Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Hendrix widzę wybroni każdą decyzję w sprawie spidermana, przypomina mi  to obronę 3 rodzajów kosciotrupów przez wiadomo kogo.

Pamietam spidermana na psxa, i  wspaniała pogon za venomem, i te jego teksty,  znało  się na pamięć.

Wiec proszę mi  tutaj nie pie,rdolic ze człowiek negatyw jest soko,  czekasz na smythe'a, goscia z dwoma kolcami  z du,py, i  ze na pewno będzie supcio, bo bea musieli się kurevsko postarac by spidey miał  porządnego  fabularnego wroga, jak będę musiał ogladac filmiki ze octopus napadł na bank, a hydro man chce utopic emerytki  z domu starosci to bede klnal  jak  szewc.

nie kumam tej  decyzji,  ale widocznie mają w zanadrzu naprawdę spoko postacie, ale jak nie bedzie to chociaz dobrze poprowadozny harry, albo Jackal, to ja pie,rdole taką "rozgrzewkę".

Kto to widział  rozpoczynać wielka serię od rozgrzewki, na początek daje się bombę,  a pozniej stara się ją powtórzyc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ależ to nie jest wytłumaczenie i w poście przecież zaznaczyłem, że to jest coś co ja osobiście bym sobie życzył, bo uważam, że panteon wrogów Spider-Mana jest dość ciekawy, więc klasyków wolałbym w kolejnych częściach. Może być zupełnie inaczej i znowu zobaczymy starą gwardię wykorzystaną w dużej ilości gier :v

Na razie fakty są takie: potwierdzeni wrogowie: Kingpin i Mr. Negative, zasugerowani Shocker oraz Taskmaster. O ew. reszcie nic nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Marvel poprosił o wykorzystanie w grze tych mniej znanych bohaterów (coś co potwierdzał chociażby Community Director w Insomniac Games).  Nie wiemy na razie dużo o fabule, więc i ew. postaciach wrogów również. Oprócz wrogów pojawi się Black Cat, Wraith, Morales oraz MJ, to na razie koniec potwierdzonych informacji.

Zresztą wrogowie będą tak dobrzy, jak napisze ich scenarzysta gry. Bez dobrej fabuły nawet najpopularniejsi wśród fanów będą fatalni.

P.S
I nie, pisząc na forum nigdy nie biorę sobie informacji z "kapelusza" - z jednego powodu -  to głupie do kwadratu, a nie interesuje mnie trolling i retoryka rodem z CW :v

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ciekawy tak,  ale najczęściej gdy  dotyczył historii mniej widowiskowych moim  zdaniem (jackal, kameleon, puma, kraven, Harry - wiadomo który komiks). Akcja to venom i spółka, te pewniaki o których piszesz trochę mnie mierżą,  dobór jak  dla pegi-8.

No ale teraz to tylko  czekać.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
7 godzin temu, Hendrix napisał:

Symbionta nie będzie, to już dawno jest potwierdzone.  W tej grze postawią na mniej znanych przeciwników - stąd wybór między innymi Mr. Negative'a

mr negative to nie taki random, w aktualnych komiksach to taki główny villan spidera. Po prostu to nowa postać, gdzie nasze pokolenie nie miała okazji się zapoznać, bo komiksy w polsce dopiero teraz sie rozkręcają po latach ciszy od lat 90'tych

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hendrix napisał:

Nie, po prostu czytam. Serio - nie jest to specjalnie wyszukana umiejętność (i polecam każdemu stosowanie jej):

 


Słowa Jaya Onga szefa Marvel Games (wywiad z 2016, szeroko dostępny w internecie)

Plus:  Sony posiada IP do tej gry, tej konkretnej wersji growego Spider-Mana, tylko porażka i słaba sprzedaż może wystraszyć Sony w kontynuowaniu projektu, a to jest coś na co Sony (i Marvel) sobie po prostu nie pozwolą, ba, stawiam, że Spider-Man będzie w trójce najlepiej sprzedających się gier od SIE.

 

W innym wywiadzie Insomniac mówił o współpracy z Sony przy innym tytule Marvela o super bohaterach. Kolejna ich gra nie musi być następny Spiderman.

 

Cytat

Insomniac's Spider-Man game is just the beginning for Marvel's ambitious plan to bring its superheroes to consoles.

"When I joined Marvel two years ago, I came in with a mandate to usher in a new era for Marvel Games," Ong told Polygon in an interview.

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Faka napisał:

Mnie to tam nie przeszkadza, że nie będzie bardziej znanych villainów Pająka jak Symbiont czy Venom, wolę tych nowych zobaczyć, których nie miałem okazji oglądać ich w akcji.

To pierwsza cześć pająka także nie ma szans na większość znanych szefów, wrzucą może z max z dwóch do tej części a reszta w kontynuacjach. Podobnie będzie w przypadku nowego GOW.

