Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się bardzo podoba, bo bardzo fajna historia, wizualnie majstersztyk i po prostu fajnie się ogląda. Fakt, jest mega rodzinnie, ale potrafi być mroczno i trzymać w napięciu. 

Po prostu warto dać szansę szczególnie, że 3 sezon jest ostatnim, więc nie ciągnięty na siłę.

Edytowane przez Shago
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Lost In Space też skończyłem tylko na jedynce ale mam plan dwa sezony nadrobić. Rodzinny bardzo i młodzieżowy ale przyjemnie się ogląda. Mam tez sentyment do tego filmu z Joey-em z przyjaciół więc daje +1pkt do oceny. 

 

Odnośnie techinikaliów to ten serial był podobno kręcony jakąś nowatorską techniką kręcenia. Nie znam szczegółów ale gdzieś o tym czytałem i pewnie to też wpływą na odbiór wizualny, 

Odnośnik do komentarza

Kraj - krótkie etiudy ukazujące polactwo w pigułce. Jest krwawo, są cycki i pipki, nic wiecej nie trzeba na niezobowiązujący wieczór.

 

Szczyt Bogów - francuska animacja o mt. Everescie. Piękna widokówka z Himalajów, historia nie przeszkadza, jest tłem do walki człowieka z naturą. 

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, krupek napisał:

Nie dałem rady obejrzeć nawet pół odcinka Midnight Gospel. Autentycznie, jest mi niedobrze od stylu graficznego i kolorów, masakra xd Spróbuję jeszcze na mniejszym ekranie, bo na 55 calach to jest nie do uradzenia dla mnie, a pomysł bardzo ciekawy.

ale tam nie ma szczególnie co oglądać. Tego się słucha. Odpalasz w telefonie do snu i jest spoczko. Jedna z lepszych rzeczy na tym spedalonym* dziadostwie 

 

ja sam podchodziłem z 4 razy, ale to dlatego, że mnie wynudziło, bo nie rozumiałem konwencji. 

 

*nie obrażając ludzi nieheteronormatywnych 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2021 o 23:06, Pupcio napisał:

Akurat castlevania momentami jest bardzo niskich lotów jeśli chodzi A animacje xD I nie wiem jakim cudem angielski oryginalny va może brzmieć jak bazarkowy polski dublaż z gier na psxa

cały pierwszy odcinek przełączałem z angielskiego na japoński i z powrotem, i zastanawiałem który va jest w końcu oryginalny bo oba brzmiały równie chu.jowo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...