby chodziła głośno podczas grubszej awantury ale ona chodzi głośno tylko podczas przeglądania ekwipunku... Pre order jutro powinien być więc muszę liczyć że dalej będzie poniżej 20c i będzie dawało radę grać.

Odnośnik do komentarza
Mówisz o tej za 329 PLN czy ile ona tam kosztuje? Wczoraj jak sprawdzałem w PSS to jest opisane co jest w składzie, gra, motyw, stroje itp plus zestaw 3 dodatków.
 
[mention=47183]SpacierShark123[/mention]
Optymalizacja GoW to porażka pod tym względem, nie brałbym tego jako wyznacznik.
Tak o tej wersji piszę.
Z poziomu konsoli jak wejdę w zakładkę Spiderman to mam wybór wersji i w tym oknie widnieje dostęp do 3 rozdziałów z The City That Never Sleep.
Wcześniej patrzyłem z poziomu telefonu i mogem tylko zobaczyć oddzielne wersję bez porównywarki

Swoją drogą ciekawe jak króciutkie te DLC
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

Po 14 odbiór jest w mailu, akurat kończę o 14 to podjadę 

 

Teraz, Cykomaton napisał:

Paczka z Euro czeka na mnie już w domu, szkoda że dopiero jutro do niego wracam. RIP

macie tutaj temacik :potter: 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

w recenzji spidersweb wyczytałem że nie da zmienić się języka :yakubu:


Ale to chyba informacja dla leniwych - mając XMB po angielsku, będę chyba mógł grać tak jak pan Jezus przykazał?
Bo jak zostawili tylko polską ścieżkę dźwiękową to już wiem, jaki tytuł Sony oprócz Gran Turismo, mogę z czystym sumieniem olać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...