Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No zobacz na Pro też miało nie być 4K, a sprytny trik z szachownicami i różnicy pomiędzy skalowanym i natywnym trzeba szukać z nosem w telewizorze. A takie NBA chodzi na Pro w natywnym 4K i 60fps. Przy mocniejszym cpu które będzie na architekturze Zen i sporo mocniejszym gpu (GTX 1070 ma 6.5tflp),a to wszystko przy zamkniętej architekturze konsoli takie cyfry są możliwe

 

Orzeszek wybrałeś PS4? :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Miało nie być i często nie ma 4k :D

 

Myślę, że Pro spowoduje, że Sony może porzucić klasyczny podział na generacje. Fani i tak się rzucą na nowy model konsoli, więc po co ograniczać zyski ze starszych platform. Dzisiaj robią Pro z "4k" jutro Pro z 60fps, po jutrze Pro 2 w 1. Gry nadal te same , tylko co raz bardziej zaniedbane na starszych modelach. Zupełnie jak na PC :angel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No zobacz na Pro też miało nie być 4K, a sprytny trik z szachownicami i różnicy pomiędzy skalowanym i natywnym trzeba szukać z nosem w telewizorze. A takie NBA chodzi na Pro w natywnym 4K i 60fps. Przy mocniejszym cpu które będzie na architekturze Zen i sporo mocniejszym gpu (GTX 1070 ma 6.5tflp),a to wszystko przy zamkniętej architekturze konsoli takie cyfry są możliwe

 

Orzeszek wybrałeś PS4? :)

to skomplikowane, moja cebula z bankiem działa, ale w empik.com nie mają prosiaków xd poczekam grzecznie.

Odnośnik do komentarza

 

Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji że któraś z firm wypuściła ten sam model konsoli ale mocniejszy. Więc to nowość w branży gier. W sumie to nie wiadomo jak będą reagować na to sami twórcy gier. 

 

Ale sądząc po tym co się właśnie stało wydaje mi się (mogę się mylić) że Playstation 5 ujrzymy dopiero za 8 do 10 lat. Gdy developerzy wycisnął już wszystko z PROsiaków. A technologia będzie tak zadowalająca szefów Sony że postanowią w końcu wpakować to do jednego plastiku na nazwać Playstation 4 PRO 2 :hi:

 

 

albo Playstation 5 

proszę o sprecyzowanie, mówimy o rewizji modelu na zasadzie jedengo numeru CUH czy progresu na zasadzie ps4 ->ps4 pro? bo jak coś to 3ds i new 3ds? ps2 fat srebrna byłą mocniejsza od zwykłej ps2 fat czarnej? psp fat a slim dwa razy wiecej ramu?

 

 

Mam na myśli skok pomiędzy PS3 a PS4. Bo takiego skoku jak pomiędzy PS2 a PS3 już nie będzie. Więc całkowicie nowa konsola, nowa rozdzielczość, nowe możliwości sieciowe, nie wiem jakie ale coś więcej jak obecne PSN. Obecnie to jest tylko upgrade. 

Odnośnik do komentarza

Miało nie być i często nie ma 4k :D

 

Myślę, że Pro spowoduje, że Sony może porzucić klasyczny podział na generacje. Fani i tak się rzucą na nowy model konsoli, więc po co ograniczać zyski ze starszych platform. Dzisiaj robią Pro z "4k" jutro Pro z 60fps, po jutrze Pro 2 w 1. Gry nadal te same , tylko co raz bardziej zaniedbane na starszych modelach. Zupełnie jak na PC :angel:

Tez mi sie tak wydaje. Kolejne playstation nie bedzie miało "5" w nazwie. Pewnie bedzie odpalalo gry z ps4 i nowe tytuły, które nie odpalą sie na czwórce. Przy następnej "generacji", musi być zachowana kompatybilność wsteczna.

 

No i wolałbym jednak dobre full hd plus hdr i 60 klatek, niż te dropy animacji i scalowanie do 4k przy 30 klatkach.

