Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

U mniew lipcu wiec trzeba było mocno nadpłacic zeby rata znowu wyglądała w miare spoko. Do konca roku dorzuce jeszcze drugie tyle i całkiem juz powinno byc ok. Jak glapinski nie pierdolił głupot i czekaja nas max dwie małe podwyzki to dramatu u mnie nie bedzie. Jak to wszystko za jakis rok zacznie spadac to w ogole bedzie bajka. Tzn mam nadzieje ze zacznie :/ 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Czoperrr napisał:

Czyli deklaracje na sopockim molo były prawdziwe!  Póki co moze to koniec, ale w przyszłym roku inflacja spokojnie przekroczy 20% i będzie kroczyć ku 30% bo realizujemy scenariusz turecki. 


dlaczego jeszcze tu jesteś?

masz niemieckie papiery i siedzisz w Polsce? Daj spokój :)

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ping said:


dlaczego jeszcze tu jesteś?

masz niemieckie papiery i siedzisz w Polsce? Daj spokój :)

Miałem ofertę pracy ostatnio ale odpusciłem bo nie były to jakieś kokosy a nie chce mi się organizować całej przeprowadzki. Nie mam też poduszki finansowej na płacenie 20k kaucji i chęci wynajmowania znów mieszkania.

W Niemczech też nie ma różowo, zesrani są widmem gigantycznym podwyżek cen energii. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Jak glapinski nie pierdolił głupot i czekaja nas max dwie małe podwyzki to dramatu u mnie nie bedzie. Jak to wszystko za jakis rok zacznie spadac to w ogole bedzie bajka. Tzn mam nadzieje ze zacznie :/ 

 

Moim skromnym zdaniem czeka nas jeszcze jedna podwyżka o +25 punktów by w listopadzie i grudniu zadowolić ludzi brakiem wzrostów i pozornym spokojem a od stycznia max lutego

 

41593266_images(2).jpeg.2915cbf3a40ad8a5b54c375193144ca3.jpeg

 

i ostro po piździe dostaną kredytobiorcy. W tym ja. 

 

Po cichutku liczę, że w 2023 zatrzyma się machina podwyżek ale trzeba być realistą. Dobrze, że mam odłożoną pakę to w razie czego trochę na tym pojadę. :cool:

 

A na koniec 2023 liczę, że będzie tak jak mawia poeta

 

4091847.jpg.b3415507c91c6cc0066f7a1c302f5cd6.jpg

 

I na koniec jeszcze coś pozytywnego. :)

 

1404403096_images(1).jpeg.941a4beaee5396eb8372d4efe7726120.jpeg

 

Niesamowity facet. :banderas:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, iluck85 napisał:

@balon Jak tam Gorzów? Duze straty masz czy ominęło Cię w miarę?

Ominęło, ja na wzniesieniu mieszkam i patrzę z góry na gorzowskie slumsy :yao:

 

Spoiler

a tak serio, to dzięki, wsio ok. Bez strat, nie licząc posłania psa, które zostało na działce i jest mokre

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...