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Fanek napisał:

 

W innym wywiadzie Insomniac mówił o współpracy z Sony przy innym tytule Marvela o super bohaterach. Kolejna ich gra nie musi być następny Spiderman.

 

 

Gdzie ty w tym zdaniu masz wspólprace z sony przy innym tytule marvela?

 

Cytat

Insomniac's Spider-Man game is just the beginning for Marvel's ambitious plan to bring its superheroes to consoles.

"When I joined Marvel two years ago, I came in with a mandate to usher in a new era for Marvel Games," Ong told Polygon in an interview.

Z tego wynika, że Spiderman to był początek jeśli chodzi o przeniesienie superbohaterów na gierki video w tym kontekście oznacza to, że oprócz tego podjęli biznesowe działania z innymi wydawcami czego efektem jest na przykład Avengersi od Crystal Dynamics.  Zakładam, że coś nie zapowiedzianego tez szykują, ale nie ma w tym wywiadzie mowy o tym, że Insomniac ma robić coś innego (oczywiście nie wykluczone, że tak może się zdarzyć, ale raczej bez sensu by to było jakby pracowali x lat na Spidermanem i mając assety pod sequel mieli by robić coś innego) także polecam nauczyć się czytać z zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza

@Orzeszek

Wiem, dlatego Marvelowi zależało pewnie na jego obecności - w komiksach ma parę fajnych arców, więc ja tam nie mam absolutnie nic przeciwko, Insomniac współpracuje zresztą ze scenarzystami Marvela, więc powinno być ok. No i jego Inner Demons dobrze się nadają na mniejszych rangą przeciwników. No i gra nam oszczędza origins story, więc zostaniemy od razu rzuceni do świata gdzie Pajęczak jest znany, dorosły i swoje w mieście zrobił.

@Fanek

Miałem pisać to samo co _Be_ - przecież to jest cytat o tym, że Marvel Games nie poprzestanie tylko na tej umowie. Od tego czasu podpisali duży kontrakt ze Square-Enix, będę wspomnieni wyżej Avengers (Crystal Dynamics - spodziewajcie się raczej GaaS game, z możliwym trybem SP), jak i Guardians of Galaxy - niepotwierdzone oficjalnie, ale zbyt dużo źródeł pisało o powstawaniu tej gry, devem będzie Eidos Montreal - zresztą dlatego nowego Deus Exa prędko nie zobaczymy :v

Edit:
@nobody
Od kupna Foxa, Disney nie ma nic przeciwko wstawianiu postaci X-menów, ale takie ewentualne cameo to raczej kolejne części, ta gra powstawała gdy Marvel dawał bana twórcom na wykorzystanie tego IP.

Ock pewnie się w którejś części na bank pojawi, zresztą może nawet i w tej, na pytanie czy się pojawi reżyser gry po prostu nie odpowiadał, Venoma od razu odrzucił :v  Sprawa symbionta - od dłuższego czas Venom jest w zasadzie anti-hero, a nie wrogiem per se. Prędzej Carnage'a czy Toxina zobaczymy niż jego - no i Marvelowi wadzą trochę filmy Sony, więc możliwe, że prosili o nieużywanie akurat tego wątku.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

No jak Hendrix napisał, moga w zasadzie wziąć każdego bohatera z komiksu i jak odpowiednio go napiszą, to może być super.

Z Zenonem chodzi o  to że to jeden  z najważniejszych przeciwników pająka, nie tylko ze względu na agresywność, dzikość, ale też na to co co go z nim łączy. Wspaniale napisana postać, w zasadzie ubarwiała każdy komiks, nawet gdy wystepowala w tle. Do tego jego krewniak Carnage. Mam nadzieję że chociaż o  nim wspomnią w grze, chyba że w uniwersum z gry jego tam nawet nie ma.

Każdy by  chciał venoma w tej grze.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, nobody napisał:

No ale wiadomo że musi być przynajmniej albo Doc Oc, Venom, Jaszczur, lub któryś z Goblinów.

 

Ależ by było cudnie, gdyby w kontynuacjach przewineli się Avengersi, Morbius, Punisher i Wolverine (tak wiem, no way)

Jeśli Venom przeszkadza Marvelowi bo Sony ma prawa to i właśnie Morbiusa można skreślić bo on tez bodajże ma dostać solo film od Sony. 

A szkoda bo kurde Lubie tego wampira.

2 minuty temu, Kyokushinman napisał:

Z nim to można naprawdę zrobić świetną klimatyczna grę baa nawet serie.

Punisher? Szanuje te gierkę na PS2. Przeszedłem wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, _Be_ napisał:

xD coooooooooooo

Nigdy mnie jakoś Spiderman za bardzo nie jarał. U mnie w serduszku zawsze Batman i ogólnie DC. I co zrobisz? :dunno: 

Gierka może i będzie dobra gameplayowo i graficznie, ale sentyment do Lary w tym wypadku jest i tak większy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...