Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, bo tutaj się sprzeczne informacje na temat głośności pojawiają. Nagrałem filmik z grania w CoD:IW. Gra wygląda i chodzi jak żyleta na Prosiaku, ale prosiak drze się w niebogłosy niestety. Serio, mam wrażenie że moja pierwsza x360 grając z płyty była cichsza. 



Także albo mi się trafił wadliwy egzemplarz, albo taka to już natura PROsiaka.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=a58dH2OzgB0

 

Gra dziala gorzej w trybie 60 fps, nawet jesli wymusimy obraz 1080p. Nie mialo przypadkiem byc tak ze gorzej byc NIE MOZE? Rozumiem partaczy z Biedesdy, ale first party gra od Sony? lol

Rozumiem że sam grałeś w wersjè pro na 4k z hdr?

Bo ja jak coś grałem i jak nawet nie odczułem tych spadków tak obraz wygląda bajecznie. Kolory, ostrość, oświtlenie. Jak tak ma wyglądać partactwo czyli taka grafika i efekty w 4k z dropami do 55 klatel to chcę tego zawsze.

Panowie i to co ciągle gmeru. Żaden filmik tego nie odda nawet w części. Naprawdę przetestujcie sami lub jak nie macie możliwości to uwierzcie na słowo takim specjalistą jak gmeru.

Mimo że cała ta pół generacja to nie za dobra sprawa tak ten wściekły hejt na sam sprzęt jest trochę żenujący. Naprawdę gierki dostają nowe życie.

Odnośnik do komentarza

 

Gra dziala gorzej w trybie 60 fps, nawet jesli wymusimy obraz 1080p. Nie mialo przypadkiem byc tak ze gorzej byc NIE MOZE? Rozumiem partaczy z Biedesdy, ale first party gra od Sony? lol

Rozumiem że sam grałeś w wersjè pro na 4k z hdr?

 

Ale w 4k to ta gra chodzi w 30 fpsach xd

 

60 fps jest tylko w trybie pseudo-4k/1080p. A jak gra wyglada to mnie zupelnie nie interesuje, dla mnie liczy sie przede wszystkim wydajnosc.

 

 

 

 

Także albo mi się trafił wadliwy egzemplarz, albo taka to już natura PROsiaka.

 

To bardziej brzmi na wadliwy:

 

 

Moje zwykle ps4 po 2 latach uzytkowania brzmi mniej wiecej jak twoje PRO, ale to i tak pikus przy tym co jest wyzej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

No cóż, coda nie mam, ale przy battlefield konsoli nie słyszę. Ja mam swoje przeżycia, ale w końcu jestem zadowolony.

Przy BF1 podczas loadingów jest podobnie.
U mnie cisza, chodzi świetnie.

 

Masz wersję cyfrową, czy grasz z płyty? Może feralny egzemplarz mi się trafił. No i przede wszystkim czy grasz w 4k?

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

 

 

 

No cóż, coda nie mam, ale przy battlefield konsoli nie słyszę. Ja mam swoje przeżycia, ale w końcu jestem zadowolony.

Przy BF1 podczas loadingów jest podobnie.
U mnie cisza, chodzi świetnie.

Masz wersję cyfrową, czy grasz z płyty? Może feralny egzemplarz mi się trafił. No i przede wszystkim czy grasz w 4k?
Ja cyfra, fanek chyba z płyty, a też nie narzekał.
Odnośnik do komentarza

Witam, wam też wszystkie gry wyświetla w rozdzielczości 3864x2160. Menu rozumiem, bf 1 rozumiem, ale dlaczego w wolfie lub np limbo dalej tv wykazuje mi właśnie 4K mam tv samsung ks7000, czy to oznacza że pro upscaluje każdy tytuł do 4K, też tak macie? a wszystkie ustawienia w konsoli mam na auto, pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam, wam też wszystkie gry wyświetla w rozdzielczości 3864x2160. Menu rozumiem, bf 1 rozumiem, ale dlaczego w wolfie lub np limbo dalej tv wykazuje mi właśnie 4K mam tv samsung ks7000, czy to oznacza że pro upscaluje każdy tytuł do 4K, też tak macie? a wszystkie ustawienia w konsoli mam na auto, pozdro

 

A wystarczyło kilka sekund w googlach:

Q: If I’m using PS4 Pro on a 4K TV, and I’m playing a PS4 game without PS4 Pro features. Will it still output in 4K?

Yes, older PS4 games without dedicated PS4 Pro features will output at 4K when played on PS4 Pro and a supported 4K TV using a Premium HDMI cable. You will not, however, see any visual benefits without support for PS4 Pro features.

 

 

http://blog.us.playstation.com/2016/09/08/ps4-pro-the-ultimate-faq/

Odnośnik do komentarza

 

To przecież nie ma znaczenia czy cyfrowa czy z płyty. Płyta i tak się zatrzymuje a cała gra idzie z HDD.

Proszę Pana u mnie przy TR z płyty PRO deczko szumi a przy cyfrowym Destiny milczy jak zarzniety prosiak :D

 

Tylko, że Kyo, mówi o jednej i tej samej grze, nieważne czy odpalanej z płyty czy z dysku.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gra dziala gorzej w trybie 60 fps, nawet jesli wymusimy obraz 1080p. Nie mialo przypadkiem byc tak ze gorzej byc NIE MOZE? Rozumiem partaczy z Biedesdy, ale first party gra od Sony? lol

Rozumiem że sam grałeś w wersjè pro na 4k z hdr?
Ale w 4k to ta gra chodzi w 30 fpsach xd

 

60 fps jest tylko w trybie pseudo-4k/1080p. A jak gra wyglada to mnie zupelnie nie interesuje, dla mnie liczy sie przede wszystkim wydajnosc.

 

 

 

Także albo mi się trafił wadliwy egzemplarz, albo taka to już natura PROsiaka.

To bardziej brzmi na wadliwy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=pm9hq5Bt3OA

 

Moje zwykle ps4 po 2 latach uzytkowania brzmi mniej wiecej jak twoje PRO, ale to i tak pikus przy tym co jest wyzej.

Boze jak to wyje jak boeing na pasie startowym brakuje tylko sygnalu i komunikatu prosze zapiac pasy. Moja biala ps4 tak nigdy nie chodzila nawet przy Wiesku 3. Jak tak juz teraz wyja na starcie to pozniej bedzie jeszcze lepiej jak sie dotra XD

A Yeti pelna propaganda dla Sony ze chodza cicho XDDDDDDDDDD

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Ciekawe co SoNy zrobi po xbox scorpio. Wypuści ps4 pro4K? czy odda wyższość xboxa? 

Nigdy nie sądziłem że takie fanaberie zaczną się dziać w środowisku konsol. Przyszło mi namyśl że żywot ps4 jak i xbox one może być krótki i wyjdą szybciej następne generacje konsol ale półprodukty? 

Wstydził by się MS i Sony za taki żer na graczach. Smutne jest to że zaczną wychodzić gry które ps4 i xbox one nie dogonią swoich mocniejszych półproduktów a programiści zaczną olewać słabsze modele. 

Narazie mówią że pro nic nie zmieni w środowisku gier słabszej ps4 itp... aha oho tyle mogę napisać od siebie..... poczekamy zobaczymy słowność.

Czas konsol przeminoł zaczeła się epoka dzielenia na tych lepszych i gorszych jak były wojenki z obozów konsol to teraż dojdzie walka w tych samych obozach.

Ale dla każdego przecież najważniejszy jest gracz oczywiście zaraz po "$" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...