Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.07.2020 o 10:05, sprite napisał:

Czwarty sezon Ozarka będzie finałowym :/ 

 

 

Ozark? To ten serial, w którym ludzie nie wiedzą co to rozmowa, główny bohater jest genialnym księgowym, ale trochę debilem i półgłówkiem, który co odcinek robi coś totalnie debilnego, żeby przyjechał jakiś pan z mafii i powiedział mu, że ma 20 minut na wypranie 97599 miliardów, albo obetną mu głowę, a on mówi "OK", ale nie pokazują jak to robi (albo pokazują i jest to totalnie idiotyczne i nierealne) i tak od 3 sezonów? Nie no, nie czekam. 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2020 o 14:43, Koleś88 napisał:

Wjechał nowy dokument „Miasto strachu”. Ktoś widział? Zwiastun przekozacki, moje klimaty.

Oglądałem wczoraj całość (3 odcinki). Dokument raczej średni, wypowiada się dwóch gangusow, całe reszta to policjanci i prokuratura. Spodziewałem się czegoś znacznie bardziej ostrego. Ogólnie lekko narysowane działanie mafii, kilka rozmów nagranych z podsłuchu, takie trochę to bez wyrazu. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to może obejrzeć, ale rewelacji nie należy się spodziewać. 

Jeżeli chcesz coś świetnego w tym klimacie, to polecam Operacja Odessa. 

 

 

PS. Oglądał ktoś Norseman, bo po trailerze wydaje się, że to taki teraźniejszy Monty Python. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Masorz napisał:

W reckach se tam konie walą, że dzieło sztuki i dużo lepszy od pierwszego.

No nic, pewnie po weekendzie odświeżę na szybko poprzedni i się zabiorę za oglądanie nowego.

Na początku drugiego sezonu masz podsumowanie pierwszego.

 

52 minuty temu, Faka napisał:

Uwięzione (vis a vis) od dziś.

Moja dziewczyna to ogląda. Dla mnie to takie 6/10. Orange dużo lepsze jeśli chodzi o klimaty więzienne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2020 o 14:43, Koleś88 napisał:

Wjechał nowy dokument „Miasto strachu”. Ktoś widział? Zwiastun przekozacki, moje klimaty.

Obejrzalem cały sezon. Dla mnie ten dokument jest lepszy niż niejeden film fabularny o mafii

 

btw - polecam ten świetny dokument o kulturze spożywania wołowiny oraz o samym grillowaniu w Argentynie (największe spożycie wołowiny na świecie na mieszkańca). Nie dość że zayebisty sam w sobie to jescze podany z tak genialnym humorem że można się czasami popłakać ze śmiechu.

https://www.netflix.com/pl/title/80190990

f55de322dc4e2.png

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Masorz napisał:

W reckach se tam konie walą, że dzieło sztuki i dużo lepszy od pierwszego.

No nic, pewnie po weekendzie odświeżę na szybko poprzedni i się zabiorę za oglądanie nowego.

To moze sprawdze, pierwszy to tak srednio bym powiedział

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Masorz napisał:

W reckach se tam konie walą, że dzieło sztuki i dużo lepszy od pierwszego.

No nic, pewnie po weekendzie odświeżę na szybko poprzedni i się zabiorę za oglądanie nowego.

Cóż, może jest dobry, a może chodzi głównie o poruszanie modnych ostatnio tematów The Umbrella Academy's Second Season Is Tackling 1960s Anti-Black Racism Head On

Odnośnik do komentarza

no taki średni ten the old guard. niczego po nim się nie spodziewałem więc te dwie godzinki nawet fajnie zleciały. koncepcja ogólnie spoko, obsada cacy, sceny też ciekawe tylko właśnie czuć netflixa na kilometr i to zaniżyło.

do tego końcówka, ta pusta ulica w centrum miasta. normalnie ludzi jak mrówek a tu żywej duszy i żadnego świadka tych epickich wydarzeń :pawel:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shen napisał:

Skończyłem transformery, wyszło zadziwiająco dobrze. Spodziewałem się kupy po tym jak zmasakrowali kilka anime.

Ty mnie lepiej napisz czy ten sezon jakoś się zamyka, bo po tym co odstawili z GitS i Dorohedoro (i kilkoma innymi serialami) mam wyebane na urwane z dupy rzeczy od N.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.