Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żonka mnie dziś pytała, czy maśle o pro, bo nie wie, co mi na święta kupić. No to sie porządnie zastanowiłem i odpowiedziałem 'nie'. Jestem graczem, który od zawsze marzył o wydajności. Grafika nie zawsze gra pierwsze skrzypce. Dlatego śmieszy mnie ta cala sytuacja z Pro. Po co mi ona skoro stare gry tracą na wydajności. Na nowych i tak nic nie zobaczę, bo nie mam tv 4K w domu, a na taki lepszy mnie jeszcze nie stać. Z tego. co czytam to i tak opóźnienie jest spore, wiec granie na poziomie(m.in. po sieci), nie będzie miało sensu. Nie okłamujmy sie ale własnej telewizji w UHD to my długo nie będziemy mieć.  Kupić tylko, po to by kozaczyć, przy kilku produkcjach - niop. Jestem zadowolonym posiadaczem kompletu: PS4 MGSV + KLD42W705 + Goldy i nic nie zamierzam na razie zmieniać. Prawdopodobnie to nastąpi, przy premierze PS5, gdzie ceny dobrych tvikow beda przystępne, a wydania remasterow 4K, będą sie przeganiać, przy okazji premiery nowej konsoli, gdzie większa moc przyczyni sie do jeszcze lepszych osiągów IMO.

 

Analizujecie, rozprawy piszecie, usprawiedliwiacie przed innymi zakup/brak zakupu. To tylko konsolka, jakby Cię nie kusiła, nie robiłbyś takich rozkmin. Kup, co ci zależy, nie podpasuje to zawsze możesz sprzedać. Ja w tym roku kupiłem 3 razy ps3, 3 razy ps4, vitę, ps2 i one'a. Zostałem z dwiema ostatnimi :D Zakupy na spontanie najlepsze

Odnośnik do komentarza

:D znam ludzi co wracają do kraju bo dostają "super okazje" na prace z 1600 na ręke. Więc nie każdy ma tak super :D . Tutaj pro stoi obecnie po 399euro co jest 1/3 przeciętnej wypłaty Hiszpana a i tak sklepy są okropnie tym zawalone i nikt za bardzo nie bierze. Osobiście poczekam , najbardziej liczę na scorpio i RDR2 w 4k albo 60fps czego pro napewno mi nie zapewni.

Odnośnik do komentarza

no ale pro w polsce nie kupują ludzie co stoją na kasie w biedrze czy pracują w urzędzie za minimalną krajową (ile to teraz 1800 na rękę ?)  . Pro jest dla ludzi którzy mogą sobie pozwolić na wyrzucenie pieniędzy z pensji w błoto bo mają ich dużo.  Jak ktoś zarabia sporo to może sobie kupić co chce i nie musi go sumienie gryźć. Przeciętny polak jednak każdą wydaną złotówkę kilka razy przemyśli. Niestety nasz kraj to kraj w większości biednych ludzi. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego wyrzucenie w błoto? Przecież dzięki temu uprawiamy swoje hobby. Czy nowa karta graficzna do master rejs to także wyrzucenie pieniążków w błoto? Czy nowy latawiec do kejta co 2 lata (bo ma trochę lepsze osiągi) to także błoto. Aj blanti blanti. Myślałem, że gość kupujący dziesiątki gierek na premierę, nerd bloki i dużo sprzętu av będzie trochę bardziej wyrozumiały w wydawaniu hajsu na swoje (czasami nie do końca racjonalne) zachcianki czy tam wyrzucaniu kasy w błoto jak to ty określasz takie zachowania.


p.s. Przypomianam raz jeszcze, że mówimy tu o kwocie 1,7 tys zł.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

no ale pro w polsce nie kupują ludzie co stoją na kasie w biedrze czy pracują w urzędzie za minimalną krajową (ile to teraz 1800 na rękę ?)  . Pro jest dla ludzi którzy mogą sobie pozwolić na wyrzucenie pieniędzy z pensji w błoto bo mają ich dużo.  Jak ktoś zarabia sporo to może sobie kupić co chce i nie musi go sumienie gryźć. Przeciętny polak jednak każdą wydaną złotówkę kilka razy przemyśli. Niestety nasz kraj to kraj w większości biednych ludzi. 

 

Pierdzielenie o szopenie. Wyjdź z domu czasem, i mi pokaż tą wszechobecną biedotę. Czemu tak się nie doceniacie, na każdym kroku gnoicie i nawzajem od cebularzy, polaczków i teraz ,,modnych'' lewaków wyzywacie? Naród piękny, ale mentalność jeszcze nie zaleczona po komunie, z 3 pokolenia zanim dojrzejecie i zaczniecie doceniać potęgę Słowian

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

No ale ja uważam że kupno xboxa one s czy pscala to też kasa w błoto :D nqsze hobby jest po(pipi)ane i dużo kasy zżera. Szczególnie jak chcesz mieć wszystko na premierę.

Moim zdaniem nasze hobby i tak jest dość tanie. Mało tego ma bardzo niski próg wejścia, więc nie jest źle. Blant pamiętaj, że hajs na hobby to hajs wydany na siebie, na własną głowę, humor więc od błota bardzo daleko.

Odnośnik do komentarza

W porównaniu z motoryzacją ;) ja wychodzę z założenia, że to moje hobby z którym jestem dość długi czas, baaardzo długi, nigdy mnie nie zawiodła a ile dostarczyło radości to opisać tego nie mogę więc żałować nie będę i koniec, czy na 4k czy pro mając nawet ps4 oraz na dobre nagłośnienie, te emocje, satysfakcja ehh.

Odnośnik do komentarza

 

Plus  komentarze:

 

Too bad that this video is completely obsolete after the newest patch today. They added "improved TAA", even on Pro and it ruined the framerate completely and now it looks not as good as before anymore.....

 

Please do a video of Multiplayer after the recent patch 1.4. Apparently the game looks alot softer now and the framerate took a dive. Dice needs to be aware of the issue!

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...