Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Masa znajomych wzięła ale oni mieli nieporównywalny mniejsze krechy niż moja. Ja mam cichą nadzieję, że cała sytuacja pójdzie w kierunku

 

Płaciłem 2k

Teraz płacę 4100k

Wzrośnie max do 5k w najbliższych latach

Później spadnie do 3,5k

 

i jedziemy dalej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2022 o 23:44, Adam GlapJńskJ napisał:

 

Nie nazwałbym pakowaniem się na minę sytuacji, kiedy ktoś mimowolnie bierze stałe oprocentowanie, jeśli zgodził się na takie warunki to znaczy że stać go by płacić co miesiąc ustaloną na 5 lat do przodu ratę. To że WIBOR spadnie w tym okresie jest praktycznie pewne.. W skali tych najbliższych pięciu lat jeśli pozostanie na zmiennym wiborze okaże się bardziej opłacalne to znaczy, że ci którzy wybrali stałe oprocentowanie zapłacili więcej za "komfort psychiczny" i stabilność. Dla mnie to jest fair, aczkolwiek na pewno znajdą się debile którzy będą płakać w internetach i na ulicy bo bank ich okradł na 5 letniej blokadzie na którą sami się zgodzili.

 

Poza tym mówiłem już o tym pare miesięcy temu, że jak banki same z siebie proponują przejście na stałą stopę to nie jest to dobra dla klienta propozycja. Doradcy dzwonili i smsowali ludzi zachęcając do wizyty w oddziale, zapraszamy, przeliczymy, będzie fajnie. Było granie na emocjach i panice ludzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Welna napisał:

szykuje sie za 3 lata nowe pozwy , tym razem od tych co wzieli stala stope. Frankowicze, potem inni i teraz bedzie to


tego kurwa nie rozumiem.

nie cierpię banksterki ale nie powinno się ratować tylka dorosłym ludziom którzy nie potrafią dodać 2 do 2.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, LiŚciu napisał:


To zawsze bawi.:)

 

Mnie nie bawi, bo z każdej strony jest jebanko. Nie płaczę nad kredytem, bo jak go brałem, wiedziałem z czym to się je.

Bardziej chodzi o akcje typu wibor wszędzie do góry na pełnej piździe, a banksterka oferuje 0.01% na depozytach :daddy: 

Odnośnik do komentarza

jakie 0.01% Ping? Jest 7%.

 

 

 

A ja dziś otwieram bezalkoholowego szampana i świętuję. Od roku  mam pierwszą zieleń w portfelu, zarobiłem ze 3 zł:lapka:

 

Jeste inwestorę

 

 

Ale widziałem, że ta kurwa wig20 dzisiaj miał totalny zjazd:(

 

Odnośnik do komentarza

W TOYOCIE tak.

Ale skoro wszystkie banki idą za Wiborem podnosząc koszt kredytu, to też wszystkie banki powinny podnosić oprocentowanie depozytów.

Instytucje, które żyją z kreacji pieniądza i dopisywania cyferek do rachunków bankowych - jakoś się to kręci.

Odnośnik do komentarza

Czy to oprocentowanie w Toyota jest czasowe? Gdzie nie spojrzę po polskich bankach to zawsze jest do pół roku, a potem pewnie jakaś drobnica. Pytam, bo już nasłuchałem się hurr durrzenia bliskich, że jak to Toyota, jakiś bank krzak, tylko polskie, bo zaraz kryzys/wojna i piniondzuf nie wypłaco złodzieje. :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...