Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej będą robić gry pod podstawowe ps4 i dodawać do pro parę detali i podbijać rozdzialk, telewizory 4k sporo namieszaly i odważnie wchodzą na rynek i sony chciało dać możliwość skorzystania z ich dobrodziejstw. Ciekawe czy będzie następna generacja gdzie faktycznie odczujemy skok mocy czy będą co dwa lata rzucać lekko wzmocnione konsole, jakby nie patrzeć to na konsole(ps5) np. 5 razy mocniejsza(nowa generacja) od pro przyszłoby nam długo poczekać.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Scorpio ma być prawie pięć razy mocniejsze od One, to już dość konkretny upgrade jak na pół generacje. Coś mi się wydaje, że te nowe konsole są po to żeby przedłużyć życie aktualnej generacji, żeby nie było marudzenia jak pod koniec poprzedniej, że konsole nie wyrabiają i psują rynek growy. Chyba, że ktoś się wyłamie i zacznie się wyścig i wojenka i będą nam rzucać jakieś pół generacje co dwa lata tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza

Jak nie pół generacja po 3 latach, to nowa po 4.

 

UP

Bo Microsoft też idzie w 4k, a więc zmiany w grafice nie będą ciągle mocno odczuwalne, bo oni chociaż ogarną natywnie to 4k, ale zabraknie mocy pewnie na inne bajery.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Jak nie pół generacja po 3 latach, to nowa po 4.

 

UP

Bo Microsoft też idzie w 4k, a więc zmiany w grafice nie będą ciągle mocno odczuwalne, bo oni chociaż ogarną natywnie to 4k, ale zabraknie mocy pewnie na inne bajery.

 

Zaraz mnie zjedziecie ale jak dla mnie cztery lata to w sam raz, po tylu kupiłem pieca w trakcie poprzedniej bo jakość gier już ssała przy PC. Sześć lat w elektronice to wieczność ;)

 

Edit. Aaa i oczywiście wsteczna kompatybilność obowiązkowo bo inaczej to niech spadają.

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

Pozwólcie że wrócę na moment do nowego zakupu jakim jest Playstation Pro.
Nie dawał mi spokoju ten dźwięk z wiatraka, Podzwoniłem więc do znajomych, by zapytać jak u nich z kontrolą jakości i wiecie co…
Niektórzy sprawdzali nawet czy czasami konsola o telewizor się nie ociera, tak dźwięk wiatraka czasami rezonuje.
no ale „ta bestia musi rezonować”
„Ponad 4 terafanki”
„Ferarri tez mruczy”
I wtedy wpadłem na pomysł czym mógłbym wyciszyć tego technologicznego potwora! Wróciłem szybko do domu, (pipi)nąłem plecak w kąt, rzucając obok niechlujnie kurtkę i buty, wbiegłem i nerwowo zacząłem szukać filców do podklejania mebli !
Niestety ciut lepiej, ale do ideału brakowało.
Pomyślałem, coś gumowego… coś co mogłoby wyciszyć tą zalaną wodą krzywą szafkę rtv! Przecież Sony nie mogło zrobić takiej partii konsol, która u każdego buczy !
I wtedy pakując mojego idealnego premierowego trójnoga dostałem olśnienia!
 
PROpodkladki.jpg
 
Niebieskie podkładki pod myszkę, nierówno położone, specjalnie by udawały 3 nożki! Położona na nich konsola nie jest stabilna, ale za to idealnie cicha! Polecam!

Edytowane przez easye
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jakos bedzie trzeba napędzić sprzedaż nowej konsoli jesli bedzie zalegać na pułkach

No tak, bo EA czy Ubi to Sony. Liczy sie dla nich ilosc sprzetu, ktory gracze maja teraz w domach. Nikt nie bedzie sobie obrzydzal klientow. Juz nie wspominajac o tym, ze sprzedaz napedzaja casuale, a oni na te roznice nie patrza. Co wiecej, gra na trailerach pod wzgledem graficznym nie wygladala tak zle jak ten ostatni gameplay. Gdyby Ubi chcialo obrzydzic klientow to by puszczalo brzydkie trailery, no ale to... fuck logic.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

PRO dobrze wystartowało w UK.

