Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu…w koncu to padlo zwane Netflix’em na cos sie przydaje. Wlaczam to raz na tydzien/dwa, zeby przewertowac filmy znajdujac staroc, ktorego i tak nie obejrze, albo nowosc kompletnie nie warta obejrzenia. 
Ale ten serial…Arcane…jest swietny we wszystkim co prezentuje. Cudna kreska, jebitnie solidna fabulka, sliczny design, CIEKAWE postacie…

Oby nie zayebali 15tu sezonow, bo nie chce czekac lat na final.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Psie pazury" 

 

Zajebisty doktor Strange i poszarzała dziewczyna Spidermana.

Tak bym określił to dzieło. Jest jeszcze bardzo dobry w swojej roli Jesse Plemons, którego grę aktorską bardzo lubię od czasów Fargo.

Film to niespieszny, powolny rzekłbym, jak życie na Dzikim Zachodzie. To raczej czas zmierzchu Dzikiego Zachodu niczym umiejscowienie fabuły w pierwszym Red Dead Redemption. Jest klimatycznie, jest chwilami mocno i nerwowo, ale przez większą część produkcji jest ślamazarnie. 

Film zdecydowanie nie dla przeciętnego fana westernu.

Ode mnie mocna 7.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak pokochałam gangstera

 

Meh, strasznie to słabe, od doboru aktorów i gry aktorskiej, przez niedopracowaną i niespójną scenografię, aż po sam pomysł i sposób przedstawienia historii. Nie jest to aż taki cringe, przerysowanie i rynsztok jak u vegi, ale i tak momentami jest bardzo nisko. No kompletnie nic mnie w tym filmie choć trochę nie urzekło, słabizna. 

 

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, krupek said:

Jak pokochałam gangstera

Właśnie też chciałem skomentować. Tematyka nawet interesująca, bo świat polskiej gangsterki z końca zeszłego stulecia może wystarczyć na jeszcze niejeden scenariusz. Natomiast sam film przydługi i zbyt pseudo-artystyczny (na początku niektóre sceny nawet fajnie wyglądają, ale co za dużo, to niezdrowo). Na plus miejscami nawet pomysłowe dialogi, nawet jeśli niekoniecznie realistyczne (przy czym twórcy i tak dosłownie miejscami burzą czwartą ścianę). A sam główny bohater, ja wiem, mam go polubić albo zrozumieć? To przecież bandzior, który w przerwach między odsiadkami, spędza czas na zdradzaniu kolejnych partnerek i braniu używek. No chyba, że zamysłem było wypuszczenie filmu dla kobiet (na co wskazuje poniekąd tytuł i parę scen) i zrobienie z Nikosia takiego bad boya, którego każda by chciała naprawić, bo przecież skrycie jest taki dobry, czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Mustang napisał:

Właśnie też chciałem skomentować. Tematyka nawet interesująca, bo świat polskiej gangsterki z końca zeszłego stulecia może wystarczyć na jeszcze niejeden scenariusz. 

Zdecydowanie to pomysł na fajny scenariusz, albo chociażby podłoże pod fabułę tak jak w tym przypadku, ale obawiam się, że u nas nikt tego nie zrobi na jakimś lepszym poziomie.

 

Mi jeszcze muzyka nie pasowała za bardzo w tym filmie. Klasyczne, zagraniczne utwory, ale straszny zgrzyt mi powodowały. Lepiej wypadały polskie utwory.

Odnośnik do komentarza

Dom - polecam bardzo. 3 historie osadzone w tytułowym domu, każda o czymś innym, każda z diametralnie innym klimatem i postaciami, i każda posiadająca przyjemne do rozgrywania drugie dno, działając jako niepokojący horror z motywami przypominającymi mi rzeczywistość z powieści Franza Kafki (historia 1 i 2), ale też bardziej nostalgiczna opowieść (3). Miło też obejrzeć animację poklatkową, zwłaszcza jak wykonana jest równie pieczołowicie jak tutaj. 

Edytowane przez Wojtq
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...