Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cene podbijają dopiero wypasione telewizory. Na samą konsole za 1700zł raz na 3-4 lata każdy pracujący człowiek jest sobie w stanie pozwolić. Gry też nie muszą kosztować wiele, bo nikt nie każe nam się rzucać na nowosci. Nie trzeba też tego kolekcjonować i za 2 browary można wymienić na coś innego. Także to hobby drogie nie jest. Porównajcie to sobie choćby do modzenia samochodu gdzie byle co kosztuje kilka tysi (i nie mam tu na myśli wiejskiego podswietlenia rejestracji ledami w Passacie na paliwo do traktora)

Odnośnik do komentarza

 

Plus  komentarze:

 

Too bad that this video is completely obsolete after the newest patch today. They added "improved TAA", even on Pro and it ruined the framerate completely and now it looks not as good as before anymore.....

 

Please do a video of Multiplayer after the recent patch 1.4. Apparently the game looks alot softer now and the framerate took a dive. Dice needs to be aware of the issue!

No po tym patchu znowu mam wrazenie ze gram na starej 4ce, obraz framerate znowu polecial na leb na szyje, pomalu pakuje nowa generacje Sony i chyba wyruszam do sklepu! xD

(pipi) Playstation PRO co patch bedzie inna gra xD a DICE do tego siedzi cicho, bo MS w umowach im pewnie zabrania by w jakiejkolwiek sie sprawie wypowiadac - branza XD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pobawiłem się trochę wczoraj PROsiakiem przetestowałem go na dwóch grach, Rise of Tomb Raider  i Uncharted 4 miałem też dla porównania Rise na ONE, oczywiście na PRO gra wygląda dużo lepiej, ostrość obrazu zabija wszystko po horyzont daje po oczach, właśnie na coś takiego czekałem jest czysto przejrzyście.

Nie samą ostrością PROsiak może się pochwalić, dla obu konsol zastosowałem identyczne ustawienia obrazu, jota w jotę to samo, kolory, kontrast  etc 

konsola SONY nie dość, daje dużo ostrzejszy obraz to jeszcze może pochwalić się dużo lepszymi kolorami i samą głębią obrazu.

Ustawienia w samej grze zmienia się w locie i od razu można zobaczyć co dla nas będzie najlepszy rozwiązaniem ja osobiście zostałem przy 4K, choć więcej FPSów też robi robotę :)

 

Na koniec odpaliłem sobie U4 w 4K (czy w jakiej on tam rozdzielczości śmiga) plus HDR i co mogę powiedzieć ? ograłem grę na zwykłym PS4 i ogrywam tu i jak dla mnie różnica jest ogromna, gra wygląda kosmicznie brak mi słów, gałki oczne zostały wypalone, takich tekstur to ja w życiu na oczy nie widziałem, HDR działa jeszcze lepiej niż w FH3 co chwilę jest efekt WOW. Szkoda tylko, że początek tej gry jest tak nudny, na szczęście jakoś obrazu wszystko wynagradza i ja osobiście  więcej nie wymagam jak każda gra na PS4 PRO będzie tak wyglądać dla mnie bomba.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gameplay panie, o to mi chodzi. A stekanie i jeczenie i nadal siedzenie w tej "branzy" to dla mnie nie pojeta sprawa. Jesli mnie cos meczy i wgurwia to omijam. Ale rozumiem ze dla innych to trudne.

Mnie tam nic nie męczy jeżeli chodzi o gameplay, bo grywam w różne różniste pozycje, więc na nudę nie narzekam. Od Visual Noveli po RPGi i racery. Często zmieniam gatunki.

 

Męczy tylko konsumpcjonizm, który w tym momencie ociera się już o absurd. No ale co kto lubi. :dunno:

 

Ps. Dobrze skomentował to HIV w ostatnim nr PSXE, w liście miesiąca.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Reasumując: gameplay kupa, gra niczego nowego nie wnosi, ALE jest hdr i 4k, więc 12/10. Ok, nie mam pytań. :niedobrze:

 

Czemu wyciągasz jakieś wnioski z dupy ? opisałem jedynie jakość obrazu i tego jak gra wygląda po upgrade, nie moja wina, że początek jest nudny i jakoś przez niego trzeba przebrnąć, gdyby nie ta edycja pod PRO pewnie drugi raz w U4 bym nie zagrał, dla mnie mimo skoku jakościowego ocena magicznie nie wędruje w górę dalej jest solidne 8/10. Choć nie powiem dzięki temu, że grę dopakowali człowiek jest ciekaw jak to wygląda dalej względem wersji z PS4 możecie wierzyć lub nie ale różnica jest spora, sam byłem zdziwiony:)

Więc zanim palniesz bzdurę może po prostu zapytaj ? sam sprawdź jak na Ciebie by taka zmiana zadziałała, łatwo jest wejść i krytykować.

 

Od lat nie wspieram CODów, FIF ogólnie tasiemców i gniotów pokroju Watch dogs i tym podobnym zawsze staram się kupować gry które są warte swojej ceny. Takie jak Dishonored 2, Forza Horizon 3 czy n/p GOW 4 dla kapitalnego MP na którego obecnie brak czasu, oczywiście nie zawsze się uda.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Reasumując: gameplay kupa, gra niczego nowego nie wnosi, ALE jest hdr i 4k, więc 12/10. Ok, nie mam pytań. :niedobrze:

Czemu wyciągasz jakieś wnioski z dupy ? opisałem jedynie jakość obrazu i tego jak gra wygląda po upgrade, nie moja wina, że początek jest nudny i jakoś przez niego trzeba przebrnąć, gdyby nie ta edycja pod PRO pewnie drugi raz w U4 bym nie zagrał, dla mnie mimo skoku jakościowego ocena magicznie nie wędruje w górę dalej jest solidne 8/10. Choć nie powiem dzięki temu, że grę dopakowali człowiek jest ciekaw jak to wygląda dalej względem wersji z PS4 możecie wierzyć lub nie ale różnica jest spora, sam byłem zdziwiony:)

Więc zanim palniesz bzdurę może po prostu zapytaj ? sam sprawdź jak na Ciebie by taka zmiana zadziałała, łatwo jest wejść i krytykować.

Przeca sobie jaja tylko robię. :yao:

 

Zresztą widziałem hdr w akcji i wiem do czego jest zdolny. :lapka: Sam chciałbym to mieć ale zmieniać tv nie mam zamiaru jeszcze przez najbliższe kilka lat. Trzeba się szanować i nie dać zwariować. :cool:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś  :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a, że teraz jak już kupować to takie jakie są na rynku z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś  :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a ,że teraz jak już kupować to tylko takie z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

 

NIE SLUCHAJ HEJTEROW

 

Zakladaj kominiare i graj an Pro :cool:

 

uKTU29O.gif

 

 

Sztos!

Odnośnik do komentarza

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a, że teraz jak już kupować to takie jakie są na rynku z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

Daleko do tego żeby było mi głupio, oj bardzo daleko. Nie chcę po prostu toczyć bezsensownej dyskusji w której każdy ma swoje inne racje. :lapka: Jeżeli wymienia się 10 letni sprzęt na nowszy to ok, spoko, też bym tak zrobił. ALE wymieniać 3 letnią konsolę (no chyba że nie miałeś ps4 to ok), czy np 3-4letni tv to już głupota w czystej postaci. Wg mnie oczywiście. Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...