Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

by stara gra wygladala czy tam dziala lepiej czyli ogolnie korzystala z dodatkowej mocy pro musi byc latka, jak ktos widzi jakies roznice miedzy pro a zwykla ps4 w starej gierce ktora nie dostala patcha to zalecam psychologa

Z tego co wiem to BF1 nie dostał jeszcze żadnego patcha, a działa i wygląda lepiej, także ten.

Edytowane przez tjery14
Odnośnik do komentarza

by stara gra wygladala czy tam dziala lepiej czyli ogolnie korzystala z dodatkowej mocy pro musi byc latka, jak ktos widzi jakies roznice miedzy pro a zwykla ps4 w starej gierce ktora nie dostala patcha to zalecam psychologa

 

przecież każdy kto testował to widział zmiany w bf1, może oni już w trakcie developingu robili ją też pod pro bo zdecydowanie większość osób pisze, że framerate stabilniejszy

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ten nowy DS4 od prosiaków różni się czymś od starego poza tym świecidełkiem na touchpadzie? Dłużej trzyma czy tutaj bez zmian?

1) Przesyła sygnał po kablu - zmniejsza laga

2) Zmiana tworzywa - nie wyciera się w łapach

3) Lżejszy o 20%

3) Przebijające się światło przez front panelu

4) Klawisze wykonane lepiej i w kolorze szarym

5) Guma na gałkach wysokiej jakości -  nie potrzeba nakładek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ten nowy DS4 od prosiaków różni się czymś od starego poza tym świecidełkiem na touchpadzie? Dłużej trzyma czy tutaj bez zmian?

1) Przesyła sygnał po kablu - zmniejsza laga

2) Zmiana tworzywa - nie wyciera się w łapach

3) Lżejszy o 20%

3) Przebijające się światło przez front panelu

4) Klawisze wykonane lepiej i w kolorze szarym

5) Guma na gałkach wysokiej jakości -  nie potrzeba nakładek

 

 

Pomijając to światełko same plusy, starego się nie kalkuluje już brać. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza

 

Ten nowy DS4 od prosiaków różni się czymś od starego poza tym świecidełkiem na touchpadzie? Dłużej trzyma czy tutaj bez zmian?

1) Przesyła sygnał po kablu - zmniejsza laga

2) Zmiana tworzywa - nie wyciera się w łapach

3) Lżejszy o 20%

3) Przebijające się światło przez front panelu

4) Klawisze wykonane lepiej i w kolorze szarym

5) Guma na gałkach wysokiej jakości -  nie potrzeba nakładek

 

jeszcze lżejszy ? Po co? Przecież juz pad był za lekki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem pad od Pro wytrzymał prawie 15h, po ponad 13h monit niski poziom baterii i wytrzymał jeszcze 90min, pisałem o tym wcześniej. Do pełna naładował się w troche ponad 1h

 

Generalnie z Pro Sony niewiele się chwali, inne serwisy robią za nich robote, ale nikt właśnie chyba baterii nie stestował.

 

edit: tak, pad od PRo to ten sam co od Slim.

Tu Figus pisał, że jego wytrzymał 13h  http://www.psxextreme.info/topic/102486-dual-shock-4/?p=3860934

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie mam Pro, planuję zakup na święta jak pojawią się jakieś paki z grami...

 

Ale testowałem HDR w Infamous First Light i Uncharted 4 i mogę tylko powiedzieć, że jak kupowałem TV to był to bajer, które spodziewałem się nie wykorzystać, albo kiedyś tam (rok temu, UE55JU6510), teraz mimo tego, że wiem, że ten HDR co ja mam to jest poniżej średniej półki gdzie TV powinien mieć z 700 nitów (topowe modele pod 1000 podchodzą?) a i tak widzę tak dużą różnicę w kolorach i tym co całościowo wypływa z ekranu, że jestem naprawdę pod wrażeniem.

 

Przykłady

- to np w demie ff15 słońce, bez hdr, wielka plama na niebie, z hdr? od razu ile detali widać...

- Infamous to ogólnie oświetlenie, niebo... miasto nie jest już jedną wielką żarówką, widać, że jak teraz jest poza źródłem światła to jest ciemno...

- W Uncharted ogień, latarki, ogólnie to co widać dostało kopa i jest żywsze.

 

Kiedyś taki wow miałem jak przechodziłem z kineskopa na full hd :P ... no może poza utratą koloru czarnego....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Żonka mnie dziś pytała, czy maśle o pro, bo nie wie, co mi na święta kupić. No to sie porządnie zastanowiłem i odpowiedziałem 'nie'. Jestem graczem, który od zawsze marzył o wydajności. Grafika nie zawsze gra pierwsze skrzypce. Dlatego śmieszy mnie ta cala sytuacja z Pro. Po co mi ona skoro stare gry tracą na wydajności. Na nowych i tak nic nie zobaczę, bo nie mam tv 4K w domu, a na taki lepszy mnie jeszcze nie stać. Z tego. co czytam to i tak opóźnienie jest spore, wiec granie na poziomie(m.in. po sieci), nie będzie miało sensu. Nie okłamujmy sie ale własnej telewizji w UHD to my długo nie będziemy mieć.  Kupić tylko, po to by kozaczyć, przy kilku produkcjach - niop. Jestem zadowolonym posiadaczem kompletu: PS4 MGSV + KLD42W705 + Goldy i nic nie zamierzam na razie zmieniać. Prawdopodobnie to nastąpi, przy premierze PS5, gdzie ceny dobrych tvikow beda przystępne, a wydania remasterow 4K, będą sie przeganiać, przy okazji premiery nowej konsoli, gdzie większa moc przyczyni sie do jeszcze lepszych osiągów IMO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...