Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Shago napisał:

A to pieprzenie mendrka, że tylko PiS żyje z podzialów.. A Budka co robi każdego dnia na Twitterze? Tusk, Giertych? 

No tak, ale takie teksty to wzmacniają. No nie można używać tej retoryki, w obecnej sytuacji. 
 

Kaczyński zły, ale patriota, no ale ten Tusk też zły i do tego nie Polak, a Budka? A Giertych? I co i cyk kolejna kadencja.

 

Shago to dopiero się przejedzie na PiS-ie, jak w ramach kampanii obniżą w huj stopy (na bank Kaczyński będzie kazał to zrobić), a on zostanie na wystrzelonej stałce. Wtedy magiczna podróż do Indii może zejść na drugi plan. 
 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Red_ napisał:

No to już trochę podchodzi pod:

- ktokolwiek: "PiS jest chujowy"

- Shago: "ale odpierdol się ode mnie w końcu"

 

Nie to mnie drażni, a wmawianie dookoła, że głosowałem na PiS, bo śmiałem pochwalić 3 polityków pis. Czy gdzieś bronię Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobro, chodź jedzie po nich całe forum? Hmm??

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, balon napisał:

 

Shago to dopiero się przejedzie na PiS-ie, jak w ramach kampanii obniżą w huj stopy (na bank Kaczyński będzie kazał to zrobić), a on zostanie na wystrzelonej stałce. Wtedy magiczna podróż do Indii może zejść na drugi plan. 
 

 

Z Tobą naprawdę coś jest nie tak... Co ma moje przejscie z kredytem na stałą stopę wspólnego z tą dyskusją?? Spadną to przeniosę do innego banku... Ni chuja nie wiem co chciałeś udowodnić :dunno:

Odnośnik do komentarza

No ma tyle wspólnego, że dalej nie kumasz że za wszelkie sznurki w tym kraju pociąga Kaczyński i nic bez niego. Zarówno podróż na słonie do Indii jak i podwyżki/obniżki s%, które na bank będą w roku wyborczym mocno obniżone. Wsio jest z nim konsultowane i jak będzie kazał obniżyć, to obniżą bez szemrania.

 

Ten rząd jest beznadziejny i robi bardzo hujowe decyzje na każdej płaszczyźnie. 


 

Odnośnik do komentarza

No tak, a jak wjedzie to i tak będzie musiał realizować politykę Kaczyńskiego, czyli obecnie największego hamulcowego i destruktorka naszego kraju, naszej polityki zagranicznej czy rozwoju, który swoje prywatne zemsty i wojny zawsze będzie stawiał ponad dobro kraju. To już bym wolał, aby to robił dla siana jak typowe PO, a nie jakiś destrukcyjnych pragnień i sowich wizji świata. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Mejm napisał:

Problem jest taki, ze na wyborach glos na pis to glos na pis i nie ma znaczenia czy akurat ten polityk robil cos "lepiej". Typ moze nawet nie wejsc ale do ogolnej puli mandatow bedzie sie to liczylo.

 

Dlatego kiedyś głosowałem na Kukiz 15, bo wierzyłem, że JOW to dobry kierunek, wtedy głos na człowieka to faktycznie na tego konkretnego, a nie na konkretną partię bez znaczenia, czy typ wejdzie. O ile wówczas uważałem to za słuszne, tak dzisiaj jak pis by wszystkie okręgi obstawił swoimi gwiazdami typu Pawłowicz, Terlecki, Ziobro, to zabetonowanie sceny politycznej  chyba byłoby jeszcze większe. Niby niezależni, ale no...

Odnośnik do komentarza

Adolf Hitler wcale nie był takim złym człowiekiem, na pewno nie można mu odmówić wkładu w rozwój branży mydelniczej

 

nie można też powiedzieć, że jego poprzednicy byli ideałami:potter:

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze na koniec, tak aby zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt wobec tego co poprzednio napisałem. PiSowczyki uwielbiają się pławić w cudzych sukcesach. PO nas wyprostowało gospodarczo, to PiS miał z czego rozdawać i chełpić się. Skończyła się kasa i wyszły z nich patałachy. Albo taki gazoport w Świnoujściu. Jasne PO bujało się z nim długo, ale ostatecznie powstał. A PiS teraz twierdzi, że to ich zasługa. Niczym Jarosława, który swym aktywnym snem zwalczał komunę w stanie wojennym ;)

Odnośnik do komentarza

Od listopada mają być 300% wyższe stawki na prąd. Czyli co, mieszkanie w 57 metrowym mieszkaniu bez balkonu będzie odpowiednio kosztować zimą 2500zł za kredyt (pewnie nadal będzie rósł), 400zł za prąd i 1000zł za ogrzewanie gazowe (zimą płaciłem już 400, a pewnie podrożeje albo nie będzie go w ogóle, na szczęście przez kilka ciepłych miesięcy płacę 25zł)? Ja pierdole, na szczęście Gamepass nadal za 4zł.

Odnośnik do komentarza

Te 300% to tyczy się firm. No ale to też masakra, bo znowu ceny za produkty/usługi pójdą mocno do góry, lub nawet przestaną być rentowne. 

 

Chciałbym tylko przypomnieć, że ta nowa „polityka” cenowa rządu (jej road map) została już określona w 2020 czyli przed wojną, a pierwsze gigantyczne fale podwyżek dla firm weszła już w styczniu/lutym 2021 - to także podkręciło inflację i ogólną drożyznę. 
Wiadomo, że Putin nie pomaga, ale mamy straszną politykę energetyczną prowadzoną przez amatorów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...