Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wygląda to najgorzej. Z Waszego doświadczenia, jak często powinno się czyścić dolny filtr skraplacza? W instrukcji jest napisane, że co 6 miesięcy lub 30 cykli. O górnym to wiem, że najlepiej jak najczęściej. Z dolnym mam o tyle problem, że suszarkę będę musiał trochę podnosić (przez tą listwę zabezpieczającą), więc najchętniej robiłbym to jak najrzadziej :reggie:

IMG20220617194631.jpg

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Wyciągasz suche, pachnące i miękkie ubranka, od których michałek dryga przy zakładaniu, a z suszarki drucianej masz sztywne zmięte wyschnięte na wiór szmaty.

 

Life changer. A kwestia co wybrać to już poczytaj preferencje xd 

 

edit:

o ty gnoju, czyli wojna :[ Życzę miłego czyszczenia kratki wentylacyjnej Z TYŁU XD 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kolego tę kratkę czyści się ODKURZACZEM raz na pól roku z KURZU, podczas gdy ty czyścisz co miesiąć jakieś badziewie z przodu z KŁAKÓW. W tym czasie LG myje skraplacz POD CIŚNIENIEM, a nie wylewa od niechcenia na niegoo jak ta leniwa menda Boschowska szklankę wody, i nie ma potrzeby żadnego czyszczenia. 

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Bierz Beko, przynajmniej będzie rozejm.

 

Nom jedyne co czyszczę to raz na miesiąc kłaki ze zbiornika a nie co suszenie filtr w bębnie xd To o czym mówisz co ma LG pod cisnieniem to chyba inna część, czyszczenie skraplacza czy cos? Do tego nawet nie dotarłem jeszcze czy to się chałupniczo w ogóle czyści w Boschu czy to kwestia serwisowa.

 

Jak dobrze że nie muszę wyciągać z SZAFY POD ZABUDOWA co pół roku by czyścić kratkę :obama:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, _Red_ napisał:

Bierz Beko, przynajmniej będzie rozejm.

 

Nom jedyne co czyszczę to raz na miesiąc kłaki ze zbiornika a nie co suszenie filtr w bębnie xd To o czym mówisz co ma LG pod cisnieniem to chyba inna część, czyszczenie skraplacza czy cos? Do tego nawet nie dotarłem jeszcze czy to się chałupniczo w ogóle czyści w Boschu czy to kwestia serwisowa.

 

Jak dobrze że nie muszę wyciągać z SZAFY POD ZABUDOWA co pół roku by czyścić kratkę :obama:

 

No czyszczenie właśnie skraplacza jest naważniejsze. I nic nie muszę wyciągać bo w projekcie szafo-pralki zrobiłem w ściance dostęp do tej kratki. I CO TERAZ?

 

A teraz tak na CHŁOPSKI ROZUM. Uważasz, że lepszym rozwiązaniem jest czyszczenie SKRAPLACZA z tych kłaków raz w miesiącu, czy czyszczenie tych kłaków z filtra wstępnego po każdym suszeniu, a do tego skraplacz jest czyszczony pod ciśnieniem podczas suszenia. Jak myślisz która metoda jest skuteczniejsza?

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

No to w takim razie gratuluję pomyślunku jak masz dojście, nie było to oczywiste ze zdjęcia. Oby się i tak nie przegrzała w takiej klitce.
 

image.png.48f0cbd13f9e8d7b526a503ed1979086.png

Co to metod czyszczenia skraplaczy i innych pierdół, które dzieją się w środku z automatu bez ingerencji użytkownika to może po prostu poczekajmy kto pierwszy napisze, że mu się sprzęt zjebał i tyle. Przy wyborze lodówki/okapu/pralki/piekarnika/indukcji nie miałem tyle srania się o technikalia co z tobą w tym temacie o j e b a n ą suszarkę xd Jak będę wybierał samochód to też będę kierował się wyłącznie tym, czy jakaś tam część silnika ma śrubkę typu A czy B.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...