Skocz do zawartości

Blade Runner 2049


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 453
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cytując forumkowych śmieszków liczę, że to będzie film z d  u  s  z  ą. 

Pierwszego BR nie doścignie ale też nie chcę by reżyser próbował w ogóle na siłę uzyskać ten poziom. Blade Runner jest dla mnie dziełem wybitnym. Idealne zgranie aktorów, muzyki, zdjęć, montażu i świata przedstawionego to nie wszystko. Blade Runner z 1982 posiada jeszcze pewien pierwiastek, który sprawia, że obraz jest dziś kultowy. Nie da się tego nazwać. To się po prostu czuje.

Mam obawy to oczywiste, dlatego też nie nastrajam się na nie wiadomo co. Ale bardzo chętnie miło się zaskoczę.

Odnośnik do komentarza

prisoners, sicario i arrival sa swietne wiec serio sie dziwie, ze ktos jeszcze watpi w tego rezysera, ze to tylko wydmuszka bedzie tym bardziej, ze scenariusz pisze tworca oryginalu

:yao:

 

Jak zobaczylem, ze kreci to typ od tej spier.doliny to az mi opadl, bo muzyka i klimat gnioto. I oby tylko byly te dwie sceny wybuchow co w trailerze bo jak zrobia z tego bullet-fiesta to lipa. Cd red niech zaluje, ze wypuszcza swoja nastepna gre za 3 lata bo tak by sie pieknie zalapali na fale neo-cyberpunka.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic nie mogę powiedzieć o Prisoners i Sicario, ale Arrival świetny bynajmniej nie jest. Da się obejrzeć i tyle. Co do Blade Runnera, sam w sobie film stał się kultowy, czego zupełnie nie rozumiem, jednak stawiam powieść, na podstawie której film ów nakręcono, na wyższym podium.

 

Co do samego filmu, którego temat dotyczy, nie oceniajmy po trailerze. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...