Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Fanek napisał:

 

Właczyłem gre i Crash error i do dasha wyrzuca, za każdym razem, miałem manualnie zrobiony save i załadowałem 1h wcześniej.

Sam z siebie

 

Miałem się o to pytać, bo dwa razy już miałem w SM taki błąd. Raz mnie wywaliło przy ładowaniu gry, a za drugim razem w trakcie gry, ale żadnego postępu się straciłem.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pacquiao napisał:

 

Miałem się o to pytać, bo dwa razy już miałem w SM taki błąd. Raz mnie wywaliło przy ładowaniu gry, a za drugim razem w trakcie gry, ale żadnego postępu się straciłem.

 

Miałem podobną sytuację w sobotę.

Wywaliło mi grę zaraz jak wyłączył się ekran ładowania.

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wszystkie wyzwania na złoto i te z dronami są zdecydowanie najtrudniejsze. Przy trzech musiałem sporo powtarzać, bo zawsze wkradł się jakiś błąd i zabrakło kilka stówek.

Jakby ktoś miał problem to poniżej filmik. Wydaje mi się, że można poprawić, ale jak nie ma za to nagród to może później dla satysfakcji.

Ten przelot przez rurę w pierwszym wyzwaniu :obama::banderas: czwarte wpadło przy pierwszej próbie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

Ten przelot przez rurę w pierwszym wyzwaniu :obama::banderas:

Zaje.biscie mi się te kontekstowe animacje podobają :fsg: 

2 minuty temu, Pacquiao napisał:

Co trzeba zrobić, by dostać ten komiksowy skin? :D

Ja to somsiedzie nie wiem jak ty, ale ja nie lubie grać komiksowym w pseudorealistycznej grafice jakoś mnie kole w oczy to. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, _Be_ napisał:

Zaje.biscie mi się te kontekstowe animacje podobają :fsg: 

Ja to somsiedzie nie wiem jak ty, ale ja nie lubie grać komiksowym w pseudorealistycznej grafice jakoś mnie kole w oczy to. 

 

Cały czas to bym w nim nie grał, ale na pewno dla funu bym sobie w takim polatał. Na tle realistycznego miasta wygląda bardzo abstrakcyjnie i to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

DmwWAUNWsAMAfNC.jpg:large

 

Dawno gra mnie tak nie wessała. Na początku nie było zachwytu (nie licząc oprawy), ale jak w pewnym momencie zaskoczyło to już trzymało do samego końca. Kilka rzeczy mi się nie podobało (niektóre misje stealth), powtarzalne niektóre zadania przy czyszczeniu mapy, ale ogólnie nie ma to wpływu na fakt, że jest to przezayebisty tytuł. Bawiłem się lepiej niż przy nowym God of War. 

 

W spoilerze fotka ze strojem, który zdobywa się po zakończeniu gry, fotka z misji w drugim akcie, oraz bug również z drugiego aktu:
 

 

DmwHNSgW0AMEsbb.jpg:large

 

Dmtu5T_W4AA-knt.jpg:large

 

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...