Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a, że teraz jak już kupować to takie jakie są na rynku z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

Daleko do tego żeby było mi głupio, oj bardzo daleko. Nie chcę po prostu toczyć bezsensownej dyskusji w której każdy ma swoje inne racje. :lapka: Jeżeli wymienia się 10 letni sprzęt na nowszy to ok, spoko, też bym tak zrobił. ALE wymieniać 3 letnią konsolę (no chyba że nie miałeś ps4 to ok), czy np 3-4letni tv to już głupota w czystej postaci. Wg mnie oczywiście.

 

 

Plazma Panasa G30 kiedy wyszła ? nie wiem 5 lat temu ?  plus brak PS4 w domu (napisałem to post wyżej) czyli jest ok ? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a, że teraz jak już kupować to takie jakie są na rynku z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

Daleko do tego żeby było mi głupio, oj bardzo daleko. Nie chcę po prostu toczyć bezsensownej dyskusji w której każdy ma swoje inne racje. :lapka: Jeżeli wymienia się 10 letni sprzęt na nowszy to ok, spoko, też bym tak zrobił. ALE wymieniać 3 letnią konsolę (no chyba że nie miałeś ps4 to ok), czy np 3-4letni tv to już głupota w czystej postaci. Wg mnie oczywiście.

 

 

Plazma Panasa G30 kiedy wyszła ? nie wiem 5 lat temu ?  plus brak PS4 w domu (napisałem to post wyżej) czyli jest ok ? 

 

Jak najbardziej ziomuś. Dlatego napisałem, że jaja sobie robię. :) Peace&love. :rose:

 

Chociaż nad wymianą plazmy to bym się zastanowił no chyba, że jakaś wujowa była. Nie wiem, nie znam się na plazmach. :dog:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś  :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a ,że teraz jak już kupować to tylko takie z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

 

NIE SLUCHAJ HEJTEROW

 

Zakladaj kominiare i graj na Pro :cool:

 

uKTU29O.gif

 

10/10 najlepszy post, najlepszy gif 2016

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No tak zrobiło się głupio to, że niby to jaja były wiem co jest ziomuś :cool:

 

Dla Ciebie to szaleństwo dla mnie pójście z duchem czasu, Tv był stary zmieniłem na nowy a, że teraz jak już kupować to takie jakie są na rynku z 4K i HDRem to przeca nie moja wina, ps4 nie mam a chce mieć to jak kupować to tylko wersję PRO.

Daleko do tego żeby było mi głupio, oj bardzo daleko. Nie chcę po prostu toczyć bezsensownej dyskusji w której każdy ma swoje inne racje. :lapka: Jeżeli wymienia się 10 letni sprzęt na nowszy to ok, spoko, też bym tak zrobił. ALE wymieniać 3 letnią konsolę (no chyba że nie miałeś ps4 to ok), czy np 3-4letni tv to już głupota w czystej postaci. Wg mnie oczywiście.

 

 

Plazma Panasa G30 kiedy wyszła ? nie wiem 5 lat temu ?  plus brak PS4 w domu (napisałem to post wyżej) czyli jest ok ? 

 

Jak najbardziej ziomuś. Dlatego napisałem, że jaja sobie robię. :) Peace&love. :rose:

 

Chociaż nad wymianą plazmy to bym się zastanowił no chyba, że jakaś wujowa była. Nie wiem, nie znam się na plazmach. :dog:

 

 

Z tego okresu tylko jeden model był od niej lepszy VT, niestety teraz już plazm nie robią a szkoda, bo osobiście wolą tą technologię czarny to czarny, nie to co na LCD pisałem ostatnio, że to mnie najbardziej boli w tym nowym TV bardzo słaby czarny kolor wina niestety technologi.  :dog:

Odnośnik do komentarza

 

Z tego okresu tylko jeden model był od niej lepszy VT, niestety teraz już plazm nie robią a szkoda, bo osobiście wolą tą technologię czarny to czarny, nie to co na LCD pisałem ostatnio, że to mnie najbardziej boli w tym nowym TV bardzo słaby czarny kolor wina niestety technologi.  :dog:

 

Do tej czerni pewnie najlepsze byłyby teraz OLEDy, ale to jeszcze droga sprawa, chociaż nie tak jak kiedyś. Jaki masz tv? Tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Dodatkowo trzeba zawsze pogrzebać w ustawieniach pod siebie/oraz rekomendowanymi z neta.

Moldar tu nie ma co się zastanawiać. Każda gra która wspiera HDR i RGB wygląda lepiej albo dużo lepiej. Wybierz tylko tv z dobrym lub bardzo dobrym HDR, rozszerzoną paletą, niskim input lagiem (bardzo ważne) i będzie Pan zadowolony.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko to tak jakbyś chciał oglądać gołą babe w ubraniu :P

Warunki sklepowe mogą Cię mega zmylić i np. nie słusznie ocenisz, że TV jest crapem, albo będzie na odwrót - w sklepie mega podjarka, a w warunkach domowych rozczarowanie. 

 

Opatrz sobie jakiś ogólnie polecany egzemplarz i zakup go na przykład w MM lub innym sklepie gdzie nie będzie problemów z ew. zwrotem.

W domu będziesz mieć dużo czasu i na spokojnie potestujesz. W razie niezadowolenia oddasz i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z tego okresu tylko jeden model był od niej lepszy VT, niestety teraz już plazm nie robią a szkoda, bo osobiście wolą tą technologię czarny to czarny, nie to co na LCD pisałem ostatnio, że to mnie najbardziej boli w tym nowym TV bardzo słaby czarny kolor wina niestety technologi.  :dog:

 

Do tej czerni pewnie najlepsze byłyby teraz OLEDy, ale to jeszcze droga sprawa, chociaż nie tak jak kiedyś. Jaki masz tv? Tak z ciekawości.

