Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja też robię aktualnie czasówki z jedynki, i gra się bardzo przyjemnie. Ta gra ma jakiś taki swoisty urok, który sprawia, że powtarzanie tych samych leveli nie jest nużące, a wręcz gra zachęca do ponownego przejścia, do zdobycia lepszego czasu. Patrząc na te narzekania dziesiątek ludzi, że sterowanie, że dziury przeskoczyć nie mogą, to żal mi naszego hobby, bo jeśli devsi się tym lamentom przysłuchają, do będziemy klepać samograje do końca. Oby szybciej wydali tego patcha i poprawili deadzone na analogu i tym samym niech ukrócą już te głupie dyskusje.

No az dziw bierze ze tego nie zmienili bo taki Nathan Drake to od dwoch generacji skacze "sam" bez pomocy.

 

Heh, w sumie dobry przykład. Nagrali się w Nathana, co wszędzie doskoczy, i teraz problem :D Albo Aloy i jej wspinaczka. Równie dobrze mogli graczowi w ogóle nie dawać możliwości trzymania drążka w kierunku wspinaczki - podchodzisz, wciskasz przycisk i oglądasz jak dziewczyna sama się wspina po skałkach :D

 

Wracając do pierwszej części trylogii Crasha, wczoraj robiłem trial na Boulder Dash, czyli tam gdzie się ucieka od kuli. Analogiem w tym wypadku steruje się lepiej, nawet mimo tego ogromnego deadzone. Na krzyżaku nie mogłem tego przejść, na analogu poszło od razu na platynę. Poprawione sterowanie analogiem uszczęśliwić powinno wszystkich, bo jak widać, nawet teraz, mimo że zepsute, ma potencjał.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

a to nie było tak od początku, że śmierć w bonusowej rundzie nie zabierała żyć i pozwalała na jej powtórzenie?

 

 

Gralem w to daaawno temu. Mam jednak wrazenie, ze w bonusowej rundzie nie mozna bylo stracic zycia, jezeli miales skuche to wyrzucalo gracza do glownego poziomu bez mozliwosci powrotu.

 

Takze aby wyciagnac z mapy zwykly gem czasami trzeba bylo bez bledu przejsc glowny poziom i jego 2 sublevele xD

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

W jedynce zeby zdobyc gem trzeba bylo przejsc bez skuszenia, czekpointy nie zapisywaly skrzynek. W 2 i 3 juz zapisywaly. W bonusach w zadnej czesci nie zabieralo zyc. W jedynce nie pamietam ale w 2 i 3 moznabylo powtarzac ile sie chce bonusy az do ukonczenia. Przenosila nas platforma. Sprawdzone info przed chwila na oryginale na psx

Odnośnik do komentarza

Ktoś tam pisał, że Crash 2 o wiele latwiejszy od "jedynki". To ja nie wiem bo dostaje wpier.dol na kazdym etapie po 20 życ, a czasówki na złoto sa tak wyzyłowane że nie mam bladego pojecia jak je przejsc chociaz na ten zloty relikt. Cała trasa wślizg + skok i (pipi)a LEDWO najgorszy relikt zdobyty.

Odnośnik do komentarza

Sunset Vista najbardziej przeje.bana runda na czas. Kórva, 50 zgonów, na każdym kroku łatwo uje.bać, chyba najdłuższa tak w ogóle... no ja juz jestem na etapie wku.rwu

Przechodziłem dzisiaj, i wczoraj, w końcu poszło. Strasznie długi etap ale na szczęście granica błędu spora. Najważniejsze to dobiec do końca, bo zapas czasu jest. Gratuluję platyny, mi zostały jeszcze triale na trzeciej wyspie i też będę się brać za dwójkę. Jeśli chodzi o triale tam, to chyba na razie nie masz co się spieszyć, bo ponoć pod koniec buty się dostaje.

Odnośnik do komentarza

Crash 2 zaliczony na 102 procent, gra DUŻO łatwiejsza niż jedynka.

Czasówki w większości banał, kilka trudniejszych ale poziomem trudności daleko im do czegokolwiek z jedynki.

Widze  :platinum:  :platinum:  w profilu :obama:  Gratuluje.

Ja tymczasem dopiero pierwsza wyspę wymsterowalem. Niestety, mam jeszcze inne obowiązki. 

Odnośnik do komentarza

A wiadomo czy będą nowe tłoczenia płyt czy to tylko takie jednorazowe wydanie pudełka Crasha i będzie białym krukiem? XD Trochę to słabo wygląda, a tak to by jeszcze wydawca więcej zarobił. Nigdzie się nie mogę dokopać informacji o nowych partiach pudełek.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...