Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co SoNy zrobi po xbox scorpio. Wypuści ps4 pro4K? czy odda wyższość xboxa?

Nigdy nie sądziłem że takie fanaberie zaczną się dziać w środowisku konsol. Przyszło mi namyśl że żywot ps4 jak i xbox one może być krótki i wyjdą szybciej następne generacje konsol ale półprodukty?

Wstydził by się MS i Sony za taki żer na graczach. Smutne jest to że zaczną wychodzić gry które ps4 i xbox one nie dogonią swoich mocniejszych półproduktów a programiści zaczną olewać słabsze modele.

Narazie mówią że pro nic nie zmieni w środowisku gier słabszej ps4 itp... aha oho tyle mogę napisać od siebie..... poczekamy zobaczymy słowność.

Czas konsol przeminoł zaczeła się epoka dzielenia na tych lepszych i gorszych jak były wojenki z obozów konsol to teraż dojdzie walka w tych samych obozach.

Ale dla każdego przecież najważniejszy jest gracz oczywiście zaraz po "$" :)

No ta "pól generacja" to słaba opcja ale póki nowy sprzęt będzie w cenie 1/2 nowego telefoniku to nie będę strasznie rozpaczał.

Odnośnik do komentarza

Głupotą jest po prostu brak w tych niektórych grach łatki dla posiadaczy tv full hd. ( Sony powinno to wymuszać, choć jak będę to kontrolować jak tekst, że nie może być gorzej to ci za różnica :dynia:) I wychodzi na to, że jak jakaś gra jest zrobiona tylko pod 4k, to posiadacze starszych telewizorów grają na tych samych ustawieniach i z taką samą liczbą klatek na sekundę.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Akurat hdr to największy przełom w branży video od czasu sd na hd. Do tego żeby był on w pełni efektywny musi być w 4k ale pewno przetestowałeś sam na kilku grach i ci się poprostu to nie podoba...

Z tym działaniem wolniej to nie mam pojęcia. Ograłem kilka gier i nic nie zauważyłem. Chyba że to takie spadki jak na tym filmiku z TLoU czyli z 60 na 55. To ja bankowo nie zauważę tego.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jaki film ci to pokazał na yt w 480p czy z viveo w 240p?

Przez 2 dni ograłem ileś takich gierek i efekt jest niesamowity. Strasznie dopakowało to stare tytuły i aż "strach" pomyśleć jak to wykorzystają w nowych tytułach.

Widzę że wygląda to tak. Ludzie którzy ograli to na żywo, nawet tacy spece jak gmeru są tym zachwyceni. Osoby, które tego nie posiadają, a widzę czerpią z filmików hejtujà, mega umiejszają itp. Koleś a jak u Ciebie PS4 pro, grzeje się, hałasuje?xD

 

@milan ja ci też mogę podać moją serię :)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Większą podjarkę miałem przy przejściu z kineskopa na 720p. To odpalenie Uncharted 1 w 2008 na "nowym" samsungu hd ready :obama:

A 4K HDR chyba najbardziej zrobi wrażenie na tych, którzy siedzieli ostatnie lata pod kamieniem z telewizorem 720p hd ready.

Jak na razie odpaliłem uncharted 4 w HDR i większy opad szczeny wywołują filmiki-demka, a nie gierka. Chociaż nie wiem, ale podobno nowa Forza dobrze oddaje jakość HDR.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ciekawa analiza kultury pracy PS4 Pro od Richarda Leadbettera (df)

 

 

Wynika że najmniejszy pobór mocy jest w slimkach czyli CUH 2000 a Pro i tak zżera nieco mniej niż premierowe CUH 1000. W sumie przy mocniejszych komponentach to i tak jakiś sukces. Ale nie podkrecali aż tak mocno procesora przy Pro czyli CUH 7000.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Koleś a jak u Ciebie PS4 pro, grzeje się, hałasuje?xD

Ja jeszcze nie mam:< ale widzialem to i owo. Zeby nie bylo, nie hejtuje i nie umniejszam pro. Wiecej, pewnie kupie w Grudniu-Styczniu jak jakies fajne promo rzuca albo ciekawe bundle. Po prostu przeskok z sd na hd byl ogromny, tutaj jest to krok do przodu, ale dosyc maly.

Odnośnik do komentarza

Większą podjarkę miałem przy przejściu z kineskopa na 720p. To odpalenie Uncharted 1 w 2008 na "nowym" samsungu hd ready :obama:

A 4K HDR chyba najbardziej zrobi wrażenie na tych, którzy siedzieli ostatnie lata pod kamieniem z telewizorem 720p hd ready.

Jak na razie odpaliłem uncharted 4 w HDR i większy opad szczeny wywołują filmiki-demka, a nie gierka. Chociaż nie wiem, ale podobno nowa Forza dobrze oddaje jakość HDR.

 

Oj Forza daje radę i to zdrowo, ale tak czy siak przesiadka z kineskopu na HD to jednak było coś więcej :)

Odnośnik do komentarza

 

Koleś a jak u Ciebie PS4 pro, grzeje się, hałasuje?xD

Ja jeszcze nie mam:< ale widzialem to i owo. Zeby nie bylo, nie hejtuje i nie umniejszam pro. Wiecej, pewnie kupie w Grudniu-Styczniu jak jakies fajne promo rzuca albo ciekawe bundle. Po prostu przeskok z sd na hd byl ogromny, tutaj jest to krok do przodu, ale dosyc maly.

Bez urazy ale dla mnie to taki trochę argument z doopy jest. Do czerwca grałem na 32-calowym Samsung 720p. Po przeskoku na Bravie 50" przeskok był dla mnie ogromny. Tym razem to od tego ile wydamy kasy zależy różnica w jakości obrazu. Samo kupno konsoli nie wystarczy do tego aby od razu krzyczeć z zachwytu nad lepszymi detalami i obrazem. Im lepszy hdr w tv tym większa poprawa. Wszędzie podkreślają to w analizach Pro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...