 

 

Panasa 50 cali DX750.

 

@Moldar jak coś zapraszam do mnie na testy, jedyne co musisz wziąć to siebie :)

Odnośnik do komentarza

przez ostatnie 4 dni testowalem nowa konsole i moge potwierdzic to co wczesniej pisalem Blantmanowi - kazda gra wspierana - nawet na telewizorze fullHD posiada roznice widoczne golym okiem. Nawet glupia FIFA, w ktorej glownie poprawili rozdzialke (natywne 4k) wydaje sie ladniejsza i bogatsza w szczegoly. Titanfall 2 niby nie dziala w natywnym 4k, a downscaling na telewizorach FullHD daje zueplnie inny obraz. Jak jeszcze ktos ma nowy telewizory to nie dziwne, ze raguje jak na nowa generacje.

 

Ja PRO chcialem wziac wylacznie dla BF'a (ktorego standardowo Dice popsulo ostatnia latka). Wszystkie starsze gierki, ktore otrzymały wsparcie dawno juz ukonczylem i nie chce mi sie do nich wracac - a do konca roku juz praktycznie nic interesujacego nie wychodzi, biorac to pod uwage i fakt, ze BF teraz moga latac kolejne 2 miesiace z zakupem sie wstrzymam. 

 

Jezeli ktos nie ma cisnienia, a podejmuje decyzje portfelem, to moze poczekac - obecnie na konsolach jest bardzo duza marza - chyba jedna z wiekszych, wiec obnizki cen beda szybkie (na pewno tez dojda bundle z grami). Mialo nie byc problemow z dostepnoscia, ale konsole sie calkiem niezle u nas sprzedaja - w przykladowym saturnie (gdzie bylo kolo 70 sztuk) zostalo juz z 20, a podobno nowej dostawy do grudnia/stycznia moze nie byc.

 

Reasumujac - gdybym mial telewizor 4K, to pewnie nawet bym sie nie zastanawial.

Z telewizorem Full HD roznica jest takze znaczna, ale tutaj jak dla mnie zabraklo wsparcia dla wiekszej ilosci tytulow.

Z checialbym zobaczyl Project Cars, Rainbow Sixa i pare innych w ktore grywam w lepszej jakosci, ale nie wiadomo, czy w ogole takie patche nadejda - jezeli ktos nie gral Ratcheta i Klarneta, Tomb Raidera, planuje wiecej czasu spedzic z nowymi tytulami to tez odczuje roznice. Dla mnie wyznacznikiem byl BF, ktory na premiere dzialal jak w wysokich ustawieniach na PC...

szkoda, ze Dice standardowo to s(pipi).

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wyjdzie Horizon to i chętni na prosiaka się znajdą ;)

 

Mnie tam ten cały Horizon w ogóle nie grzeje, widziałem go na żywo na tych wypasach i jakoś tak meh, nie powiem ładnie to wygląda, choć to co zobaczyłem u siebie w domu w TR i U4 bardziej mnie pozamiatało, zwyczajnie lepsze warunki.

Sprawdziłem wczoraj Dishonored'a 2 w 4K oczywiście porównałem od razu z wersją na ONE i po raz kolejny efekt mnie zszokował,  każda gra która otrzyma wsparcie dla PRO będzie ogrywana na PROsiaku :D

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

Wyjdzie Horizon to i chętni na prosiaka się znajdą ;)

 

Mnie tam ten cały Horizon w ogóle nie grzeje, widziałem go na żywo na tych wypasach i jakoś tak meh, nie powiem ładnie to wygląda, choć to co zobaczyłem u siebie w domu w TR i U4 bardziej mnie pozamiatało, zwyczajnie lepsze warunki.

Sprawdziłem wczoraj Dishonored'a 2 w 4K oczywiście porównałem od razu z wersją na ONE i po raz kolejny efekt mnie zszokował,  każda gra która otrzyma wsparcie dla PRO będzie ogrywana na PROsiaku :D

 

Czyli każda multiplatforma, bo Sony wymaga wsparcia dla każdej gry od momentu premiery PROsiaka.

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

Ja cierpliwie czekam na e3 w czerwcu. Zobaczymy co ms ze scorpio zrobi. Na razie wolę poczekać bo i tak dla tych kilku exów które chce ograć (persona, horizon, yakuza i nioh) nie warto zmieniać konsoli. Skoro ps4 od 2 miesięcy od prądu odłączone to po co mi pro:) Jak się okaże że ms ze scorpio s(pipi)i to może w lato sie zastanowię. Wiem jak hdr wygląda i że to jest nowa generacja. Rozumiem ludzi co się podniecają sam miałem opad szczęki jak deadpoola czy mad maxa w 4k z hdr uruchomiłem. Forza horizon 3 też robiła . Niestety w przypadku xbox one s dopłaciłem 300 zł do konsoli. Tutaj mój szrot za więcej jak 500 -600 zł nikomu nie sprzedam bo działa jak syrena mojego dziadka i dodatkowo pady są podniszczone (gumy na nich) . A wydatku takiego z powodu tych pary exów nie dam rady uzasadnić. Szczególnie że taka persona i yakuza wątpie aby pod pro miały bajery.  No i dochodzi ostatni argument przeciw. Jakość inżynierów sony :D Nie ufam im. Tak więc nie każdy z tv 4k i hdr się rzuci na konsole i nie doradzajcie ludziom tego :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...