Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu ciekawy tekst o Fifie i BF1, ta pierwsza w natywnym 4k, druga z dużą ilością poprawek.

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-11-12-battlefield-1-i-fifa-17-silnik-frostbite-dziala-swietnie-na-ps4-pro

 

Bezpośrednie zestawienie z grą włączoną na ekranie 4K na standardowym PS4 pokazuje duży, duży wzrost jakości obrazu na Pro. Można jednak poczuć, że - wzorem Titanfall 2 i Uncharted 4 - jesteśmy zawsze gdzieś pomiędzy 1080p i 4K. Znacznie lepiej grafika prezentuje się także na telewizorach 1080p, gdzie jest standardowo skalowana w dół z wyższej rozdzielczości. Jeśli nie przesiedliśmy się na nowy ekran, nadal czeka nas spora poprawa.

 

Odnośnik do komentarza

Czytam te zachwyty i coraz mocniej się nad tym pro zastanawiam. Jakby starego fata udało się pchnąć po jakichś znośnych piniondzach, to kto wie, może ulegne i dam się Sony wydymać po raz kolejny.

Trzeba tylko zacząć studiować filmiki z rozbiórki pro i zaopatrzyć się w porządną pastę, bo nie wierzę by to przynajmniej miesiąc pracowało cicho.

Odnośnik do komentarza

Podpinam się pod zachwyty. Z okazji przeprowadzki do nowej chaty zainwestowałem w TV 4K HDR + PS PRO. Przesiadłem się z dobrego TV fhd (sony 809c) i to co zobaczyłem po prostu wypaliło mi gałki oczne. Sprawdziłem Infinity Warfare i Uncharted. Miazga. Bez kitu miałem przez jakiś czas naprawdę mocnego PC (980gtx ti) i gry nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. Po odpaleniu gry czułem się tak jak kiedy pierwszy raz odpaliłem KZ SF na premierowej PS4. Można hejtować pazerność sony, ale dla mnie to naprawdę nowa generacja grania.

 

Aha, wcześniej oglądałem masę filmów na yt, żeby upewnić się czy to na pewno dobra inwestycja. Nie oglądajcie ich - po prostu idźcie do kolegi i zagrajcie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytam te zachwyty i coraz mocniej się nad tym pro zastanawiam. Jakby starego fata udało się pchnąć po jakichś znośnych piniondzach, to kto wie, może ulegne i dam się Sony wydymać po raz kolejny.

Trzeba tylko zacząć studiować filmiki z rozbiórki pro i zaopatrzyć się w porządną pastę, bo nie wierzę by to przynajmniej miesiąc pracowało cicho.

 

 

Zobaczymy, póki co jestem zadowolony z konsoli i jej kultury pracy, a swoje przeżycia miałem.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Podpinam się pod zachwyty. Z okazji przeprowadzki do nowej chaty zainwestowałem w TV 4K HDR + PS PRO. Przesiadłem się z dobrego TV fhd (sony 809c) i to co zobaczyłem po prostu wypaliło mi gałki oczne.

 

Za miesiąc przyzwyczaisz się do obrazu i każda kolejna gra nie będzie już robiła takiego wrażenia :P (trochę żart, ale i trochę prawdy- to tak jak przesiadka z PS3 na PS4).

 

Faktem jest, że bez TV 4K HDR, nie ma sensu kupować PS4 Pro. Także jak przesiadka, to z 10 kafli trzeba wydać (duży rozmiar TV + Pro), albo czekać na PS5 i dopiero wtedy nowy TV.

Tylko może martwić stabilność gier na zwykłym PS4- patrz nowy Tomb Raider po patchu 1.05, uważam to za skandal, ale cóż, takie mamy czasy...

Odnośnik do komentarza

To na "ps4 dla graczy gorszego sortu" wygląda jak gra z poprzedniej generacji, albo i gorzej, bo GTA5 wyglądało lepiej.

Obawiam się, że na zwykłej PS4 gry celowo będą "ubrzydzane", by pokazać moc PRO.

 

Mafia 3 też wygląda kiepsko i na PRO pewno dostanie sporego boosta.

Zobaczcie też na PES 2017... gra nagle dostała jakiejś dziwnej paćki na powtórkach... z paczem na PRO pewno wszystko cudownie ozdrowieje i obraz będzie ostry jak w poprzednich odsłonach :P 

Odnośnik do komentarza

To na "ps4 dla graczy gorszego sortu" wygląda jak gra z poprzedniej generacji, albo i gorzej, bo GTA5 wyglądało lepiej.

Obawiam się, że na zwykłej PS4 gry celowo będą "ubrzydzane", by pokazać moc PRO.

 

Mafia 3 też wygląda kiepsko i na PRO pewno dostanie sporego boosta.

Zobaczcie też na PES 2017... gra nagle dostała jakiejś dziwnej paćki na powtórkach... z paczem na PRO pewno wszystko cudownie ozdrowieje i obraz będzie ostry jak w poprzednich odsłonach :P

Tez sie tego obawiam a wydaje sie to bardzo możliwe, ze gry bedą specjalnie obrzydzane... przypomina mi sie sytuacja z fc4 i shadow of mordor na poprzednia generacje. Specjalnie oszpecili te gry zeby nowa generacja wyszła na większy plus. Przecież na starych konsola fc3 wyglądał bardzo dobrze jak i wiele innych gier, wiec ten zabieg musiał byc celowy

Odnośnik do komentarza

Ale to już chyba Sony by musiało hajsu podsypać, stać ich na to? Developerom przecież zależy na sprzedaży to czemu mieli by się ograniczać do niszowej na dzień dzisiejszy platformy?

 

W ogóle to wie ktoś jak to jest z zarabianiem na sprzedaży konsol? Ostatnio czytałem jakiś wywiad ze Spencerem który twierdził, że najchętniej to by jechali bez końca na jednej konsoli bo zarabiają tylko na sprzedaży gier.

Odnośnik do komentarza

Beda specjalnie obrzydzać wersje na PS4 których na rynku jest ok 50mln vs Pro które miało premiere w czwartek - fuck logic

 

Może nie tyle obrzydzać, co nie przykładać się do optymalizacji.

Zrobią na PS4 kupsztala, a jak będziesz chciał grę ładniejszą, to leć Pan po PRO.

 

Chyba na dobre skończyły się czasy gdzie devi wyciągali z konsol maxa... teraz im się nie chce i będą szli po prostszej linii oporu, czyli ładniejsza wersja na mocniejszej konsoli.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ostatni Tomb Rider nie potrafiłby na podstawowej PS4 wyglądać lepiej... to samo Mafia :/

 

Co do kwestii awaryjności, to PS4 jest raczej konstrukcją nie do zdarcia.

Konsole mimo fatalnej pasty i ciągłego przez to przegrzewania się dalej działają i mało komu padają. Wyje toto jak odrzutowiec, ale działa i paść nie chce.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jakie Wy bzdury piszecie to głowa mała. Jeszcze te filmiki porównawcze z Watch Dogs 2 :dynia:

 

Sony nie może sobie pozwolić na tak drastyczne różnice, bo nawet im ta specyfikacja PRO na to nie pozwoli, no ale nawet jeśli dojdzie do podobnych cyrków to powinniście sami mieć do siebie pretensje i do swojej nowej konsolki którą macie pod telewizorem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...