Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok po krótkich testach BF1 i CoD:MWR na HU6900 z 4k.

Pierwsze przykre zaskoczenie tryb gry nie działa w tym TV dla 4k. No ale trudno będę handlował z tym input lagiem jakoś ;)

Szybkie odpalenie CoD'a: MWR i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to gładkość wszystkich tekstur, żadnego ząbka. Super. Konsola super cichutko. 

Czas na BF1. Przy ładowaniu mapy konsola prawie odlatuje. Natomiast jak już się załaduje to chodzi w porządku. Mega duża różnica względem zwykłego PS4 zarówno jeśli chodzi o klatki jak i o całą oprawę. Coś jak z medium na very high :) Włączyłem mapę na której zawsze gubiłem klatki (Fort coś tam) no i dropy możliwe że się zdarzają, ale w zasadzie niezauważalne.

Co do input laga, to nie wiem ile to placebo, ale zdaje się że jest odczuwalny. Muszę potestować przełączając się z 1080 na 4k i sprawdzać.

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

Witam, wam też wszystkie gry wyświetla w rozdzielczości 3864x2160. Menu rozumiem, bf 1 rozumiem, ale dlaczego w wolfie lub no limbo dalej tv wykazuje mi właśnie 4K mam tv samsung ks7000, czy to oznacza że pro upscaluje każdy tytuł do 4K, też tak macie? a wszystkie ustawienia w konsoli mam na auto, pozdro

Edytowane przez zajudzony
Odnośnik do komentarza

Albo mam wadliwy egzemplarz, albo nie wiem co jest grane. Obie konsole podłączone do sieci przez WiFi i za Chiny ludowe nie można przenieść danych. Próbowałem na dwóch kablach sieciowych i dalej to samo. Ktoś ma jakiś pomysł? Czy w tej prostej czynności można zrobić jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza

A wcisnąłeś na sekundę power w starym ps4 przed samym przenoszeniem? Tam jest takie odliczanie i prawie to przeoczyłem bo nie doczytałem i już myślałem, że to odlicza do początku przenoszenia, a to dawało czas aby wcisnąć power na 1sek. Po tym rozpoczął się proces przenoszenia.

Odnośnik do komentarza

Albo mam wadliwy egzemplarz, albo nie wiem co jest grane. Obie konsole podłączone do sieci przez WiFi i za Chiny ludowe nie można przenieść danych. Próbowałem na dwóch kablach sieciowych i dalej to samo. Ktoś ma jakiś pomysł? Czy w tej prostej czynności można zrobić jakiś błąd?

Ja tak miałem na moim routerze od światłowodu a na starym tp-linku się połączyło.Podejrzewam że jest jakaś zapora która blokuje takie połączenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ Balon

 

 

Na tv 4k duża jest strata obrazu w grach co działają w 1080p tzn. jak w opcjach konsoli wybierzesz domyślnie 1080p a nie 4k?

Jest jest no i hdr dużo, dużo gorzej wygląda bo robi się te twoje ziarno:) i świeci sztucznie.

Powiem tak jak odpaliłem U4 z hdr na zyczajnym PS4 to było te twoje ziarno;) i w ogóle fe. Na prosiaku w 4k z hdr nie ma ziarna:) jest ostro a do tego bajka oświetlenie i kolory.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

@ Balon

 

 

Na tv 4k duża jest strata obrazu w grach co działają w 1080p tzn. jak w opcjach konsoli wybierzesz domyślnie 1080p a nie 4k?

Jest jest no i hdr dużo, dużo gorzej wygląda bo robi się te twoje ziarno:) i świeci sztucznie.

Powiem tak jak odpaliłem U4 z hdr na zyczajnym PS4 to było te twoje ziarno;) i w ogóle fe. Na prosiaku w 4k z hdr nie ma ziarna:) jest ostro a do tego bajka oświetlenie i kolory.

 

Dzięki za info. Chciałem się tylko upewnić.

