Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mejm napisał:

Jak chcesz wyciac tkanke rakowa to musisz to zrobic razem z kawalkiem zdrowej, bo niewiadomo czy pod spodem juz cos nie gnije

 

Podobnie było u mnie z ropą w dupie.

9 godzin temu, gekon napisał:

też prowadzę firemkę i serio nie wiem z jakiego drzewa trzeba się urwać, żeby stwierdzić, że za pisu jest lepiej

 

Wszystko wina tych pazernych grafików z PISu, co nie chco PROSTEJ ulotki za 50 zł zrobić :/

Odnośnik do komentarza

Pewnej nocy do domu usera Shago wpadła grupa zbójników. Narobili bałaganu, rozkradli co się tylko dało, zbałamucili kobietę i zadowoleni z siebie poszli dalej w wieś. Następnego ranka trwa szacowanie strat. Baba cała we łzach sprząta rozbite garnki. Shago natomiast, uśmiechnięty od ucha do ucha, starając się przekrzykiwać włączony odkurzacz, tłumaczy jej:

- Wiesz Halinka, ten wysoki to nawet nieźle sprawny był. Nawet na naszych stromych schodach się nie wypierdolił, tylko z gracją skakał jak sarenka. Zna się widać na swojej robocie. A ten elegancki... Jak on ciekawie opowiadał! Nawet w Indiach był! Światowy człowiek. Musi mieć poważanie. No i chałupa stoi, to najważniejsze. Sąsiadowi rozjebali. Ale on na kredyt miał, więc sam sobie winien. W telewizji mówili, że nawet na jedzenie dla dzieci i na leki dla starców dają własne pieniądze. No i nie rozkradli jednak wszystkiego... A przecież mogli. Może zaprosimy ich jeszcze raz, co ty na to?

 

I tak to wygląda. Przecież to jebie syndromem sztokholmskim na kilometr. Chyba trzeba Fakę do tego tematu wpuścić, żeby nieco porządku tu zrobił i rozgonił towarzystwo.

Edytowane przez second
  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mejm napisał:

Mysle, ze Shago ma po prostu dar do znajdowania (dla siebie) pozytywow w kompletnym go.wnie. Tak bylo z Transformers 2, tak jest z pisem.

No okey, ale szukanie pozytywów nawet w hujowej gierce to nieszkodliwa czynność, a mówienie pozytywów o sekcie Kaczyńskiego jest wręcz niebezpieczne, bo potem jakieś niezdecydowany lub zidiociały obywatel (a takich jest dużo i często ich głosy przesadzają o wynikach wyborów) przypomni sobie przy urnie, że przecież były jakieś sukcesy, np misja w Indiach, a tamci nic przecież nie zrobili tylko krytykują, i cyk głos na PiS. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2022 o 17:06, balon napisał:

Potem we wrześniu Kaczan powie  „i co? Kryzys na świecie a u nas wszystko na zielono się robi!”  i cyk pisowski beton + „obiektywni” niezdecydowani tajp RAU   (którzy ofc nigdy nie głosowali na nich) znowu im wygrają wybory :( 


 

  Ukryj zawartość

Liczę, że się bardzo mylę :( 

 

 

5 godzin temu, Soban napisał:

image.png.a28aa5e01b3a3715d91bbea9942feea9.png

 

2 godziny temu, second napisał:

Pewnej nocy do domu usera Shago wpadła grupa zbójników. Narobili bałaganu, rozkradli co się tylko dało, zbałamucili kobietę i zadowoleni z siebie poszli dalej w wieś. Następnego ranka trwa szacowanie strat. Baba cała we łzach sprząta rozbite garnki. Shago natomiast, uśmiechnięty od ucha do ucha, starając się przekrzykiwać włączony odkurzacz, tłumaczy jej:

- Wiesz Halinka, ten wysoki to nawet nieźle sprawny był. Nawet na naszych stromych schodach się nie wypierdolił, tylko z gracją skakał jak sarenka. Zna się widać na swojej robocie. A ten elegancki... Jak on ciekawie opowiadał! Nawet w Indiach był! Światowy człowiek. Musi mieć poważanie. No i chałupa stoi, to najważniejsze. Sąsiadowi rozjebali. Ale on na kredyt miał, więc sam sobie winien. W telewizji mówili, że nawet na jedzenie dla dzieci i na leki dla starców dają własne pieniądze. No i nie rozkradli jednak wszystkiego... A przecież mogli. Może zaprosimy ich jeszcze raz, co ty na to?

