Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam temat na bieżąco i o ile dobrze pamiętam, nie spotkałem sie z postem, który zdradzałby tajne składnik, znane juz choćby w MGS'olid. Mowa o sterowaniu z wciśniętym  :cross:. W MGS'ie podczas wciśniętego x, można było biegać i strzelać, bez zatrzymywania sie.  Tutaj jest podobnie. Podczas skoku nie puszczamy  :cross:  tylko dokładamy  :square: twist, uzyskując przez to wysoki skok jednocześnie wykonując  twist'a  w gorze. Zwykle wduszenie po sobie  :cross: ,  :square:  nie zadziała podobnie, bowiem lisek spada w dól zaraz po wduszeniu  :square: .

 

Także pamiętajcie, żeby tego  :cross:  nie puszczać. Szczególnie przydatne przy trialach. 

 

reedycja..

Byc może wszyscy o tym wiedza i dlatego nikt o tym nie mówi. Niemniej ja o tym zapomniałem. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja natomiast zaczynam po tygodniowej przerwie żyłować czasówki w CB2 i zaczyna mnie to... w(pipi)ac. 

 

Jak czasówki w jedynce były trudne to jednak dawały trochę funu i radości po przejściu na złoto, tak triale w dwójce mnie jakoś bardzo denerwują, nie mam pojęcia dlaczego :P

Edytowane przez Dreyes
Odnośnik do komentarza

Zawziąłem się, i platynka w dwójce jednak wpadła :) Pomogły filmiki na Youtube dzięki którym wiedziałem gdzie wykorzystać chwilową nietykalność po stracie maski. Mimo że moim zdaniem nic nie przebije The High Road z jedynki, kilka poziomów dało mi w kość :) Na kilka dni odpoczywam od Crasha, i zabieram się za trójkę :)

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Nie ma juz gry po 140 zł. Jak są, to każą sobie czekać na dostawę. Dla cwaniaków to są teraz żniwa i podejrzewam, że do końca wakacji bedzie z tym problem. Zamowienie gry poprzez Amazon by Cię taniej wyszło.

 

Chyba, ze ktoś z forum Ci sprzeda.

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza

Zawziąłem się, i platynka w dwójce jednak wpadła :) Pomogły filmiki na Youtube dzięki którym wiedziałem gdzie wykorzystać chwilową nietykalność po stracie maski. Mimo że moim zdaniem nic nie przebije The High Road z jedynki, kilka poziomów dało mi w kość :) Na kilka dni odpoczywam od Crasha, i zabieram się za trójkę :)

Most wciąż przede mną. A przed chwila zaliczyłem Fumbling in the Dark, za pierwszym razem. Nie wyglada to super, bo jest masa bledow, ale sie udalo. Wczoraj mi nie szlo i pozostawilem to na inny dzien i dzis wpadlo. 

 

 

Wymagająca gierka. Super uczucie, po dokonaniu niemożliwego :)

Odnośnik do komentarza

Skonczylem jakos przed weekendem jedynke i bylo fajnie, ale bez fajerwerkow. Nostalgia mocno robila i o to chodzilo, graficznie i muzycznie tez bardzo spoko. Poziomy za to strasznie nierowne - niektore swietne, niektore meczace i nudne. Jestem za stary i za malo juz mam samozaparcia, zeby bic platyne, ale autentycznie podziwiam niektorych z Was bo widze, ze sporo osob tutaj maxowalo.

 

Wkurzaly mnie niemilosiernie smierci, kiedy po skoku ewidentnie ladowalem na platformie, a po ulamku sekundy Crasz zeslizgiwal sie z niej i spadal. W oryginale tego nie bylo. W 2 i 3 jest to samo?

Odnośnik do komentarza

Gram w tego Crasha 3 i no niestety, dla mnie to jest najgorsza czesc. Naje.bane tych misji z plywaniem, skuterem wodnym, jazda na tygrysie czyli rzczy ktorych najbardziej nie lubie w tej serii, do tego mimo fajnych designersko etapów to juz same etapy nie porywaja i są nudne po prostu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...