Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, schabek napisał:

Zaraz dostane kur wicy. Czemu nie moge zrobic zdjec tych kultowych miejsc? Jedno czy dwa sie udalo ale teraz gdzie nie pojde aparat nie chce sie przestawic na zielono i nie da rady zrobic foty. Probuje z roznych miejsc, bujajac sie na pajeczynie, stojac na budynku z naprzeciwka, stojac pod zeby tylko zmiescic obiekt w kadrze. No nie da sie, mial ktos podobny problem czy mam dalna i to sie jakos robi prosto a ja nie potrafie?


Czasem np musisz wejście do budynku sfotografować, bo tam jest jakiś szyld itp. Ja też się motałem, gdy widziałem wielki wieżowiec, a tu się okazywało, że trzeba normalnie, jak ludź na ulicy stanąć i fotkę drzwi frontowych yebnąć :)
W każdym razie wszystkie bez problemu zrobiłem.
 

9 godzin temu, kermit napisał:

pogralem godzinke, sterowanie podobne do infamous, wieże i poboczne jak z gierek ubi, graficzka, miasto i animacja wiadomo kozak

 

ktos mowil ze potem sie rozkreci wiec czekam, czuje ze pajonk slaby bo malo perkow, no i pierwsza wizyta w laboratorium i tamte minigierki troche beka xd


Bo to jest taki inFamous, tyle że z Pajonkiem :)
A później, gdy Sable się wprowadzą, to już w ogóle się z przygodami Delsina kojarzy - te wszystkie checkpointy itp.

Ale daj mu szansę, bo ja na początku też trochę umniejszałem zayebistość Spideya, a później wsiąkłem okrutnie i samo śmiganie po mieście, oraz nawalanie randomowych gangoli robi mocno - no, ale polecam fabułę - jest naprawdę fajnie i w ten sposób masz odpowiednie zróżnicowanie aktywności.
A minigierki są spoko i pasują do klimatu, bo w końcu Peter to straszny nerd, więc jak najbardziej są sensowne - dzięki nim też możemy poczuć się jak bystrzaki :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Central Park jest posterunek Sable i mam problem z dodatkowym celem którego nie mogę zrobić - chodzi o to, że mam ściągnąć na ziemię 10 wrogów. Jak to zrobić? Pierwsze to jest zrobić 5 cichych eliminacji, ale z tym drugim to już nie wiem jak. Są te latające przydupasy, no ale to jakoś ich nie ściąga na ziemię.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No ladnie sie gra rozkrecila. 

 

Spoiler

Jestem po ucieczce wiezniow. Normalnie Arkham City! :D Tego sie nie spodziewalem. Nowy York puszczany z dymem. 

 

Przestepstw mimo ze mnostwo i ktos moglby powiedziec, ze na sile wydluzaja gre, to wlasnie az chce sie je robic ze wzgledu na mega miodny system walki. Bazy to samo. Chce walczyc bez konca. Jak wyczyszcze mape z bandziorow to czuje, ze nadal bede chcial wiecej. Ilosc kombinacji daje szerokie pole do popisu i mozna sie bawic na rozne sposoby. System eliminacji po cichu jest wziety z Batmana, aczkolwiek nie jest az tak rozbudowany i jest prostszy - tylko to bym poprawil w kolejnej czesci.

 

Pytanie odnosnie pewnych przestepstw:

Spoiler

Czy po przejsciu gry nadal bede mogl zatrzymywac przestepstwa wiezniow i Sable? Domyslam sie, ze po zakonczeniu stan miasta wroci do normalnosci, wiec to mnie nurtuje.

 

Z zadan pobocznych mecza mnie tylko golebie i stawce badawcze, ale na szczescie nie jest ich tak duzo. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lukas_AT napisał:

No ladnie sie gra rozkrecila. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jestem po ucieczce wiezniow. Normalnie Arkham City! :D Tego sie nie spodziewalem. Nowy York puszczany z dymem. 

 


Heh... nom, a później będzie jeszcze ciekawiej, trochę inFamousowato - co prawda The Division przyzwyczaiło mnie do pewnego obrazu NY, ale jednak... :)

A stacje badawcze robiłem z przyjemnością, głównie dzięki komentarzom Petera - no i niektóre zadania, jak udrożnienie odpływu sieci wodociągowej, albo bakteria żrąca plastik, która deaktywuje sieciomioty są zabawne same w sobie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...