Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

Kto to polecal? xD Znasz tych ludzi? Jesli tak to trzeba ograniczyc kontakt.

No Netflix polecał xD I Zrobiłem jak piszesz, ograniczyłem kontakt do zera

 

 

 

 

kurla, mieć pomysł na pewniaka, a i tak spierdolić. Nawet nie homopropoagandą, a po prostu tak soczyście spierdolić na każdym możliwym etapie od scenariusza po wykonanie, no to trzeba być netlixem

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gekon napisał:

O ich filmach nawet nie wspomnę.

Masa filmów to gunwo obes.rane, ale chciałbym tu oddać sprawiedliwość kilku ich filmom, które były świetne:

 

1. Król - ten z Timothym Chalamet. Znakomity film. W moim prywatnym top 5 filmów z 2019 roku.

2. Roma

3. Okja

4. Klaus

X. Inside - można się kłócić czy to film, ale właściwie tak.

 

Poza tym takie filmy jak Devil all the time, Marriage Story czy Trial of Chicago 7 też wprowadzają trochę światła do mroku ich śmietniskowego katalogu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 hours ago, creatinfreak said:

Dark pierwszy sezon kiedyś oglądaliśmy z żoną i nam się podobał, tak więc można sprawdzić.  Teraz wkręciliśmy się w good doctor.

Jak Ci Good Doctor podszedł to polecam New Amsterdam. Idealny do oglądania z partnerką :)

How to Get Away With Murder. Możesz też spróbować

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, krupek napisał:

Mi bardzo siało F is for the Family, fajnie się to ogląda. Ma mocne momenty, można srogo śmiechnąć, a do tego trzyma się to kupy jakoś i jest jakiś ciąg fabularny.

Jeden z najlepszych seriali animowanych, które widziałem, a nawet chyba najlepszy. Z całego serducha polecam. A jak ktoś ma Netflixa to właśnie wleciał bardzo fajny polski serial Otwórz oczy. Obejrzałem cały i jest fajny. Intryga, twist i w ogóle. Drugi sezon musi być!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Sedrak napisał:

Snowpiercer bardzo dobry tak samo jak Parasite. Innych niestety nie widziałem. I fakt Okja najsłabszy z nich. 

Szczególnie polecam Memories of Murder z 2003 roku. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, choć dostępny tylko w internetowych wypożyczalniach o najdłuższych tradycjach. 
 

A z nowych seriali macie jakieś warte polecenia rzeczy, które nie są tylko przewodnikiem dla lewicowej propagandy? Łasuch może?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Wojtq said:

Szczególnie polecam Memories of Murder z 2003 roku. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, choć dostępny tylko w internetowych wypożyczalniach o najdłuższych tradycjach. 
 

A z nowych seriali macie jakieś warte polecenia rzeczy, które nie są tylko przewodnikiem dla lewicowej propagandy? Łasuch może?

A przepraszam też też widziałem i potwierdzam. Najlepszy jego film. Kurcze, ale on ma filmografię.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2021 o 18:22, Banny napisał:

Ostatnie pół roku przespałem, co możecie polecić do obejrzenia  - nie serial, a FILM?

 

Obejrzałem w końcu w weekend Uncut Gems. Mogę polecić, bo pomysł ciekawy, fabuła wartka, aczkolwiek jest kilka nieścisłości i 90% scen to kłótnie i darcie mordy, dziwny niepokój we mnie siedział przez cały film przez ten chaos. No, ale zobaczyć można, Sandler w trochę innej roli niż zwykle i Kevin Garnett jako aktor całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...