Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tego jeszcze nie wiemy, czy konsola poradzi sobie z 60 klatkami w FullHD. Jak deweloperzy bedą chcieli to zrobią i taką opcje w grach. Wszystko zależy od twórców. Nie skreślałbym jeszcze mitycznego 1080/60 na Pro. Oczywiście mówię tu o produkcjach typowo dla pojedynczego gracza.

Odnośnik do komentarza

Ok, żeby sprawdzić jak bardzo zyebane jest moje PS4 Pro pokusiłem się o test profesjonalną aplikacją do mierzenia hałasu ;). Nie ma znaczenia czy gram w 1080p czy 4k, konsola na nowych giereczkach (w tym przypadku CoD:IW) wyje tak samo mocno.

Dla porównania odpaliłem ten sam fragment rozgrywki na moim 3-letnim premierowym PS4.

Oto wynik z PS4 PRO:
tWG9KLF.png

Natomiast tutaj premierowe PS4:
vUbcb4N.png

Wniosek jest prosty, udaję się z tym szrotem na reklamację.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież Sony podało wyraźnie wymaganie techniczne od devow tworzących gierki pod Pro. Jeśli devi się nie wywiązują z założeń producenta hardware to ich wina, że Gierka nie spełnia wymogów firmy.

 

ND niestety nie poradzili sobie TLoU Remastered a to przecież oni dają największy wycisk konsolkom Sony. Skoro okazuje sie, że gierka chodzi o parę klatek gorzej i w trybie 60 fps skaluje jakość o 50% i działa w natywnym 4k tylko w 30 klatkach to wina nie leży po stronie Pro tylko studia. Zwłaszcza że technicznie pochodzi jeszcze z PS3.

 

Ale to nadchodzące premiery mogą dopiero pokazać pazurki Pro.

Odnośnik do komentarza

Ok, żeby sprawdzić jak bardzo zyebane jest moje PS4 Pro pokusiłem się o test profesjonalną aplikacją do mierzenia hałasu ;). Nie ma znaczenia czy gram w 1080p czy 4k, konsola na nowych giereczkach (w tym przypadku CoD:IW) wyje tak samo mocno.

 

Dla porównania odpaliłem ten sam fragment rozgrywki na moim 3-letnim premierowym PS4.

 

Oto wynik z PS4 PRO:

 

 

Natomiast tutaj premierowe PS4:

 

 

Wniosek jest prosty, udaję się z tym szrotem na reklamację.

 

I jaka niby podstawa reklamacji? Nikt nie mówił, ze pro będzie cichsze niz fat.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Ok, żeby sprawdzić jak bardzo zyebane jest moje PS4 Pro pokusiłem się o test profesjonalną aplikacją do mierzenia hałasu ;). Nie ma znaczenia czy gram w 1080p czy 4k, konsola na nowych giereczkach (w tym przypadku CoD:IW) wyje tak samo mocno.

 

Dla porównania odpaliłem ten sam fragment rozgrywki na moim 3-letnim premierowym PS4.

 

Oto wynik z PS4 PRO:

tWG9KLF.png

 

Natomiast tutaj premierowe PS4:

vUbcb4N.png

 

Wniosek jest prosty, udaję się z tym szrotem na reklamację.

 

I jaka niby podstawa reklamacji? Nikt nie mówił, ze pro będzie cichsze niz fat.

 

Wadliwy egzemplarz, chcę wymienić na inny - cichszy. Przecież kilkunastu forumowiczów nie może być przygłuchych i sądzić że chodzi cicho. Widać są to odosobnione przypadki, więc chyba mam prawo oczekiwać pełnowartościowego produktu.

Odnośnik do komentarza

Ale na jakiej podstawie chcesz stwierdzić, że pełnowartościowy produkt to taki, który chodzi cicho? Nigdzie nie jest napisane, że będzie chodził z taką głośnością, a nie inną. Choć w sumie jak u nas potrafią reklamować takie rzeczy jak nie otrzymanie jedno kostnych kurczaków w KFC to i takie coś powinno być bez problemu wymienione.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ND niestety nie poradzili sobie TLoU Remastered a to przecież oni dają największy wycisk konsolkom Sony. Skoro okazuje sie, że gierka chodzi o parę klatek gorzej i w trybie 60 fps skaluje jakość o 50% i działa w natywnym 4k tylko w 30 klatkach to wina nie leży po stronie Pro tylko studia. Zwłaszcza że technicznie pochodzi jeszcze z PS3.

 

No to w takim wypadku wnioski powinny być chyba odwrotne od tych co wyciągnąłeś ;) Skoro najbardziej zaawansowany technologicznie developer nie poradził sobie z zadaniem, to wychodziłoby na to, że coś jest nie tak po stronie sprzętu ;) No bo czego w takim wypadku wymagać od przeciętnego developera.

 

"Problem" jest najzwyklej w świecie banalny - zbyt wczesna premiera konsoli i patche/aktualizacje, robione na szybko. Wszystkie gry obecnie dostępne były robione tylko i wyłącznie z myślą o PS4. W Pro devi wdrożą się pewnie za 6 miesięcy, do roku czasu.

Odnośnik do komentarza

DS4 od Pro po ponad 13h gry wyskoczył komunikat o niskim poziomie baterii, po kolejnych 90min dopiero pad się wyłączył! czyli wytrzymał prawie 15h :)

Co do gwarancji na Pro jak mi powiedzieli w media expert Sony daje teraz 2 lata na konsole i 1 rok na akcesoria - pada, jest to w załaczniku pdf też na stronie me.

 

Pad naładował sie do pełna w troche ponad 1h

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Śmieć mi się chce jak czytam że jednemu konsola działa głośno drógi zachwala ciszę i cieszy się że trafił mu się model "lepszy?".

Ludzie chyba coś z tym nie halo jak może być taka sytuacja? co to towar takim razie od chińczyka z stadionu co można podłączyć czy działa.

Rozumiem sytuacje z 30 lat wstecz gdzie jeden kupil fiata 126 i palił 7 a drógiemu 10 litrów.

Albo jakoś produktu a zarazem kontrola jest u SONY na tak niskim poziomie że faktycznie 50/50% trafi się dobrze złożona konsola albo ktoś celowo robi z górki albo pod górkę.

Jakoś w xbox one nie spotkałem się z chodzi głośno albo cicho wszystkie mają zblizoną kulturę pracy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...