Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Motyw z E3 we wlasnym zaciszu :banderas: 

Dla totalnego pajeczofapera to praktycznie tytuł idealny. W moim ranku pocisnal na chwilę obecną Kratosa i wszystko co do tej pory zagralem na obecnej generacji. 

 

"Obiektywnie" rzecz biorąc :reggie:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem. Gra jest korva przegenialna, zakończenie fantastyczne, misje odjechane, gameplay przecudowny. Naprawdę fabularnie jest świetnie, gra jest długa i nie ma jakiegokolwiek zawodu w żadnym elemencie. Nowy wygląd znanych przeciwników pająka na plus, najgorszy to wiadomo pan negatyw co za kapsko. MJ na plus, tak samo murzynek.

Za co minus?

Za mało bossów - te co są naprawdę super walki prócz przedostaniego, mała mapka, do tego brak misji pizza mana, robienia zdjęć sobie podczas walki i sprzedaży do DB, brak zbierania komiksów. Ogólnie mega minus za pokazanie wszystkich złoczyńców na E3. Misje poboczne dupy tez nie urywaja i mam nadzieje ze w "dwojce" trochę je dopracuja bo jest mega potencjał na nie w świecie pająka.

Modlę się o szybki sequel, może zmianę miasta? Juz rzygam tym NY. Do tego mus venom, carnage, mysterio i hob goblin. Opus magnum insomniac, czekam na goty wersje i przejdę jeszcze ze 2 razy już z 3 dodatkami, oby były równie ciekawe jak główna fabuła. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Przeszedłem. Gra jest korva przegenialna, zakończenie fantastyczne, misje odjechane, gameplay przecudowny. Naprawdę fabularnie jest świetnie, gra jest długa i nie ma jakiegokolwiek zawodu w żadnym elemencie. Nowy wygląd znanych przeciwników pająka na plus, najgorszy to wiadomo pan negatyw co za kapsko. MJ na plus, tak samo murzynek.

Za co minus?

Za mało bossów - te co są naprawdę super walki prócz przedostaniego, mała mapka, do tego brak misji pizza mana, robienia zdjęć sobie podczas walki i sprzedaży do DB, brak zbierania komiksów. Ogólnie mega minus za pokazanie wszystkich złoczyńców na E3. Misje poboczne dupy tez nie urywaja i mam nadzieje ze w "dwojce" trochę je dopracuja bo jest mega potencjał na nie w świecie pająka.

Modlę się o szybki sequel, może zmianę miasta? Juz rzygam tym NY. Do tego mus venom, carnage, mysterio i hob goblin. Opus magnum insomniac, czekam na goty wersje i przejdę jeszcze ze 2 razy już z 3 dodatkami, oby były równie ciekawe jak główna fabuła. 

W sumie zamiast drugiej części chętniej bym przyjął jakąś grę z postacią Venom-a albo Carnage . Coś bardziej mrocznego w klimacie serii Batmana , może nawet punisher bo od czasów giereczki na ps2 cicho o nim.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało to tak wygląda dodatkowy strój za zrobienie wszystkich ukrytych zdjęć. Po uzyskaniu 50 poziomu mamy dostęp do ulepszenia, które pokazuje na minimapce lokalizację gdzie trzeba pstryknąć fotkę. Zasięg tego pajęczego zmysłu nie jest za duży, więc musiałem się trochę naszukać, ale movement jest tak zajebisty, że robiło się to z przyjemnością.

 

Spoiler

UYzY1pg.jpg

 

I screen z menu ze wszystkimi 28 strojami.

 

Spoiler

PJ6ZxAO.jpg

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ulepszyłeś wszystkie gadżety, to możesz trzy wyzwania zostawić na srebro. Praktyka czyni mistrza, najgorsze są drony, reszta łatwa. Z dronów wrzucałem filmik na poprzednich stronach. Z którym wyzwaniem masz jeszcze problemy?

 

@Pupcio ciężko powiedzieć, ja ostatni miałem na północy Times Square :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...