 

I tak to wygląda. Przecież to jebie syndromem sztokholmskim na kilometr. Chyba trzeba Fakę do tego tematu wpuścić, żeby nieco porządku tu zrobił i rozgonił towarzystwo.

 

36 minut temu, Mejm napisał:

Mysle, ze Shago ma po prostu dar do znajdowania (dla siebie) pozytywow w kompletnym go.wnie. Tak bylo z Transformers 2, tak jest z pisem.

 

 

wincyj.gif

Edytowane przez Shago
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2022 o 20:03, balon napisał:

Tak, nie wiem na kogo głosowałeś (bo skąd?), ale po twoich reakcjach i argumentach mam pewne przeczucie. .

 

Zapewne głosował na swojego pracodawcę. Pośredniego, albo bezpośredniego. Sytuacja w Polsce jest fatalna, ale jedna grupa ma się całkiem dobrze. To rząd, jego sitwa i koledzy królika. Potem są dopiero beneficjenci, np. emeryci, którzy ochłapy traktują jako chojny dar od pana.

 

Tego oczywiście się od niego nie dowiemy, bo nie napawa to dumą i pozycją społeczną. To tak jakby cecha główna miękkiego elektoratu pis, że albo udają symetrystów by zniechęcać do wyboru innych, albo się nie przyznają do swoich barw politycznych. Doskonale wiedzą, jakby się to skończyło. I może by sobie nie mogli patrzeć potem w lustro, jeśli mają resztki sumienia. Partia PiS nigdy nie była partią, z której należy być dumnym. Ona żyje z podzialów, żyje z propagowania nienawiści do innych, wmawiania że inni będą jeszcze gorsi. Ta socjotechnika na naszym narodzie jest nadzwyczaj skuteczna, ale też perfidna i szkodliwa, bo pozwala miernotom z PiS rządzić mimo niszczenia państwa i czerpania niebagatelnych profitów. Przypuszczalnie skutki długofalowe będą katastrofalne, bo jako naród dynamicznie rozwiajający się, jesteśmy znowu hamowani przez jakiś pato-komuchów i znowu zamiast dawno przeganiać, będziemy znowu gonić zachód...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mendrek napisał:

Tego oczywiście się od niego nie dowiemy, bo nie napawa to dumą i pozycją społeczną. To tak jakby cecha główna miękkiego elektoratu pis, że albo udają symetrystów by zniechęcać do wyboru innych, albo się nie przyznają do swoich barw politycznych.

Drugi akapit, bardzo celne. Mam takie samo zdanie.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, balon napisał:

Drugi akapit, w tym to, bardzo celne. Mam takie samo zdanie.

 

Godzinę temu, Mendrek napisał:

 

Zapewne głosował na swojego pracodawcę. Pośredniego, albo bezpośredniego. Sytuacja w Polsce jest fatalna, ale jedna grupa ma się całkiem dobrze. To rząd, jego sitwa i koledzy królika. Potem są dopiero beneficjenci, np. emeryci, którzy ochłapy traktują jako chojny dar od pana.

 

Tego oczywiście się od niego nie dowiemy, bo nie napawa to dumą i pozycją społeczną. To tak jakby cecha główna miękkiego elektoratu pis, że albo udają symetrystów by zniechęcać do wyboru innych, albo się nie przyznają do swoich barw politycznych. Doskonale wiedzą, jakby się to skończyło. I może by sobie nie mogli patrzeć potem w lustro, jeśli mają resztki sumienia. Partia PiS nigdy nie była partią, z której należy być dumnym. Ona żyje z podzialów, żyje z propagowania nienawiści do innych, wmawiania że inni będą jeszcze gorsi. Ta socjotechnika na naszym narodzie jest nadzwyczaj skuteczna, ale też perfidna i szkodliwa, bo pozwala miernotom z PiS rządzić mimo niszczenia państwa i czerpania niebagatelnych profitów. Przypuszczalnie skutki długofalowe będą katastrofalne, bo jako naród dynamicznie rozwiajający się, jesteśmy znowu hamowani przez jakiś pato-komuchów i znowu zamiast dawno przeganiać, będziemy znowu gonić zachód...

