Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Skyscraper

No ja wiem, że to film nastawiony na widowisko i jest dużo takich scen, ale jakieś resztki fizyki mogliby zachować, bo co tam czasami się wyczynia to aż zgrzyta między zębami :yao: Ogólnie dość płytko i tanio wszystko wyszło.

 

Oglądał ktoś Da 5 Bloods? Trailer wyglądał spoko, a oceny bardzo przeciętne.

Odnośnik do komentarza

Daj pan spokój. Przecież wieżowiec właśnie taki miał być. Ja oglądałem z przyjemnością, bo wiedziałem od razu po trailerze co będzie i miałem właśnie ochotę, bo dawno takiego filmu nie widziałem. Nic mi nie przeszkadzało i świetnie się bawiłem. No i pan Rock, to zawsze dwa oczka do oceny :sir:

Polecam do papkornu na sobotni wieczór.

Odnośnik do komentarza

Czarne Bractwo całkiem ok, nic porywającego, Spike Lee chyba ma spadek formy, ale pomimo słabego początku, potem się rozkręca, są fajne sceny, niezłe zakończenie, klimat jako taki też jest, choć tu można było więcej zrobić. No raczej warto.

 

Za to z polskich nowości polecam Zabawa, zabawa, o alkoholizmie wśród kobiet, niezależnie od wieku, statusu, czy pracy. Dobra obsada, bo jest Kolak, Baka, Dorociński, a i nawet Dziędziel ma mały epizod.

 

Obejrzałem jeszcze jakiś czas temu Jak zostałem gangsterem no i tak średnio bym powiedział. Nadal jest to poziom wyżej niż Vega i można obejrzeć bez cringu, ale jakoś nie mogę uradzić Kowalczyka, nie odpowiada mi jego gra aktorska kompletnie. Końcówka za to całkiem ciekawie rozwiązana, trzeba przyznać.

Edytowane przez krupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krupek napisał:

Czarne Bractwo całkiem ok, nic porywającego, Spike Lee chyba ma spadek formy, ale pomimo słabego początku, potem się rozkręca, są fajne sceny, niezłe zakończenie, klimat jako taki też jest, choć tu można było więcej zrobić. No raczej warto.

 

Za to z polskich nowości polecam Zabawa, zabawa, o alkoholizmie wśród kobiet, niezależnie od wieku, statusu, czy pracy. Dobra obsada, bo jest Kolak, Baka, Dorociński, a i nawet Dziędziel ma mały epizod.

 

Obejrzałem jeszcze jakiś czas temu Jak zostałem gangsterem no i tak średnio bym powiedział. Nadal jest to poziom wyżej niż Vega i można obejrzeć bez cringu, ale jakoś nie mogę uradzić Kowalczyka, nie odpowiada mi jego gra aktorska kompletnie. Końcówka za to całkiem ciekawie rozwiązana, trzeba przyznać.

 

Albo mi na konto zaglądasz, albo algorytmy N są takie zbliżone ;)

 

Na Bractwie się wynudziłem, nie wiem do końca co chciał Lee zrobić, bo zaczyna niby dramatem, potem jest lekka komedia, potem znów poważnie, potem beka i heheszki a na koniec para uszła z gwizdka. I główny Mudżin mi nie spasował, za to Driver super. Naciagane 5/10

 

Zabawa, zabawa - fajnie, że się w tańcu nie pierydolą i jest grubo do kwadratu, czasem nawet aż zbyt. No ale w takim trochę kraju żyjemy gdzie alkoholizm i nałogowe picie wódki jest traktowane jako coś normalnego. Niby heheszkowo się zaczyna, ale temat jest mocny i mało obecny w filmach (jeśli chodzi o stronę kobiecą). 7/10

 

W głębi lasu - gdyby skrócili to do 3-4 odcinków usuwając dłużyzny rodem z tureckich telenoweli i egzaltowane cierpienia przeżywane przez każdego z bohaterów to by było ciut lepiej. Sama historia niestety słabiutka, tzn. początkowo naprawdę chcemy poznać co się tam stało, jest suspens, są różne tropy, po czym rozwiązanie jest w sumie z d.upy i trochę nijakie, nie przystające na pewno do ładunku emocjonalnego z pierwszych odcinków. Świetnie za to oddano klimat lat '90, młodzi aktorzy spisali się na medal, z kolei starsze pokolenie już nie aż tak. Główny bohater cierpi za miliony i ciągle to pokazuje, Grochowska mimo że fajnie gra to też ciągle mina skwaszona. Realizacja i strona techniczna bez zarzutu, ale cała reszta średnia. 6/10 za całokształt. 

 

Searching - wciągnęło mnie jak bagno. Film zrealizowany bardzo pomysłowo - wszystko kręcone albo kamerami z telefonu albo laptopa albo CCTV, do tego widać co dana postać robi na kompie, co wpisuje, jakie programy uruchamia itp. Ogląda się jak dobry kryminał i polecam nie czytać wcześniej za wiele o fabule żeby podejść na świeżo. 8/10 za pomysł, realizację i trzymanie w napięciu. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak zostałem gangsterem, dobre, polskie kino, nie żałuję czasu spędzonego z filmem. Aktorsko dobrze, nawet dziewczyny wypadły dostatecznie, a aktorkami nie są. Tomasz Włosok grający Waldena, klasa światowa, genialne zagrał gangstera, świra, ćpuna. Mam nadzieję, że chłopak zrobi dużą karierę, bo niemały talent. Kowalczyk poprawnie, nie drażnił, ale też nie powalił. Dobrze nakręcony, z fajną historią, dobrym zakończeniem, może jedynie za dużo scen w slow montion z dziwna muzyką. Ogólnie dobry film. 

Odnośnik do komentarza

W końcu jakiś ludzki sposób na porządki w "Oglądaj dalej" :lapka:

Cytat

Możesz usunąć filmy, seriale i programy z rzędu Oglądaj dalej, korzystając z najnowszej wersji aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android.

  1. Dotknij ikony menu (trzy kropki) przy tytule, który chcesz usunąć.
  2. Wybierz opcję Usuń z rzędu.

Na iOS opcja ta ma się pojawić 29. czerwca. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 2 odcinki w Głębi Lasu, no przyjemnie się ogląda i jest głód na kolejne, ciekawy jestem jak to się zakończy. Przyczepiłbym się momentami do gry aktorskiej, bo zdarzają się drętwe momenty. No i klimat lat 90 raczej średniawo odwzorowany, trochę nijako i schematycznie, chyba też nie do końca prawdziwie.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Dostałem dziś maila z Netflixa o nowościach i co mi polecają a tam Athlete A, myślę sobie NO W KOŃCU JAKIŚ DOKUMENT O SPORCIE.

 

Otwieram a tam opis:

 

Cytat

Dokument o gimnastyczkach molestowanych przez lekarza amerykańskiej kadry, Larry’ego Nassara, oraz o reporterach, którzy ujawnili tę toksyczną sytuację.

Here we go again.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...