Skocz do zawartości

METAL GEAR SURVIVE


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze konami by sobie odbiło jakby właśnie dali 1-4 części na foxengine, na nowym silniku pewnie dużo osób by się skusiło żeby znowu zagrać

 

ale szczerze mówiąc jeśli komuś spodobał się gameplay w piątce i ją wymasterował i mu mało albo chciałby pograć z kimś w coopie to Survive jest jakimś wyjściem, poza tym już bez przesady z tym tragizmem czy dramatem, nie wygląda to wszystko źle, jest ok i bez jakichś rewelacji i pewnie sam wypróbuje bete

 

no i jeszcze chciałbym przypomnieć że to jest spin off, ale niektórym nie da się nawet tego przetłumaczyć patrząc na ogólną histerie z tym tytułem w internecie, i nawet by to nie dotarło jeśli doyebaliby na każdym rogu taką informacje, to dalej ludzie myślą że to niby 6 część no i jak tak można  :yao:

Odnośnik do komentarza

To pokaze Ci roznice:

Dobry spin off MGS-a to np.: MGR (był sobie taki metroseksualny lamus w dwojce, którego nikt nie lubil, zrobili z niego kozaka ninje w 4, ale nie można było nim pograc, robimy spin offa żeby fani mogli robic te akcje, które widziali w długich cutscenkach). Ten pomysl nie został wyciagniety z d.upy, miał jakas swoja geneze.

Tak samo byłoby ze spin offem, który Kojima miał zrobić o The Boss i jej jednostce podczas II Wojny Swiatowej. To mialoby sens i moglo być zaj.ebiste. O Gray Foxie tez można zrobić slashera na wzor MGR'a, bo jest to jakas niezapisane karta w uniwersum.

 

Zły  spin off MGSa : Wpier.dolmy do gierki zombiaki i pseudo survive bo zombiaki sprzedają się zawsze nieważne jaka będzie jakość, dorzucmy czarne dziury i udajmy, że uniwersum MGS-a jest tak szalone, ze wszystko do niego pasuje. 

 

Problem jest taki, ze to jest zwykla profonacja zrobiona po taniości. Nawet Spin off musi być zrobiony w jakiś granicach rozsądku, to jest g.owno podpinajace się pod marke.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dramat wygląda jak połączenie The Last of Us z system obrony bazy prosto z State of Decay i to wszystko w absurdalnym sosie MGSa w mixie z Dead Rising. Pewnie w co-opie może być przyjemną wyżynką, ale ja pier.dole co oni robią z tą marką. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Masorz napisał:

Ależ będzie grane w co-opie.

Jeszcze info o tym, że będą mogły losowo teleportować się do naszego świata inne postaci z podstawowego świata i dowolnego okresu historycznego :fsg:

A ten ból tyłka purystów MGSa to miód spływający na moje serce.

Gra po prostu zapowiada się choojowo i bycie "purystą" niczego tu nie zmienia. Dali znany tytuł i jakieś naciągane nawiązania do gry, która ze światem MGSa w sumie nie ma nic wspólnego. To powinno być płatne DLC do piątki co najwyżej. Zresztą ogólnie yebać Konami za ich praktyki, oby się przejechali na sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ja pograłem wczoraj porządnie z chłopakami i jestem miło rozczarowany. Gierka jest bardzo różnorodna, mnóstwo opcji customizacji, tworzenia 'zabawek' do eksterminacji kryształowych zombie, drzewko rozwoju postaci.

Do tego świetna mechanika i gameplay znane z MGSV, która została jednak odrobinę przebudowana i przede wszystkim rozbudowana.

Co-op na premierę w 4 osoby, to będzie zajebiście spędzony czas.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i dla mnie to jest Fortnite w skórce MGS V. Patrząc na to co Konami odstawiało z mikropłatnościami w Phantom Pain obstawiam, że pod tym względem będzie jeszcze gorzej i czekają nas paczki z surowcami, schematami albo lootboxy jak we wspomnianym Fortnite. 

 

Jeśłi kogoś bawi tower defense połączone ze zbieraniem złomu i craftowaniem to będzie spoko.

Odnośnik do komentarza

Również chwilę się pobawiłem i sama rozbudowa mechaniki z TPP wypada nadspodziewanie dobrze, tylko mogliby jakoś zmienić system wybierania\przełączania uzbrojenia w trakcie gry. Obecny, z podmenusami na R1 i L1, sprawdzał się może w "oryginale", gdzie mieliśmy góra 2-3 bronie i tyle samo gadżetów, ale tu jest pierdyliard wszystkiego, włącznie z elementami obronnymi do rozstawiania. Można się nieźle zamotać, tym bardziej, gdy chce się coś na szybko wybrać. Choć może to kwestia ogrania?

 

Całość do co-opa może być spoko, ale dla samotnych wilków na dłuższą metę jakoś tego nie widzę. Niby ma być singleplayer, acz mam przemożne wrażenie, że będzie on pełnił rolę typowej przystawki i treningu przed multi. 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

no i chyba już po becie, ogólnie to niezła gra ale raczej nie aż tak żeby np zagrać się przy niej cały dzień czy zarwać nockę, u mnie w meczu spotkałem typków którzy już wykminili jak z łatwością zabijać takie hordy zombie, czyli po prostu w czasie odliczania do następnej fali stawiali wokół dziur płoty i przed nimi automatyczne karabinki, kiedy zombie zaczęło wypadać to z łatwością byli już koszeni więc nie mieli jak dojść do bazy i w większości była ona praktycznie nietknięta, mogliby zrobić to wszystko losowo by wormhole pojawiały się dopiero kiedy zaczyna się fala, wtedy zmusiłoby to ludzi żeby zabudowywać się już w bazie

 

jeszcze jedna rzecz która mi przychodzi do głowy, to gdyby dali tutaj wszystkich bohaterów i antagonistów z całej serii MGS jako specjalne postacie do aktywowania podczas walki jak np wtedy kiedy da się wezwać za 100,000 Metal Gear Raya, tutaj np dałoby się to samo zrobić z Psycho Mantisem i wcielić się w jego postać waląc w zombie przez jakiś czas jakimiś psycho mocami czy cokolwiek, to samo np z The End, bierzesz go i możesz z doyebanym kamuflażem strzelać ze snajperki z odległości do wszystkich, chyba takie coś jeszcze bardziej by zabarwiło rozrywkę tak jak nowym Battlefroncie 2 i wszyscy by trochę inaczej spojrzeli na tą gierkę, bo kto by nie chciał zagrać jakąś swoją ulubioną postacią z tego uniwersum? MG Survive idealnie by się do tego nadawał, chociaż liczyłem też na to że Raya będzie dało radę kontrolować a on tylko wpada na chwilę, strzela do wszystkich i znika

 

 

a tak to cóż, pewnie sprawdzę jak stanieje bo do coopa ze znajomymi giereczka fajna, ale szału nie robi

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

https://www.pcgamer.com/metal-gear-survive-charges-money-for-extra-save-slots/?utm_content=buffera22b3&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

 

Cytat

In an unusual move, Metal Gear Survive charges its players for extra save slots. First noticed on reddit and verified by us, if you want to create a new save slot beyond the first, you'll need to fork out "1000 SV Coins". SV Coins are an in-game currency which can only be purchased with real money.

 

:kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...