Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ten, no, potrzebowałem coś do drzemki, więc zacząłem kilka odcinków The 100 i to przez cały czas będzie miało taki posmak teen-scifi? Czasem naiwnego, często tandetnego w wykonaniu, a chwilami żenującego? Będzie lepiej? Gorzej? Warto czy nie? Jaki wyrok szanownego forumka? Bo to jednak siedem sezonów po kilkanaście epów każdy, o ile dobrze kojarzę i szczerze mówiąc gotowy jestem odpuścić.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Kmiot napisał:

Ten, no, potrzebowałem coś do drzemki, więc zacząłem kilka odcinków The 100 i to przez cały czas będzie miało taki posmak teen-scifi? Czasem naiwnego, często tandetnego w wykonaniu, a chwilami żenującego? Będzie lepiej? Gorzej? Warto czy nie? Jaki wyrok szanownego forumka? Bo to jednak siedem sezonów po kilkanaście epów każdy, o ile dobrze kojarzę i szczerze mówiąc gotowy jestem odpuścić.

 

Ja odpuściłem, bo miałem podobne odczucia. Typowy średniak, rozwleczony do granic możliwości. Ciężko się było jakoś przywiązać do tych bohaterów. Już lepiej do drzemki The Good Place odpalić. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Ten, no, potrzebowałem coś do drzemki, więc zacząłem kilka odcinków The 100 i to przez cały czas będzie miało taki posmak teen-scifi? Czasem naiwnego, często tandetnego w wykonaniu, a chwilami żenującego? Będzie lepiej? Gorzej? Warto czy nie? Jaki wyrok szanownego forumka? Bo to jednak siedem sezonów po kilkanaście epów każdy, o ile dobrze kojarzę i szczerze mówiąc gotowy jestem odpuścić.
Obejrzałem 1 i pół odcinka i odpuściłem. Banda dzieciaków puszczonych samopas i te żenujące teksty i zachowania. Do tego rzecz jasna tragiczny budżet, który objawia się na każdym kroku. Nie wytrzymałem, chyba jestem już za stary na takie dziecięce bzdety.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam że The 100 zapowiadało się nieźle w pierwszych kilku odcinkach i miałem nadzieje na sci-fi Władców Much (tych władców much o małoletnich rozbitkach na wyspie a nie serial animowany - muszę to często tłumaczyć) ale szybko się zrypał i później już tylko gorzej było. 

 

Natomiast na Netflix pojawił się niedawno film Arktyka z Madsem i nawet robi.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jesteście gotowi na całe galony odchodów. Ponoć w Netflixowym serialu Resident Evil poza bzdurami w stylu New Raccoon City i córek Weskera ma się też pojawić Milla Jovovich   dodajmy do tego kilka wątków LPG, które na pewno zostaną wciśnięte i zapowiada się jedno z największych gówien jakie widziało uniwersum RE. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Josh napisał:

Mam nadzieję, że jesteście gotowi na całe galony odchodów. Ponoć w Netflixowym serialu Resident Evil poza bzdurami w stylu New Raccoon City i córek Weskera ma się też pojawić Milla Jovovich   dodajmy do tego kilka wątków LPG, które na pewno zostaną wciśnięte i zapowiada się jedno z największych gówien jakie widziało uniwersum RE. 

A najgorsze będzie to że w cholere osób to zobaczy i na tej podstawie zrobia kolejne sezony. 

Odnośnik do komentarza

To zapowiada się niezły syf. Gry robili ok, ale z filmem już sobie nie poradzili, a serial to już chyba tylko dobijanie. W ogóle to ja sobie nie przypominam, żeby w serii RE były jakiekolwiek wątki lpg, czy ogólnie zdebilowacenie w stylu netflixa. Na siłę już muszą wtrącić to dziadostwo.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Oczywiście reżyser zarzeka się, że jest wielkim fanem gier :dynia: Niestety sam opis serialu zdradza iż jest to kompletna bzdura i że gość nie ma zielonego pojęcia czego faktycznie chcą fani uniwersum. Czy naprawdę tak trudno byłoby zrobić dobry serial w konwencji horroru trzymający się fabuły z gier?

 

Spoiler alert: fani chcą czegoś takiego

 

 

 

Ale oczywiście nigdy tego nie dostaniemy, bo na ekranie musi być AKCJA, CYCKI i bonusowo według Netflixa: LESBIJKI, GEJE, MURZYNI i inne cuda na kiju. 

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z filmowych Residentów tylko 1 i po części 2 (Sienna Guillory jako Jill :wub:) trzymała jako taki poziom, nie będąc totalnymi crapami przy jednoczesnym raczeniu widzów charakterystycznymi dla serii smaczkami. Animowane Vendetta i Degeneracja również były spoko, cała reszta to niestety jedno wielkie parujące guano.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, columbo napisał:

Z filmowych Residentów tylko 1 i po części 2 (Sienna Guillory jako Jill :wub:) trzymała jako taki poziom, nie będąc totalnymi crapami przy jednoczesnym raczeniu widzów charakterystycznymi dla serii smaczkami. Animowane Vendetta i Degeneracja również były spoko, cała reszta to niestety jedno wielkie parujące guano.

 

Jak dla mnie tylko pierwsza część była dobra (nawet BARDZO), przy dwójce już niestety poszli w kierunku durnych scen akcji albo totalnych absurdów (walka hand to hand z Nemesisem - pamiętamy), a z Alice zrobili jakieś dziwadło. Jedyne co tu było dobrze zrobione to tak jak piszesz: Sienna Guillory jako Jill, no i Raccoon City też miało niezły klimacik. Co do animacji to Vendetta jest lekkim krapikiem (absurdy rodem z filmów Andersona, np. rozp*erdolenie połowy miasta przez Chrisa i Leona), za to Damnation i Degeneration jak najbardziej można obejrzeć :) 

Odnośnik do komentarza
Ten, no, potrzebowałem coś do drzemki, więc zacząłem kilka odcinków The 100 i to przez cały czas będzie miało taki posmak teen-scifi? Czasem naiwnego, często tandetnego w wykonaniu, a chwilami żenującego? Będzie lepiej? Gorzej? Warto czy nie? Jaki wyrok szanownego forumka? Bo to jednak siedem sezonów po kilkanaście epów każdy, o ile dobrze kojarzę i szczerze mówiąc gotowy jestem odpuścić.

Dla mnie dramat. Po 3 odcinkach odpuściłem. Debilizm tego serialu mnie odrzucił.
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Rudiok napisał:

Łączę się w bólu, nie kumam fenomenu tego serialu.

"Fenomen" to określenie mocno na wyrost, ale serial jest bardzo solidny, tylko raczej na pewno trzeba obejrzeć więcej, niż samego pilota. Niewiele tam spektakularności, ale atmosferę ma niegłupią. Ogólnie takie solidne 8/10 na przekroju trzech sezonów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...