Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na razie działa bardzo dobrze i cicho. Ubranka gotowe do schowania do szafy (włącznie z koszulami wyjściowymi w trybie braku zagnieceń), nic się nie kurczy, farfocle pięknie spadają do półeczki i nawet nie śmierdzi jak zbieram raz na 10 suszeń.

 

Daj znać jak LG dostanie perma bluescreena czy coś :kekw:

Odnośnik do komentarza

Koszula bez prasowania? Nie próbowałem jeszcze koszuli suszyć, bo i tak musiałbym ja wyprasować. No dla mnie te ciuchy po suszeniu nadają się jednak do prasowania ale mam to gdzieś i nosze je prosto z suszarki. Ważne żeby wyjść i złożyć od razu po suszeniu, czego w sumie prawie nigdy nie robimy ...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Na razie działa bardzo dobrze i cicho. Ubranka gotowe do schowania do szafy (włącznie z koszulami wyjściowymi w trybie braku zagnieceń), nic się nie kurczy, farfocle pięknie spadają do półeczki i nawet nie śmierdzi jak zbieram raz na 10 suszeń.

 

Daj znać jak LG dostanie perma bluescreena czy coś :kekw:

W takiej zabudowie to dlugo magiczny LG nie pociągnie:touche: 

Odnośnik do komentarza

Też mam tą suszarkę LG RC90 co Wisnier, szukałem - on podał model - poczytałem - topka - zakup.
POLECAM świetny sprzęt!

I tutaj jest self cleaning kondensatora pod ciśnieniem, a w Bosch z tego co czytałem po prostu woda opłukuje i koniec końców trzeba czyścić ręcznie co jakiś czas.
 

 

Odnośnik do komentarza

Wisnier chyba pisał, ze ubrania się nieco kurczą w LG, a w Boschu mam wrażenie, ze koszulki są być może luźniejsze xD Także jak ktoś woli opięte bicki to LG, jak ktoś lubi jeść i nie zmieniać ubrań to Boscha.

 

Anyway różnica między ubraniami wiszącymi na drutach na balkonie czy nawet w mieszkaniu, a wyjętymi z suszary to niebo i ziemia. Koszulki pachną, są gładkie i bezpośrednio do założenia jak spod żelazka.

 

Jak u babci wczoraj wypralismy po podróży ciuchy w pralce (LG xD) i trafiły na druciak na balkon to dziś są sztywne, wymiętolone, aż smutno zakładać xd

 

Także ogólnie sprzęt tego typu to jest upgrade jakości życia porównywalny ze zmywarką czy rumbotem sprzątającym.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ubrania się nie kurczą bo to pompa ciepła suszy w niższej temp, te starsze grzałkowe mogły kurczyć bo tam byłą wyższa temp.

Jak coś się kurczy to źle dobrany program :dunno:

Pro-tip na jeansy od koleżanki z pracy - wyjąć je na etapie suszenia do szafy, nie dosuszać do końca!  bo jeans tego nie lubi i może kurczyć.

 

Red a pisałeś o koszulach z suszarki że nie trzeba prasować? jakie koszule takie do garnituru gładkie czy flanele? XD

bo te drugie to owszem. i jaki program?

------------

 

Robot do koszenia trawy ktoś coś??

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zrzucałem do prania i od razu suszenia bawełnianą gładką koszulę Vistula od garniaka.

 

Program to chyba bawełna (nie pamiętam, żona ustawiała) + jakieś dodatki typu Iron Assist i inne chuje muje antygniotki. Po wyciągnięciu tylko otrzepałem (mówię o koszuli...) i moglbym od razu iść na kolejną komunię czy wesele xD Wygodna sprawa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Red_ napisał:

Ostatnio zrzucałem do prania i od razu suszenia bawełnianą gładką koszulę Vistula od garniaka.

 

Program to chyba bawełna (nie pamiętam, żona ustawiała) + jakieś dodatki typu Iron Assist i inne chuje muje antygniotki. Po wyciągnięciu tylko otrzepałem (mówię o koszuli...) i moglbym od razu iść na kolejną komunię czy wesele xD Wygodna sprawa.


Bawełna nie sprawdzałem musze przyznać, w LG z apki można dograć dodatkowe programów z 20 do wyboru oprócz tych co są na stałe. Tam był dedykowane do koszul, ale za dużo wysusza i trzeba prasować. Mam dużo koszul bo do pracy.
Możesz żone dopytać co i jak? XD  dzięki! :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej,

 

prawda to, że w suszarkach ubrania kurczą się, tracą kolor i ogólnie szybciej niszczą? Żona po roku walki, w końcu przekonała mnie do zakupu suszarki. No i wjechała do nas Beko DF7424RTDCX Slim. Póki co stoi już 5 dzień w korytarzu i czekamy, aż stolarz wpadnie zamontować nam szafkę (3,5m3 łazienki robi swoje) i będzie testowanko. Mam nadzieję, że nie pożałuje opuszczenia gardy za namową żonki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...