Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety, sprawdziło się, ale się chyba zjebala :(

 

 

 

 

 

Zmywarka Amica :nosacz3:

Szklanki na środkowym poziomie zostają niedomyte. Dysza wyczyszczona, sól aplikowana, kapsułki fairy platinum bez zmian. 

 

Pewnie serwis jakiegoś grzejnika czy innego zaworu wody mnie czeka? Bo szkoda mi cały sprzęt wymieniać dopasowany pod zabudowe kuchenna.

 

Ktoś przerabiał usterki zmywarki?

 

Godzinę temu, Kogut napisał:

Ok generalnie jebać biedę, zamówione RC90 jak się zesra kupię drugą :kaz:

 

Weź tam od razu zarejestruj zakup, LG cos zwraca (ok 9% ceny). Mi za Boscha wróciło juz 73 zł w ramach zakupu via Goodie i lada moment przyjdzie bon 700 zł, więc realnie koszt całej machiny wtx87kh0pl zszedł do ok 2800 zł (detalicznie chodzi bez promocji jakies poyebane ~4200).

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, _Red_ napisał:

No i niestety, sprawdziło się, ale się chyba zjebala :(

 

 

 

 

 

Zmywarka Amica :nosacz3:

Szklanki na środkowym poziomie zostają niedomyte. Dysza wyczyszczona, sól aplikowana, kapsułki fairy platinum bez zmian. 

 

Pewnie serwis jakiegoś grzejnika czy innego zaworu wody mnie czeka? Bo szkoda mi cały sprzęt wymieniać dopasowany pod zabudowe kuchenna.

 

Ktoś przerabiał usterki zmywarki?

 

 

Weź tam od razu zarejestruj zakup, LG cos zwraca (ok 9% ceny). Mi za Boscha wróciło juz 73 zł w ramach zakupu via Goodie i lada moment przyjdzie bon 700 zł, więc realnie koszt całej machiny wtx87kh0pl zszedł do ok 2800 zł (detalicznie chodzi bez promocji jakies poyebane ~4200).

Przerabiałem w małym 45cm boschu z 6 lat temu. Ztcp to elektrozawor wody i coś koło 350 piękny kawalarze. Ale może być różnie np zapchana dysza może w środku (mimo czyszczenia). 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Piekarnika nie mam z mikrofalą, ale za to działa bez usterki od 6 lat i nic w nim nie nawala (grill, wiatrak, czujniki i inne rzeczy). Nie będę oryginalny, jeśli polecę
 

 

Co prawda ten model już jest niedostępny, ale na pewno są następcy.

Ewentualnie kiedyś polecano Samsung dual cook, w którym można jednocześnie piec dwie skrajnie różne potrawy i zapachy się nie mieszają. Nie korzystałem osobiście.


Płyta grzewcza jaka, indukcja?

Bo jak coś, to tu dla odmiany polecę używaną też od 6 lat.

 


Zero usterek, reaguje na dotyk, łatwy interfejs użytkownika (ile czasem u znajomka w Amice muszę się naklikać by ustawić temperaturę, a tu od strzała wszystko reaguje).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, krupek napisał:

Ktoś używa jakiegoś odkurzacza pionowego i może polecić? Mam na oku Dysona V8 i wygląda fajnie, dużo końcówek, można odkurzać półki, kompa, klawiaturę, ludzie chwalą, ale może płaci się sporo za markę i jakis Bosch, albo Tefal będzie tańszy i równie dobry, albo lepszy.

 

Uzywamy od 3 lat Tefala. Wygrał wtedy z Dysonem jedną funkcją a mianowicie jeśli chcesz coś na krótko odkurzyć to nie trzeba zmieniać końcówki.  Często jest tak że lecisz na długiej rurze ale chcesz poręcznie coś odkurzyć z listwy, parapetu na krótko. W dysonie trzeba zmienić rurę na krótką. W telafu wypinasz rurę długą i od razu lecisz na krótko. Moce porównywalne. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No wczoraj mi się Tefal właśnie spalił, po roku użytkowania. Fajne to zginane ramię, moc na boost nawet spoko, niestety po jednym upadku wyłamał si,ę plastik mały i przestały się trzymać wymienne końcówki, trzeba było skleić na stałe, bo element był  częścią wielkeij obudowy odkurzacza.

A wczoraj odkurzałem pozostałości po piłowanym drewnie, wydawał dziwne dźwięki wentylatorek i padł.

Nie przesądzam że to zły sprzęt, ale trzeba się obchodzić jak z jajkiem. No i 5-6 minut na booście to trochę słabo. Szkoda ze nie działa na kablu, można by się zawsze poratować.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, _Red_ napisał:

Piekarnika nie mam z mikrofalą, ale za to działa bez usterki od 6 lat i nic w nim nie nawala (grill, wiatrak, czujniki i inne rzeczy). Nie będę oryginalny, jeśli polecę
 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Co prawda ten model już jest niedostępny, ale na pewno są następcy.

Ewentualnie kiedyś polecano Samsung dual cook, w którym można jednocześnie piec dwie skrajnie różne potrawy i zapachy się nie mieszają. Nie korzystałem osobiście.


Płyta grzewcza jaka, indukcja?

Bo jak coś, to tu dla odmiany polecę używaną też od 6 lat.

 

  Pokaż ukrytą zawartość


Zero usterek, reaguje na dotyk, łatwy interfejs użytkownika (ile czasem u znajomka w Amice muszę się naklikać by ustawić temperaturę, a tu od strzała wszystko reaguje).

 

 

 

Płyta indukcyjna ;)

 

co tak pooglądałem to sam pierkanik jakieś 2k - rozumiem, że te sprzęty też zdrożały? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...