Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun bo trudnosc wynika z czegos co nie dziala tak jak powinno...jakby np skret w prawo w ogole nie dzialal to by byl jeszcze wiekszy szacun? Wszak gra bylaby wtedy jeszcze trudniejsza

Możesz przecież grać na krzyżaku. Deadzone na analogu to pikuś, który załatwią w jedną aktualizację. Wszystko działa jak należy, pograłeś chwilę i pozbyłeś się gry, zamiast zwyczajnie nauczyć się grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jeśli momenty są bardziej wymagające, jak  skakanie po platformach w 2,5D, albo po skrzynkach nad przepaścią itp., to na krzyżaku. A tak to analogiem. 

 

 

Ale łatwa ta trójeczka, już będę trzeciego bossa bił.

Odnośnik do komentarza

Czekałem na ten tytuł jak cholera. Poszedł preorder. W dzień premiery wracałem z pracy zdrowo nagrzany. Ale serio, im więcej grałem tym mocniej mnie ta gra irytowała. Przesiadłem się na nią świeżuteńko po Rayman Legends w którym sterowanie to żyleta. Bohater reaguje błyskawicznie, wszystko jest dynamiczne i ogólnie trzyma fason. Idealnie czuć to jesli porównamy poziomy podwodne. Niby i tu i tu po prostu pływamy, ale odczucia są zupełnie inne. A przez to także jakość zabawy której dostarcza gra. Sentyment mam, żal dupy także, bo naprawdę rozczarował mnie ten Crash.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie pozbylem sie, mam cala trylogie i ctr cyfrowo na psn i w kazdej chwili moge znowu ja skonczyc np na vicie grajac na analogu

Ale ty synek marudzisz. Gierka za trudna bo na krzyżaku trzeba grać. Hardkor jak w oryginale, tam się dało - tutaj też. To się nazywa poziom trudności. Naucz się i w końcu się uda albo pisz petycję o patcha jak mała dziewczynka. Co ci dzisiejsi "gracze" odstawiają za żenadę to ja nie wiem...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Popieram Amera. Ta gierka to bubel przez sterowanie/fizykę. Trzeba mieć pewne standardy. Grać z takim sterowaniem w imię czego? Lepszej graficzki? I piszę to jako osoba która kończy Crasha 1 na PSX-ie w 100% z palcem. Szrot i tyle.

 

Kojarzy mi się ta nowa trylogia ze zwaloną Antalogią Metal Slug na PS2. Niby można grać i nawet kończyć wszystko, ale na pewno nie "profesjonalnie" i ze "zrozumiałym wyczuciem", charakteryzującym najlepsze "skillowe" pozycje. 

Edytowane przez Arm9_Team
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pocisnąłeś, zaraz pewnie Cię zjadą że "grać nie umi". A sterowanie to przecież najważniejszy aspekt gry, jak jest skopany to po pewnym czasie odechciewa się grać i cały hype przechodzi w oka mngnieniu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...