Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ten przelot przez betonową rurę, coś pieknego, cały ten zamysł tańca w powietrzu i nieprzerwanego lotu to poezja. Mam nadzieję ze w kolejnje części dadzą grywalnego venoma, wplątanie w ten taniec symbiota byłoby wspaniałe, chociaż kto wie, jak dadzą jeden ze strojów symbiota, to może i dostaniemy jakieś fajne akcje.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

To widać że nie masz pro i TV UHD. Już nie raz było pisane U4, Horizon czy Ratchet wyglądają dużoooo lepiej na pro i odpowiednim TV, co oczywiście nie znaczy że jest źle na zwyczajnej konsoli i TV FHD bez HDR.  

Każdą z tych gier widziałem na tych dwóch konfiguracjach i różnica jest duża. Ba U4 czy Ratcheta najlepierw skończyłem na TV FHD i facie bo nie było nawet wtedy pro. 

 

Co do rozgrywki  to liczę bardzo na ciekawe aktywności poboczne i brak odbijania / przejmowania terenów.  O resztę jakoś się nie marwię. Dobry dev + ex od Sony to bardzo często gwarancja dla mnie dobrego "doświadczenia" singiel player.

Odnośnik do komentarza

Kumpel ma prosiaka i tv uhd, na którym widziałem i horizona, i U4. Ok gry wyglądały ładniej ale to jest nadal ta sama gra z nieco podbitymi detalami. Tv uhd i tak zaczynaj się srednio od 40 cali wiec ten kawałek od tv trzeba siedzieć i ciężko zauważyć jakaś znaczącą różnice zwłaszcza jak na ekranie się dużo dzieje i jesteśmy skupieni na tym żeby nie zginąć ;) Wg mnie obecna generacja za bardzo rozdrobniła się na drobne i próbowali robić jakaś ps4,5. Jak dla mnie, sytuacja w ktorej ktoś specjalnie sprzedawał ps4 żeby kupić prosiaka i do tego dokupowal tv za 6 kapci jak nie lepiej jest onanista graficznym ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kacprzak1991 napisał:

Kumpel ma prosiaka i tv uhd, na którym widziałem i horizona, i U4. Ok gry wyglądały ładniej ale to jest nadal ta sama gra z nieco podbitymi detalami.

Absolutnie się z tym nie zgadzam. U4, a zwłaszcza dodatek na zwyklaku w FHD versus na prosiaku w UHD z HDR to niemal bezdenna przepaść...

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A widzisz ludzie tu piszą o przepaści bo zobaczyli grę z podbita rozdziałką.

 

Tak jak pisałem czekam na tego spidera i będę bawił się tak samo dobrze jak Ci co ograją go na 50 calach w UHD. Niestety w dzisiejszych czasach dla większości graczy najważniejsze są cyferki przy ilości pikseli i klatek na sekundę.

 

Edit. Tu się mówi wręcz o bezdennej przepaści xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie mowi, ze to sa dwie rozne gry. To Ty twierdzisz, ze wersja podstawowa i pro sa takie same i w ogole to roznicy nie widac, bo siedzi sie kawalek od telewizora. No nie, roznice sa, i sa widoczne. Przy czym nikt nie twierdzi, ze wersje podstawowe sa jakies zle albo niedopracowane, ani tym bardziej, ze ktos bedzie sie gorzej przy takiej bawic. Ale takie gadanie, ze ojej po co przeplacac to tylko tlumaczenie sobie i wymowki, zeby sie ciagle czuc dobrze ze starszym sprzetem i nic wiecej. Jak nie czujesz potrzeby update’u to super, nie wmawiaj tylko innym, ze roznicy nie ma, bo to najzwyczajniej w swiecie nie jest prawda. 

I niekoniecznie trzeba od razu sie uciekac do smiesznych wyzwisk typu graficzny onanista. Czesto wersje na Pro maja tez lekko lepszy framerate, a nawet dodatkowe tryby graficzne, gdzie nie dostajesz wlasnie duzo lepszej grafiki, ale w zamian masz wyzsza plynnosc. Ja tak gralem w inFamous SS w 60fps i bardzo mi to pasowalo. Ze roznice beda to jest pewne, ot jest pytanie jak duze.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie napisałem ze nie ma różnicy. Napisałem ze gra wyglada ładniej, ale rozbrajają mnie komentarze ludzi którzy piszą ze na nowym sprzęcie są to właśnie dwie różne gry. Tj. pisałem milem okazje zobaczyć to na pro+tv uhd i przed tym doświadczeniem czytałem właśnie takie komentarze i spodziewałem się niewiadomo czego a nie zrobiło to na mnie większego wrażenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kacprzak1991 napisał:

Tv uhd i tak zaczynaj się srednio od 40 cali wiec ten kawałek od tv trzeba siedzieć i ciężko zauważyć jakaś znaczącą różnice

 

A jednak napisales. Nawet od tego zaczales dyskusje. 

 

11 godzin temu, kacprzak1991 napisał:

Za dodatkowa dopłata do lepszej konsoli zobaczysz może więcej pikseli które przy tym tempie akcji będą k tak niezauważalne

 

No, ale dobra. Ty nie widzisz roznicy i jest git, a Ci co widza maja pewnie juz Pro i tez beda zadowoleni. Jeszcze jak gierka dostarczy dobrej zabawy to wszyscy beda szczesliwi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...