Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się zaliczać do private bankingu/wealth menagement by mieć negocjowane depozyty, czyli tutaj mówimy rzeczywiście o setkach tysięcy i milionach złotych. W moim banku dolna granica to bodajże 750k. Niższe kwoty zaliczają się do standardu i tutaj raczej tendencja jest odwrotna niż w przeszłości, gdzie stawki procentowe dla coraz wyższych kwot i coraz dłuższych okresów były wyższe. Obecnie to na krótkie okresy banki dają najwyższe oprocentowanie, głównie dlatego by równoważyć akcję kredytową która również jest coraz częściej krótkoterminowa. Oczywiście chcą też w ten sposób pozyskać klienta, który założy rachunek osobisty i będzie można mu w przyszłości robić jakiś cross-sell.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2018 o 16:20, ragus napisał:

ugułem proszę wziąć te 1600 zł, wejść na sts.pl, postawić na wtorek że Barcelona wygra z Chelsea i fśśśśśśśśśt z 1600 robi się 2816zł

 

no, ragi, zobaczymy, czy bitcoiny lepsze czy jednak B U K M A C H E R K A

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2018 o 17:12, _Be_ napisał:

ku,rwa umre jak czelsi ożyje i messi będzie miał gorszy dzień a ciebie ktoś posłucha xD 

 No i państwo prosze słuchać mnie ugułem bo ja całe te bukmaherki to ja znam, mecz był ustawiony bo ragi chciał na niego postawić

Odnośnik do komentarza

Hahah, za szybko pochwaliliśmy :D. Ale spadki są póki co umiarkowane, BTC powyżej $11,000 to jak na ostatnie wydarzenia i tak całkiem całkiem. Jak BTC doleci w okolice $9,000 to bym się martwił, a tak to póki co luz.

Odnośnik do komentarza

Lisk spadł bo miał wczoraj konferencje XD   spadek btc tylko wzmocnił drop.

Ludzie na grupach widze narobili sobie nadziei, że po konferencji będzie moon po pokazaniu nowych kolorków i loga, a to nic nie zmienia.

Konferencje liska nie zawodzą, zawsze po nich cena spada.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

W sensie konferencje lisku jak microsoftu na e3?

 

27973604_1899283873457667_59760348154395

 

No tak, wczoraj była w Berlinie konferencja liska z rebrandingiem, (nowe logo do tego jest słabe) jak nad tym i nowymi barwami pracowali tyle czasu to słabo.

Jeśli inwestujecie jakieś pieniądze w crypto to dobrze chociaż troche się zainteresować co się z coinem dzieje aby nie wtopić.

Ostatni wzrost ceny liska spowodowany był tylko informacją o rebrandingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...