 

W zeszłym tygodniu zadebiutowało PlayStation 4 Pro. Sony co prawda wynikami sprzedaży się nie chwaliło, ale zaczynają do nas spływać doniesienia z Wielkiej Brytanii, gdzie debiut nowej konsoli Sony pozwolił podskoczyć sprzedaży PS4 trzykrotnie.

MCV UK donosi, że tydzień debiutu na brytyjskim rynku PS4 Pro przełożył się na trzykrotny wzrost sprzedaży łącznej konsoli PS4 po tym, jak w poprzedzających tygodniach, sprzedaż konsoli Sony zwolniła gdy ludzie czekali na PS4 Pro. GfK donosi, że sprzedaż wzrosła o 204%, a 65% wszystkich sprzedanych konsol z rodziny PS4 należy do wersji Pro. Lepiej sprzedaje się także wersja Slim, która zanotowała wzrost sprzedaży względem poprzedniego tygodnia o 8,5%. Dzięki tym wynikom, cała rodzina konsol PS4 sprzedała się lepiej od Xboksa One (wersja One i One S) o 44% mimo wzrostu o 85% względem poprzedniego tygodnia.

Serwis GameIndustry informuje, że procentowa dane przekładają się na 40 tysięcy sprzedanych konsol PS4 Pro i 25 tysięcy wersji zwykłej i Slim. Xbox One w tym samym czasie sprzedał się w 45 tysiącach sztuk, co Microsoft zawdzięcza niesamowitej promocji, którą przygotował do graczy gdzie konsolę w pierwszym modelu można było kupić z trzema grami za 179 funtów.

Rywalizacja będzie się zaostrzać gdyż powoli wchodzimy w okres zakupów świątecznych i spodziewać można się agresywnych promocji i atrakcyjnych zestawów z grami.

http://www.pssite.com/news/53481/ps4-pro-w-uk-wystartowalo-dobrze.html

Odnośnik do komentarza

Izi co ci tam rezonuje? Bez dysku grasz w gry czy jak? Z plyty leca? xD nie ale powaznie, zobaczcie stopki pod spodem od Pro, no girwa jak to ma niby na tym stac stabilnie jak kazda jest inna? xD

Nawet w menu, gdy nie mam plyty wlozonej, nie jest to glosny dzwiek, ale irytujacy - moze w srode podjade do kumpla i wymienie na inna sztuke, ale troche sie nie chce ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

PRO dobrze wystartowało w UK.

 

W zeszłym tygodniu zadebiutowało PlayStation 4 Pro. Sony co prawda wynikami sprzedaży się nie chwaliło, ale zaczynają do nas spływać doniesienia z Wielkiej Brytanii, gdzie debiut nowej konsoli Sony pozwolił podskoczyć sprzedaży PS4 trzykrotnie.

MCV UK donosi, że tydzień debiutu na brytyjskim rynku PS4 Pro przełożył się na trzykrotny wzrost sprzedaży łącznej konsoli PS4 po tym, jak w poprzedzających tygodniach, sprzedaż konsoli Sony zwolniła gdy ludzie czekali na PS4 Pro. GfK donosi, że sprzedaż wzrosła o 204%, a 65% wszystkich sprzedanych konsol z rodziny PS4 należy do wersji Pro. Lepiej sprzedaje się także wersja Slim, która zanotowała wzrost sprzedaży względem poprzedniego tygodnia o 8,5%. Dzięki tym wynikom, cała rodzina konsol PS4 sprzedała się lepiej od Xboksa One (wersja One i One S) o 44% mimo wzrostu o 85% względem poprzedniego tygodnia.

Serwis GameIndustry informuje, że procentowa dane przekładają się na 40 tysięcy sprzedanych konsol PS4 Pro i 25 tysięcy wersji zwykłej i Slim. Xbox One w tym samym czasie sprzedał się w 45 tysiącach sztuk, co Microsoft zawdzięcza niesamowitej promocji, którą przygotował do graczy gdzie konsolę w pierwszym modelu można było kupić z trzema grami za 179 funtów.

Rywalizacja będzie się zaostrzać gdyż powoli wchodzimy w okres zakupów świątecznych i spodziewać można się agresywnych promocji i atrakcyjnych zestawów z grami.

http://www.pssite.com/news/53481/ps4-pro-w-uk-wystartowalo-dobrze.html

 

Jak się ten Prosiak tak dobrze będzie sprzedawał to może MS przyspieszy premierę Scorpio :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...