 

W prezydenckich głosowałem na Trzaskowskiego, w parlamentarnych na Kosiniaka-Kamysz. Skoro to już wiecie, to skończcie snucie swoje miękką fają podparte teorie w moim kierunku.

A to pieprzenie mendrka, że tylko PiS żyje z podzialów.. A Budka co robi każdego dnia na Twitterze? Tusk, Giertych? 

A to mnie się tutaj wyzywa od betonu :kekw:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shago napisał:

W prezydenckich głosowałem na Trzaskowskiego, w parlamentarnych na Kosiniaka-Kamysz. Skoro to już wiecie, to skończcie snucie swoje miękką fają podparte teorie w moim kierunku.

Ale wyluzuj już ok? Przecież nie pisałem personalnie o Tobie, tylko odnosiłem się do tego co napisał Mendrek, bo tak jest. 
 

Ps Budka >>> gówno >>> Kaczyński i myślę, że tym ARGUMENTEM można obecnie kończyć każdą polityczną dyskusję nt. PiS. 

13 minut temu, Shago napisał:

A to pieprzenie mendrka, że tylko PiS żyje z podzialów.. A Budka co robi każdego dnia na Twitterze? Tusk, Giertych? 

Ps znowu to zrobiłeś o czym pisał Mendrek. 
Już chciałbym widzieć, jak na tego Trzaska głosowałeś :kekw: 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:

Ale wyluzuj już ok? Przecież nie pisałem personalnie o Tobie, tylko odnosiłem się do tego co napisał Mendrek, bo tak jest. 
 

Ps Budka >>> gówno >>> Kaczyński i myślę, że tym ARGUMENTEM można obecnie kończyć każdą polityczną dyskusję nt. PiS. 

Ps znowu to zrobiłeś o czym pisał Mendrek. 
Już chciałbym widzieć, jak na tego Trzaska głosowałeś :kekw: 

 

W każdym poście próbujesz przeforsować tezę, że głosowałem na PiS. Dalej to robisz, kiedy napisałem na kogo oddałem głos. Nawet gdybym pokazał kartę do głosowania, to byś nie uwierzył, bo są anonimowe, więc kto tu ma wyluzować?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sedrak napisał:

Stara maksyma dziel i rządź. Ja sam kiedy odchodziło PO liczyłem, że PiS cokolwiek poprawi, bo przecież nie może być gorzej... A jednak może. Szkoda, bo już szczerze wątpię by kiedykolwiek było lepiej.

To tez jest dobre. Liczenie na partie, ktorej jedynymi postulatami byla lustracja i odkopywanie historii z prl a  nie potrzebne zmiany. Zeby to byla jeszcze jakas nowosc jak konfa czy petru. Ale pis juz rzadzil, dwa lata z samoobrona i lpr. Takze lizenie, ze bedzie lepiej (kolejny co mu po zycie niszczylo) bylo tak samo glupie jak glosowanie na nich.

 

Niestety nie wszyscy sa takimi wizjonerami jak ja, wiec wam tylko powiem juz dzis ze tylko sonka :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Shago napisał:

 

W każdym poście próbujesz przeforsować tezę, że głosowałem na PiS. Dalej to robisz, kiedy napisałem na kogo oddałem głos. Nawet gdybym pokazał kartę do głosowania, to byś nie uwierzył, bo są anonimowe, więc kto tu ma wyluzować?

Przecież pochwaliłem post mendrka i nie użyłem nigdzie słowa Shago. Masz już jakieś zwidy.

No i co ty mnie się tu uczepiłeś. Przecież prawie każdy jedzie twoje pro pisowskie zapędy i wybory. 

 

Za to ty w każdym poście piszesz to, co każdy krypto fan PiS, czyli „PiS zły, ale Peło i opozycja to już w ogóle”.

 

Naprawdę kocioł RAU. 
 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...