Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie jak ściągać? Część zawartości normalnie można pobrać i oglądać offline.

W dniu 21.09.2021 o 16:07, Bielik napisał:

Mogli zakończyć w glorii i chwale na drugim.

Mi zostały jeszcze 2 odcinki i ogląda się dobrze, ale jakoś za dużo na raz wszystkiego, jeśli chodzi o pomysły i fabułę, przez co część wątków mogłaby zostać wzbogacona, a została potraktowana ogólnikowo, albo bardzo chaotycznie. No, ale i tak bardzo dobry serial z różnorodnymi bohaterami, bardzo dobrą grą aktorsko i niesamowitą i różnorodną scenerią.

 

To już potwierdzone, że nie będzie 4. sezonu?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Shen napisał:

Korzystał ktoś kiedyś z jakiegoś programu do ściagania filmów z netflixa? Stary mnie prosi o jakieś filmy i seriale na statek, a nie chce mi się jebać z torrentami.

Na urządzeniach mobilnych można pobrać i oglądać offline w aplikacji, ale pewnie wymaga to jakieś logowania raz na tydzień czy coś 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Shen napisał:

To wiem, ale chce sciagnac i staremu  na dysk zgrac. Na statku maja taki net, ze ledwo strony przeglada. Znalazlem jakis downloader, bede testował.

 

Z tego co kojarze to funkcja w Netlflixie pobierania tak działa że oglądasz offline. Odcinki się zgrywają na dysk (np. laptopa) i oglądasz bez dostępu do neta. 

 

Spoiler

Netflix offline - zabierz filmy i seriale na wakacje

Jesteś w grupie milionów ludzi na całym świecie, dla których Netflix stał się najważniejszą bazą filmów i seriali? Nie wyobrażasz sobie wakacyjnego wyjazdu bez ulubionych produkcji? Wybierasz się z najbliższymi w miejsce, gdzie nie ma internetowego zasięgu i obawiasz się, jak będziesz tam spędzać wolny czas? Skorzystaj z Netflix offline i zabierz filmy i seriale ze sobą nawet w najdalszy zakątek świata!

Funkcja pobierania filmów i seriali obsługiwana jest na urządzeniach przenośnych z systemem Android i iOS oraz na komputerach z Windows 10. Co zrobić, by cieszyć się możliwością oglądania produkcji Netflix? Jak się okazuje, zasady pobierania filmów są bardzo proste! Jak się jednak okazuje, nie wszystkie filmy i seriale można pobierać.

Netflix offline krok po kroku

  • Najważniejsze jest ściągnięcie aplikacji Netflix, dzięki której zyskamy dostęp do bazy danych Netflixa.
  • Następnie wystarczy wyszukać interesujący nas tytuł. UWAGA! Należy sprawdzić, czy widoczna jest przy nim ikona pobierania przedstawiająca strzałkę w dół.
  • Aplikacja jest tak skonstruowana, że można także zaznaczyć opcję “Dostępne do pobrania”, by wyświetlić katalog wszystkich filmów, które możemy pobrać na swoje urządzenie.
  • Tutaj zasada jest identyczna: by pobrać daną produkcję, należy kliknąć na ikonę strzałki.
  • Gotowe do oglądania w trybie offline filmy i seriale znajdziesz w sekcji Pobrane pliki.

 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

No i pękło Sex Education w całości. Ostatnie dwa odcinki trochę dziwne i wywalenie wszystkiego do góry nogami, moim zdaniem. Trochę dziwna narracja, bo w kilku relacjach między bohaterami intencje raczej były inne niż na finiszu. Ogólnie, sezon i tak bardzo dobry i fajnie się oglądało, ta mnogość i różnorodność bohaterów, ich problemy i perypetie robią robotę, nie ma nudy choćby na chwilę w ciągu całego sezonu. Do tego super klimat i ta sceneria ciesząca oka, wyspiarska otoczka i gadka, no jest git, jeden z ulubionych seriali. Mam nadzieję, że 4 sezon powstanie, bo i tak nawet sugerowało zakończenie. W międzyczasie  liczę na nowe Stranger Things.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Andreal napisał:

Niech ktoś, kto obejrzał całego Lucyfera podpowie mi, czy warto w to brnąć? 4 sezony zaliczone, pierwszy odcinek 5 również, ale coś chyba równia pochyła zaczyna się robić, czy tylko to moje wrażenie?

 

Jeśli lubisz pooglądać nagie męskie torsy, jesteś niewyżytą Grażyną, albo jako alternatywę masz Zenka Martyniuka lub Kabaretową Scenę Dwójki to tak. W każdym innym przypadku raczej nie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Koleś88 napisał:

Co jeszcze poza JoJo warto zlukać?

 

Z anime na Netflix polecam Ajin - dość refleksyjne. A z takich oczywistości to oczywiście Full Metal Alchemist - masz nawet dwie adaptacje, klasyczny tasiemiec anime i "Misję braci" która bardziej skrupulatnie trzyma się mangi - wybierz sobie którąś wersję, obie są świetne :)

 

A ja sobie lookam Shaman King, który jest nadwzyczaj dobry, ale trzeba lubić młodzieżowe shoneny ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...