Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Patricko napisał:

No, ale to nie było tak, że 2 sezony na Netflixie to był tak naprawdę jeden cały oryginalnie? W sensie normalnie było zakończenie i powinni zakończyć serial, ale hajs się nie zgadzał to lecą do dzisiaj z tematem.

 

Tak, Netflix pociął i przemontował jeden sezon i zrobił z niego dwa. A potem to już hajs się zaczął zgadzać i powstały kolejne abominacje. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, qraq_pk napisał:

A zapomniałem sprecyzować że pytam o ten nowy sezon co teraz jest. Resztę widziałem stąd równia pochyła...

 

No ten obecny po prostu podzielili na pół żeby wyciągnąć więcej $. Tak to by ludzie na raz obejrzeli i "no dinero". A tu mają cliffhanger i hype więc Grażyny będą trzymać abonament co najmniej do grudnia żeby dowiedzieć się co z Tokio :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

"BoJack Horseman" miażdży popkulturę! A to, co o dziwo zaskoczyło mnie na plus w dotychczas obejrzanych 16 odcinkach (pierwszy sezon plus 4 odcinki drugiej serii), to wątek Vincenta Adultmana i Princess Caroline. To jest tak słodkie, naiwne, głupie, groteskowe i żenujące, ale jednocześnie w jakiś sposób prawdziwe, że nie da się nie lubić i nie podziwiać tej pary! Vincent! 

 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza

" Zwykli obywatele".

 

Wczoraj w nocy obejrzany i ... cóż to jest za film! 

Perełka ukryta wśród plugawych tworów leżących na zakurzonych półkach generycznego netflixa.

Mocne, dosadne, krwawe( tu bez przegięć ) i brutalne kino postapo.

      Scenariusz jest piękny w swojej prostocie; ot parka ma się przedostać z punktu A do punktu B. Nic odkrywczego, ale co tam się po drodze dzieje, to mocna 9tka ode mnie. 

         Jest kilka oklepanych motywów, trochę skopiowanych z mad maxa, trochę z amerykańskiego kina klasy B, ale świetnie się to ogląda i trzyma w napięciu od pierwszych chwil.

I jeszcze jedno, może najważniejsze: są dwa aspekty, które mocno podnoszą wartość rzeczonej produkcji: audycje radiowe i utwory muzyczne. Niszczą system!

Dla fanów postapo i może "kina drogi" - pozycja obowiązkowa.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Shiny Flakes, półtoragodziny dokument o 20 letnim baronie narkotykowym z Niemiec. Typek miał jednoosobową działalność, wszystko w domu matki. Jak mu psiarnia wjechała na chatę, a raczej na pokój, to miał w nim jedną tonę środków oburzających (jak by powiedział Pan Kononowicz). Ogólnie chłopak wydaje się inteligenty, pewny siebie i dumny z tego jak mu presperowala firma. 

Warto obejrzeć, bo w odróżnieniu od innych dokumentów netflixa, ten ma idealną długość. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Boomcio napisał:

" Zwykli obywatele".

 

Wczoraj w nocy obejrzany i ... cóż to jest za film! 

Perełka ukryta wśród plugawych tworów leżących na zakurzonych półkach generycznego netflixa.

Mocne, dosadne, krwawe( tu bez przegięć ) i brutalne kino postapo.

      Scenariusz jest piękny w swojej prostocie; ot parka ma się przedostać z punktu A do punktu B. Nic odkrywczego, ale co tam się po drodze dzieje, to mocna 9tka ode mnie. 

         Jest kilka oklepanych motywów, trochę skopiowanych z mad maxa, trochę z amerykańskiego kina klasy B, ale świetnie się to ogląda i trzyma w napięciu od pierwszych chwil.

I jeszcze jedno, może najważniejsze: są dwa aspekty, które mocno podnoszą wartość rzeczonej produkcji: audycje radiowe i utwory muzyczne. Niszczą system!

Dla fanów postapo i może "kina drogi" - pozycja obowiązkowa.

Żadna tam ukryta perełka bo netflix go dodał w tym miesiącu i mi się pojawia ciągle w polecanych.

Ale widziałem już go wcześniej. No jest niezłe tempo, brutalność, poryte gangi. Takie 6/10 jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, krupek napisał:

To przeklejona opinia, czy twoja? Bo oceny sugerują, że to te słynne wujaszkowe horroro thrillery do blanta.

 

W 100 % moja brateńku.

 

20 minut temu, Sep napisał:

No jest niezłe tempo, brutalność, poryte gangi. Takie 6/10 jak dla mnie.

 

To już mamy średnią 7,5/10 nadal dobrze ;)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem F is for the Family. Myślałem, że po sezonie mi się znudzi jak Rick and Morty, a tu wchłonąłem całość i nie było ani jednego słabego odcinka. To co tam się wyprawia, to połączenie poważnych spraw z absurdalnie głupimi i bekowymi akcjami to jest miazga. Do tego mnóstwo ciekawych postaci, co trochę przypominało mi The Simpsons. Całość w fajnym klimacie lat 70, co można odczuć co jakiś czas przez jakieś trendy, albo kulturę w tle. No czekam na kolejny sezon, bez dwóch zdań.

 

Spoiler

you know what you know what you know what  xd

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Oglądał ktoś dokument pełnometrażowy pt. "Schumacher"? Ostatnio film pojawił się na Netflixie. 

 

https://www.filmweb.pl/film/Schumacher-2021-841345

 

To samo pytanie kieruję do serialu pt. "Frankenstein", czy jakoś tak; również tytuł dostępny na tej platformie w ilości: dwóch sezonach.

 

https://www.filmweb.pl/serial/The+Frankenstein+Chronicles-2015-728032

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2021 o 20:57, krupek napisał:

Na Netflixie pojawił się dokument Malice at The Palace o rozróbie na meczu NBA sprzed 17 lat.  Jak ktoś nie zna historii to tutaj filmik:

 

 

 

To jest bardzo dobry dokument. Szczegółowo pokazane samo zajście i wywiad nawet z typem z trybun, który dostał luja od O'neala xd Do tego dużo opowiadają Artest, Jackson, O'neal, a nawet Reggie Miller, warto poświęcić godzinę na to, w szczególności jak się lubi koszykówkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...