Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Faka said:

Niech ktoś da znać, czy obejrzał tego sequel Teksańska masakrę piłą łańcuchową, ale coś czuję niezłego balasa w tym filmie.


Wlasnie skonczylem ogladac i bylo ok chociaz film jest krotki. Teksanska Masakra Pila Lancuchowa jak poprzednie chociaz bylo kilka zenujacych momentow, na szczescie krotkich. Film jest mega brutalny i jak komus podobaly sie poprzednie ten tez powinien sie spodobac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Filuś i kubuś bardzo fajni. Nawet jak ktoś nie ogarnia lore. Dla graczy wiadomo, że jest kilka oczek wyżej. Zaskakujące jest  skierowanie tego do najmłodszych. Mocno zaciąga spongebobem, ze względu na specyficzny humor oraz aktorów dubbingowych. Ostatecznie wyszło bardzo dobrze. Po Arcane i Cuphedzie można nabrać nadziei, że netflix nie sprofanuje wszystkich marek za które się bierze.

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Sep said:

Bez przesady z tym mega brutalny. Są sceny gore, i chyba tylko dla nich warto obejrzeć, ale nic co na fanach horrorów by zrobiło wrażenie.

Taki sobie jak dla mnie. Za dwa dni nie będę o nim pamiętał.


Jak dla mnie byl mega, przeciez niektore sceny to rzeznia

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2022 o 18:30, Faka napisał:

Niech ktoś da znać, czy obejrzał tego sequel Teksańska masakrę piłą łańcuchową, ale coś czuję niezłego balasa w tym filmie.

 

Ja niestety obejrzałem i co to kurva było, to nie wiem. Poprzednie adaptacje pokazują, że da się zrobić ekranizację swojej wersji naprawdę klimatycznie, sensownie - powodując, że chce się w to dalej brnąć. Tu jest żenada i spłycenie od pierszej minuty.

Nieśmiertelny ,,leatherface", który przyjmuje taką ilość ołowiu i 

Spoiler

wody :)

że nawet Rambo by wywiesił białą flagę - to kwintesencja. A żenujący główni "bohaterowie" to dodatkowy 100 kilogramowy, parujący balas.

No i ending totalnie z dupy nie klejący całości w nic sensownego.

 

21 godzin temu, Sven Froost napisał:

Jak dla mnie byl mega, przeciez niektore sceny to rzeznia

Eeee, porozglądaj Ty się za slasherami i zobacz, jak to można zrobić.

Bo rzeźnia, to scenariusz tego filmu.

 

Jak chcesz obejrzeć dobry film w tych klimatach z fajnym scenariuszem i świetnie napisanymi postaciami to polecam

 

https://www.filmweb.pl/film/Bękarty+diabła-2005-119007

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No obejrzałem i jedynie, co w pamięć zapadło to tylko jedna rzeźnia i to taka konkretna XD 

 

Spoiler

W autobusie tych wszystkich hipsterów zarżnął jak cielaki. 

 

Ogólnie słaby film, który jedzie na marce Leatherface'a, którego zjebali w tym filmie. 

 

To samo ostatnio też obejrzałem horror Wrong Turn, Geneza (na prime video jest), chryste, co to za parujące gówno było. Ten film w ogóle nie miał nic wspólnego z poprzednimi częściami, jebać. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Boomcio said:

Eeee, porozglądaj Ty się za slasherami i zobacz, jak to można zrobić.

Bo rzeźnia, to scenariusz tego filmu.

 

Jak chcesz obejrzeć dobry film w tych klimatach z fajnym scenariuszem i świetnie napisanymi postaciami to polecam

 

https://www.filmweb.pl/film/Bękarty+diabła-2005-119007


Do Bekartow Diabla tej czesci Teksanskiej Masakry nie ma co nawet porownywac, Bekarty zapadly mi w pamiec o wiele bardziej. Co do sceny 

 

Spoiler

W autobusie to bylo ostre, przeciez on ich tam cial przez 3 minuty :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...