Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, puszkin napisał:

Jestem po czterech odcinakach Archiwum 81, i jest mega dobrze póki co, super klimat ala Lovecraft.

2 epy i w końcu coś, co potrafi wrzucić ciary.

 

Spoiler

Chociaż oczywiście potworek w TV mega zbędny. W głowie miałem scenariusz na 5 straszniejszych scen w tym momencie. Serio to są jakieś wymogi komerchy Netflixa czy jednak słabsze momenty twórców?

 

Zobaczymy dalej. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, krupek napisał:

Obejrzałem w weekend ten nowy, wojenny film - Monachium. Ogólnie, nie jest zły, ciekawa perspektywa, bo przedstawia działania w roku 1938 r. i negocjacje z Hitlerem. Bardziej przegadany, mało akcji, takie 6,5/10 bym powiedział.

 

Dokładnie, dobry film, mocne 6+/10 ode mnie również.

Może kojarzysz coś podobnego w tych klimatach 2 wojny? może również z netflixa?  bo oni tam mili chyba pare takich

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krupek napisał:

Jest z zeszlego roku holenderski Forgotten Battle, mi się podobał. Opowiada o mniej znanych działaniach na holenderskim froncie.

 

No a tak to na Netflixie jest multum klasyków i świeżych filmów z tematyki II WŚ. Nawet po takiej kategorii można sobie wyszukać.


Forgotten Battle oglądałem, dziś włączam Riphagen 2016

ale co tam jeszcze?

https://www.imdb.com/title/tt4969044/

 

7796639.3.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2022 o 14:47, mcp napisał:

Zacząłem chłopaków z baraków i o ja pyerdole, co ja oglądam :pawel:

Wleciało 7 sezonów i nie wiem jak mogłem wcześniej tego nie widzieć, dawno mnie tak serial nie śmieszył xd Zacząłem 8 i faktycznie trochę klimat uleciał przez tę lepszą jakość. Jim "I am the liquor" Lahey najlepsza postać serialu xD

Odnośnik do komentarza

Niet, do wersji z lektorem ma prawa jakaś stacja, nie wiem jaka. Gdzie ja to za szczyla te naście lat temu oglądałem po raz pierwszy to nie wiem

 

ale gość to legenda. Z lektorem serial mega zyskuje, bo sam lektor miał wolną rękę i kazali mu imprezować xD Wyszło genialnie. Kurde faja. Kocham ten serial. 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Richard Ramirez: Polowania na seryjnego morderce  - nie interesowałem się wcześniej zbytnio Ramirezem, więc nie znając faktów wciągnął mnie mocno. A że dokument jest przez większość czasu opowiadany przez dwóch detektywów którzy prowadzili wtedy śledztwo, ogląda się to jak rasowy thriller o seryjnym mordercy. Zaliczyłem na jednym posiedzeniu.

 

Kate - taki John Wick z kobietą w roli głównej, choć scenom akcji brakuje miejscami trochę dynamiki. A no i fatalne CGI podczas sceny pościgowej. Ale na niedzielny seans pasuje.

 

Złe dni - dawno się tak dobrze nie bawiłem i dawno nie widziałem tak dobrego filmu netflixowej produkcji. Lubie takie czarne komedie, a że odpowiada za ta koleś od Dead Snow, można się było spodziewać brutalności na dobrym poziomie. Do tego fajna ścieżka dźwiękowa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2022 o 23:05, puszkin napisał:

Jestem po czterech odcinakach Archiwum 81, i jest mega dobrze póki co, super klimat ala Lovecraft.

Jest fantastyczny, ale tak do 3/4 odcinku, później klimat strasznie siada. Nie jest to badziewie, ale standardowo jak to na netflixie wydaje mi się, że serial cierpi na nadmiar odcinków.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam takie same odczucia. Do połowy sezonu jest super a później mocny zjazd. Ostatni odcinek pod względem klimatu tu już mega słabizna.

Zastanawiam się też czy będzie 2 sezon.

Spoiler

Jeśli tak to pewnie będzie opowiadał o próbie wyciągnięcia Dana z tamtego wymiaru i nie wyobrażam sobie, że są jakiekolwiek szanse aby się z tego udało zrobić coś ciekawego xd

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...