Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam czemu np. odpycha mnie od takich tytułów jak Uncharted - kolekcja 
podane na ps4 w lepszej rozdzielczości, w 60fps więc feeling jest inny, gra zdaje się szybsza a sterowanie bardziej precyzyjne ale jakoś tak... nie robi to na mnie wrażenia, a po drugie męczy takie poczucie, że nie po to kupuje się nową platformę by nie widzieć P O T Ę Ż N E G O postępu.

wziąłem od kumpla też GoWIII (bo go jakoś pominąłem w poprzedniej generacji), najarany byłem na tą grę aż do momentu wsadzenia płyty do napędu... już się nie chce.

zauważyłem też, że np. 10lat temu mając powiedzmy z 15/16 lat 100 czy 200zł na grę to było bardzo dużo i każdą z gier przechodziłem choćby z szacunku do wydanego pieniądza.
a teraz jest inaczej, do tego zalew gier z PS+ czy XBL gold, które cieszą przez godzinę, a później nie chce się ukończyć.

przykry jest w sumie fakt, że sprawdzam już nawet demówek dużych multiplatform, bo wiem że tylko jakieś wybitne tytuły AAA mnie zainteresują
jak u Sony np. U4, tak u MS np. FH3 

może to growa starość..

Odnośnik do komentarza

Właśnie hejloł to jest pierwszy taki "mój" wielki tytuł w tej generacji, który szybko zignorowałem, mimo że piątka jest naprawdę przezayebista
-po prostu znudziło mi się, po części rozumiem że trójka zarwała mi kilka lat grania i może ten typ rozgrywki mi się przejadł
ale
niestety z innymi grami jest dosyć podobnie

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Po prostu w dvpach się niektórym poprzewracało od nadmiaru: sam mam na dysku obu konsol ok. 15 tytułów które chcę skończyć (i kilka nadpoczętych na fizyku) i wydaje mi się, że nie mam w co grać. Moja rada na czerpanie przyjemności z gier? Wybór wysokiego poziomu trudności, kończenia co się zaczęło (Krew i Wino, dlaczego tak późno? <3 ) i rozglądanie się za indykami na promocji. Dodatkowo kupuję gry po premierze, przez co nie nacinam się na sztuczny hype generowany przez forum. Po kilku miesiącach masz spatchowaną i o wiele tańszą wersję tej samej gry, a brak ciągłego przytaczania danego tytułu na forum sprawia, że sam wyrabiam sobie opinię na jego temat. No i dobrze jest mieć ekipę do grania w online, osobiście polecam Titanfall 2 i Destiny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no to jak masz 15 gier = na pewno przejdziesz....  :pawel: 
właśnie to jest jeden z czynników, który u mnie powoduje wyebkę na to co leży na półce/ dysku
mam jeden tytuł, przejdę
jak mam dziesięć na raz do ogrania, może skończę ułamek tego, a później będą inne premiery albo 'zaległości' 
 

tzn kibicuję Ci że to ograsz, ja pewnie miałbym tak jak napisałem.

z tym że się przewraca w du.pie od nadmiaru to jest sama prawda

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Ja jutro sprzedaje PS4 Pro i odcinam się od gamingu, na jakiś czas albo na stałe.

Za dużo gier ograłem w ostatnim półroczu i być może to jest tego przyczyna.

Mam niesamowity przesyt a gry zamiast mnie cieszyć to irytują i ciągle widzę w nich jakieś wady nawet w tych z niby wysokiej półki.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...