Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po zeszłym, całkiem niezłym jeśli chodzi o obecne, chu.jowe growe czasy okresie, po ograniu wszystkiego tego, co chciałem oraz wygrzebania się z zaległości na bliskim horyzoncie nie ma nic, co spowodowałoby u mnie szybsze bicie serca. Ostatnie gry, które ukończyłem, to dodatek do Wiedźmina 3 Krew i Wino i Uncharted 4. Od tego momentu nie grałem sporo czasu, kolejną interesującą mnie premierą był nowy Deus Ex. Ale znowu od Deus Exa kolejną interesującą mnie grą jest Mafia III, a wcześniej planowane pierwotnie na koniec września FFXV, która zostało przesunięte, więc podjąłem decyzję, że... sprzedam konsolę.

Raz, że kasa mi się przyda, a dwa - na te parę interesujących mnie tytułów wolę sobie konsolę od czasu do czasu pożyczyć. Kupiłem nowe PE, popatrzyłem na zapowiedzi i... lipa. Odpychają mnie obecne praktyki i trendy w tej branży, jaranie się od miesięcy jakimś crapem, typu Battlefield, wypuszczanie niedorobionych bubli itd. Do tego zapowiedzi "nowych" konsol.

Wysiadam z tego pociągu na jakiś czas, jak się nazbiera trochę interesujących mnie gier, może wrócę do regularnego grania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Po czym poznać, że ktoś odchodzi na grową emeryturę?

Że kupuje coraz więcej gier w cyfrze.

Że nawet ich nie włącza.

Właśnie, kupiłem kiedyś FinalaXV i Fallouta 4 i nawet tego nie odpaliłem. Ale muszę pierw przejść, to co zacząłem, czyli Ape Escape 2 (z PS2, ale na PS4) i ta gra o tych studenciakach, co pojechali do chatki w górach - nawet nie pamiętam tytułu, a mam w pudełku:/ (zanik pamięci).

Nie mam żadnego parcia na nowe gry - wiem, że mam kupić Horizona, ale nie będę teraz płacił 259 zł, jak i tak włączę dopiero po ukończeniu tych gier. Czyli może za pół roku, może za rok. A wtedy to może będzie warte mniej.

Odnośnik do komentarza

mi od jakiegos czasu ciezko zabrac sie za singla w grach AAA strasznie szybko mnie nudzi i serio wszystko wydaje sie robione na jedno kopyto ;/ ostatnia duza gra jaka skonczylem to Uncharted 4, wiekszosc czasu niestety trace na strzelanie sie z gimbusami xD oprocz tego jak na swoje mozliwosci czasowe to dosc sporo gram w Indie Games no i pare dni temu odpalilem prosiaka wiec chyba z nim zostane:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...