Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Square Pro mam podpięte na kablu z zestawu - high speed 2.0 hdmi. Starą ps4 już oddłem synowi kolegi ale sprawdzałem ją wcześniej na innym kablu high speed i też było marnie.

Kabi w liście Shena ks7000 to ks8000. Jego nazwa na niektórych rynkach.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas uważam że to był problem kabla u Ciebie bo to co opisujesz nie miało prawa tak wyglądać. W redakcji HDTV polska mieli podobny problem z Deusem -> zmienili kabel i poszło (co prawda też był problem z softem od PS4 ale Sony to poprawiło). No ale nie mam tego teraz nawet jak sprawdzić i zweryfikować.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pro zdrcydowanie, bo masz jeszcze jeszcze inne bajery czyli przede wszystkim szeroką pletę barw i dużo wyższą moc. Dodatkowo różnica w cenie jest bardzo mała, a jestem na bank pewien że różnice w nowych grach będą co raz większe jak stare w łatkach dostały tak masakrycznego boosta.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma wièkszość parametrów jak znacznie droższe modele.

 

Kyo sprawdzałem na innym kablu ale już nawet nie pisałem o tym bo zrobiła się wtedy mega drama:)

Jestem w 90% pewien że jak hdr to tylko w 4k i nie bez przyczyny w filmach hdr jest tylko w 4k.

 

No to zobacz sobie filmik HDTV Polska (na nich nie raz się sam powoływałeś):

Działa? Działa.

Odnośnik do komentarza

Wiesz jednak Deus jest nowszy od tych gierek co ja sprawdzałem. Deusa nie miałem.

Na U4 i TLoU było tragicznie, a na NBA 2k17 i Ratchecie już lepiej ale bez miazgi jaka jest na pro w 4k i kolorach UHD.

Balon sprawdź jak możesz jeszcze U4 na HDR, ale włącz tylko 1080p w menu konsoli co z obrazem się dzieje a później to samo porównaj w 4k.

Najlepiej początek chaptera 8 w Szkocji i obczaj niebo (tzn. czy przeklęte ziarno jest).

 

Będę bardzo wdzięczny :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pro zdrcydowanie, bo masz jeszcze jeszcze inne bajery czyli przede wszystkim szeroką pletę barw i dużo wyższą moc. Dodatkowo różnica w cenie jest bardzo mała, a jestem na bank pewien że różnice w nowych grach będą co raz większe jak stare w łatkach dostały tak masakrycznego boosta.

Co ma do tego szeroka paleta barw? I co ma do tego wieksza moc skoro gry w full hd nie distaja wiecej klatek i dzialaja tak samo jak na zwyklym Ps4?

Na xboxie owszem, podkrecone gpubpowoduje wzrost fps ale na konsoli Sonybtak nie ma. Niestety ale wprowadzasz w blad.

 

To ze Ps4 obsluguje Hdmi 2.0 nie oznacza, ze wszystkie gry nawet w przyszlosci zbeda produkowane aby wyswietlac szeroki gamut.

Sry za literowki ale pisze z telefonu i jescze jestm wczorajszy.

Odnośnik do komentarza

No ale tw gierki które sprawdzałem dostały w paczu szeroki gamut. Tylko o nich mówiè że miazga.

Bizon ja nie jestem znawcą parametrów itp. Moim jedynym kryterium jest czy coś na mnie robi wrażen czy nie. W przypadku tamtych 5 gierek jestem mega podjarany.

 

No o te rôżnice to chodziło mi o taki Horizon czy Days Gone.

Odnośnik do komentarza

No ale Horizon też jest podbijany przez slima do 4k. Ja mam niestety zwyczajnego klocka, więc nici z hdr.

 

No kerwa nie wiem może coś miałem z ustawieniami, może coś mi się gryzło tv-> konsola ale po raz nty piszę że jak włączałem hdr w U4 czy TLoU na PS4 był straszny obraz i nawet w temacie o hdr połowa forum mi doradzała, a ja czułem się jak inwalida technologiczny :)

Odnośnik do komentarza

 

A Yeti pelna propaganda dla Sony ze chodza cicho XDDDDDDDDDD

 

 

No jest cicha. Co bèdzie za jakiś czas to zobaczymy. Na razie jest naprawdę oko.

 

 

 

A co do głośności - chodzi ciszej niż moje stare PS4 które wczoraj wyczyściłem i wymieniłem pastę ;) Czyli jest ciche.

 

 

Zaskoczony pozytywnie jestem kulturą pracy bo obawiałem się, że może być wycie, na BF1 jest mega cicho, z 2m konsoli w ogóle nie słysze (może jakiś szum ale to jest nic), nawet dzwiek zmutowałem dla testu.

 

Chodzi cicho. Od razu testowalem U4 bo na poprzedniej odpalal sie odrzutowiec przy tej gierce. Teraz cisza.

 

 

Konsola chodzi cicho, przy battlefield w ogóle jej nie słyszę, przy uncharted i infamous było coś głośniej, ale to ciągle akceptowalny poziom, nie wybija z grania i nie przeszkadza. Przy grach bez pro funkcji, chodzi jak Xbox one.

 

 

Ja miałem 2 PS4, i teraz PS Pro i grając w U4 jest cicho, czasami zaczyna wentylator zwiększać swoją prędkość ale po chwili zjeżdża z nią do normalnego poziomu. Bez słuchawek da się grać :D

 

 

U mnie na tv fullhd Infinite warfare praktycznie konsola nieslyszalna. Gra z plyty. Ps4 pro.

 

 

Plus jeden użytkownik, któremu pro chodzi głosno. Także Zettuś, od propagandy to jesteś tu ty, odstaw sake i zaczerpnij trochę snu, bo bredzisz.

:lapka:

Odnośnik do komentarza

No ale Horizon też jest podbijany przez slima do 4k. Ja mam niestety zwyczajnego klocka, więc nici z hdr.

 

No kerwa nie wiem może coś miałem z ustawieniami, może coś mi się gryzło tv-> konsola ale po raz nty piszę że jak włączałem hdr w U4 czy TLoU na PS4 był straszny obraz i nawet w temacie o hdr połowa forum mi doradzała, a ja czułem się jak inwalida technologiczny :)

 

No pamiętam bo sam doradzałem jak mogłem, ja nie mam takich objawów na PS4 i śledzę temat dość namiętnie to jesteś jedynym przypadkiem z takimi problemami więc coś tu ewidentnie nie zagrało.

Odnośnik do komentarza

No ja wczoraj wieczorem wrzuciłem tutaj filmik jak chodzi moja Pro, jestem mega zadowolony z kultury pracy, oby chodziła tak cały czas (odpukać).  Chyba jednak za szanowanie marki :obama:

 

 

Niektóre sztuki widać odlatują troche jak było na początku z PS4, ale nie jest to zasadą że każda.. , Jeśli ktoś ma jet engine starał bym się reklamować albo wymieniać na inną sztuke, jeśli komuś już głośno chodzi przy Fifie to co będzie przy bardziej wymagających gierkach.

 

Miałem wrzucić porównania z Tomb Raiderm i innymi gierkami z poziomem hałasu, ale widze to jest chyba zbednę i mało kogo interesuje, w kółko przewijają się pytania na które odpowiedz padła już po kilka razy.

Siadam do dema FFXV :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...