Ciekawe czy następna generacja obsłuży natywnie 4k i zachowa przy tym 60 fpsow?

Odnośnik do komentarza

Ale moim zdaniem pro pociagnie spokojnie 4-5 lat. Zwyklakowi daje 2 lata

Ale weź przestań powtarzać te głupoty. Obydwie konsole to PS4 a między nimi nie ma przepaści, jedynie trochę ponad dwa razy mocniejsze GPU i CPU szybsze o 500 MHz. Czyli akurat na wyższą rozdzielczość i stabilniejszy framerate.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwa razy mocniejsze gpu i szybsze cpu. Ale nie ma przepasci i jest to takie same ps4 kur.wa xD. Glupoty to ty bredzisz i przekonasz sie jak zaczna wychodzic bardziej zaawansowane gry z otwrtym swiatem pod koniec 2017 i bedzie pokaz slajdow na zwyklym ps4 o ile wogole beda je wypuszczac na stare ps4. Albo bedzie na takiej zasacie jak cien mordoru na ps3 i ps4

Dokladnie a ile z tych 50mln do konca 2017 sie przesiadzie na pro? Szczegolnie na zachodzie bo widze ze tutaj wydac 1700 to jak kupic mercedesa

Do konca 2017 na zachodzie zostana tylko janusze ktorzy podnieceni ze kupili stare ps4 za 100 euro moga grac NIBY w najnowsze gry. Takie sa fakty

 

I beda grali w ochlapy bo watpie aby producenci skupiali sie na zacofanym sprzecie a nie nowszym technologicznie

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ten kto ma olej w głowie i siedzi w tej rakowej branży wie, że kupowanie fata/slima mija się z celem. Pomyśli jak wygląda rynek to wie, że weźmie mniejsze zło jak Pro, zamiast te zwykłe wersje i zna zagrywki developerów i jaki jest obrany target rynku dlatego nie dziwi mnie taki biznes, a że tak zweryfikowali gracze to producenci się do tego dostosowali i będą yebać w tyłki Wszystkim, biznes wnusiu.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

To moze zaklad? Jest koniec 2016, poczekamy rok, forum pamieta wszystko. Zobaczymy czy fanek i szczurek nie kupia pro , no bo praeciez to ta sama konsola a drozsza dwa razy jest tylko ze wzgledu na 4k i staly framerate.

 

Kto przegra zaklada temat z oficjalnymi przeprosinami? To jak? Czy dygacie bo wiecie ze pier.dolicie i ps4 z takimi bebechami na premiere i tak juz dlugo wytzrymalo

Odnośnik do komentarza

To moze zaklad? Jest koniec 2016, poczekamy rok, forum pamieta wszystko. Zobaczymy czy fanek i szczurek nie kupia pro , no bo praeciez to ta sama konsola a drozsza dwa razy jest tylko ze wzgledu na 4k i staly framerate.

 

Kto przegra zaklada temat z oficjalnymi przeprosinami? To jak? Czy dygacie bo wiecie ze pier.dolicie i ps4 z takimi bebechami na premiere i tak juz dlugo wytzrymalo

 

Jak ja Pro kupiłem na premiere i przez jakiś czas miałem 2 konsole, w tym temacie wrzucałem jeszcze filmik z poziomem hałasu Pro.

Nie bronie tutaj konsoli tylko stwierdzam rzeczywistość, a Ty masz jakieś urojenia, to jest biznes i 50mln użytkowników z których może i część gra tylko w Fife co roku, ale wydają pieniądze na gry.

Odnośnik do komentarza

Narazie i tak zadna gra nie korzysta w pelni z mocy pro. Ale to sie zmieni z czasem, sila rzeczy. To naturalne , w tej branzy nie ma miejsca dla slabych, producenci szybko sie wypinaja na ograniczajacy ich sprzet

Fanek widocznie guvno wiesz o biznesie albo sugerujesz sie polskim rynkiem nie zachodnim. Zreszta czas pokaze kto ma urojenia. Cierpliwosci.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...