 

 

Na tym filmiku od 0:12 do 0:23 rzeczywiście jakby ziarna na Pro się pozbyli w znacznym stopniu.

 

 

Pasuje chyba kupić tego Prosiaka jak rzeczywiście tak jest no i przetestować tego ZD9 i jego motion flow (bo od hdtv się tego nie dowiem) czy np. nie smuży U4 na Madagaskarze tam gdzie dużo światła, trawy i ostrych tekstur. Bo walić tyle kasy i później żałować jakoś mi się nie widzi.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak gram od 2009.

Na to co się dzieje w trybie gra tzn. smugi, smużenia, brak płynności, kolosalna utrata rozdziałki w ruchu itd. nie mogę patrzeć.

Jak czasami porównuje sobie z kumplem dla jaj tryby, ustawienia z tym na czym 90% graczy gra to nasza reakcja jest dokładnie taka   :bad:  :facepalmz:

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Ciezko zrobic dobre zdjecie tej konsoli. W rzeczywistosci wyglada ladniej.

 

Chodzi cicho. Od razu testowalem U4 bo na poprzedniej odpalal sie odrzutowiec przy tej gierce. Teraz cisza.

Nagrzewanie, standardowe. W tym temacie nie zmienilo sie za duzo wzgledem podstawki PS4. Ogolnie polecam. Staruski juz Mordor z dopalonymi efektami daje rade a o dziwo skoncze sobie ponownie bo swego czasu zaliczylem na X1.

 

Padzik w sumie taki sam. Zmiany jakie mozna zauwazyc to lepszy plastik na galach, trajgerach i krzyzaku.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

No ja także jestem zadowolony. I tak miałem konsolę zmienić na nową, więc lepiej już kupić pro niż slima. Konsola chodzi cicho, przy battlefield w ogóle jej nie słyszę, przy uncharted i infamous było coś głośniej, ale to ciągle akceptowalny poziom, nie wybija z grania i nie przeszkadza. Przy grach bez pro funkcji, chodzi jak Xbox one.

 

Ciężko powiedzieć czy polecam, bo to zależy kto czego oczekuje, jak ktoś ma tv 4k, to pewnie warto i to bardzo. Ja przy tv full HD też nie narzekam, bo taki battlefield dostał dobrego boosta, no i w moim przypadku są jeszcze gogle vr, gdzie dużo gier chodzi w niższej rozdzielczości i podbijają je powoli do full HD.

 

Ale i tak uważam, że jak ktoś chce kupić ps4 i myśli między slimem a pro, to lepiej kupić już to drugie.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Moldar znalazł dobry filmik :)  Pro 60fps ze spadkami do 50 przy efektach dymu

 

 

 

Fanek jak klatki policzył w locie, o s(pipi)esyn

 

Co do samego BF1 to poprawa jest i to bankowo, nie grałem wprawdzie mega długo bo mam 12lvl ale mam spore porównanie wzg zwykłego PS4. Rozdziałka wydaje się wieksza, jest zapewne 1080p i stałe nie dynamiczne, obraz jest ostrzejszy, trawa lepiej wygląda xD minimalnie wiecej detali, efekt dymu lepszy (gazy bojowe), no generalnie lepiej to wygląda gołym okiem. Fps też się poprawił, ale nie ma cały czas stałych 60fps jak na PC, jest zauważalnie płynniej pewnie bliżej stałych 50 klatek. Zdarzają się też spadki of course, największe zauważyłem przy efektach dymu, ale jest zauważalnie lepiej z płynnością niż na PS4, choć do perfekcji wciąż brakuje.
 
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pytanie do fachowców może mi ktoś pomoże :) Czy jest jakiś inny sposób na przeniesienie P.T.  na nowa konsolą poza tym całym Backupem?

 

 

Wszystkie sposoby: 

https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/?emcid=social_20161109_67696076&adbid=796351974148947968&adbpl=tw&adbpr=36969785

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...