Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczalem sie przekonywac po tym dlugim i nudnym wstepie. Ciagle spotykasz przypadkowych ludzi, ktorzy cos chca, jakies randomowe scenki typu gosc wypada przez okno z saloonu, okradaja rodzine na wozie i krzycza, zebys sie nie wtracal albo jakas samotna madke kon przygniata i potrzebuje pomocy. Jest co robic. Brakuje mi tylko mozliwosci, zeby podpalic lub okrasc lokalny kosciol.

Odnośnik do komentarza

Mi jedyne co przeszkadzało to tempo rozgrywki, pojedyncze animacje do podnoszenia każdego przedmiotu i konieczność podchodzenia do każdego z 20 ciał po strzelaninie żeby je ograbić. Doceniam oczywiście przywiązanie do detali ale jak widać nie zawsze realizm w grach ma do końca sens. Wyświetlenie i możliwość zebrania przedmiotów które są wokół postaci w odległości 1 czy 2 metrów pasowało by mi zdecydowanie bardziej i wątpie żeby ktoś przez to narzekal na brak realizmu.

 

Poza tym jest miód, ciężko się oderwać. Nawet bugów o których się piszę jeszcze nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, UberAdi napisał:

Mi jedyne co przeszkadzało to tempo rozgrywki, pojedyncze animacje do podnoszenia każdego przedmiotu i konieczność podchodzenia do każdego z 20 ciał po strzelaninie żeby je ograbić. Doceniam oczywiście przywiązanie do detali ale jak widać nie zawsze realizm w grach ma do końca sens. Wyświetlenie i możliwość zebrania przedmiotów które są wokół postaci w odległości 1 czy 2 metrów pasowało by mi zdecydowanie bardziej i wątpie żeby ktoś przez to narzekal na brak realizmu.

Oj tak, bardzo chciałbym pozbierać rzeczy z trupów ale patrząc ile to zajmuje to odechciewa mi się po kilku sekundach. :/ 

Odnośnik do komentarza
Ty no zastanawia mnie co tutaj się dzieje w temacie hdr, przecież poszerzona paleta kolorów powoduje że gra wygląda cudownie naturalnie, hdr to nie tylko światełka. Specjalnie na chwilę wyłączyłem i okolice obozu wyglądały pastelowo jak w bajce, cały las niczym z Disneya. Dodam że gram na ps4 pro i oledzie na sugerowanych ustawieniach jasności 300.
Tam gdzie mają być intensywne kolory tam są, tam gdzie ja być szarzyzna tam jest, więc wszystko elegancko pasuje.
Wiem, z hdr jest kosmos. Nie mam co prawda Oled-a ale dosyć dobry LCD z wygaszaniem strefowym, zastanawia mnie tylko różnica, czemu oled ma według twórców mieć ustawione 300, a lcd tylko 100, kontrast w oledzie jest inny wiadomo, może temu..
Zapytałem o to ustawienie, bo nie wiem jak ma domyślnie wyglądać otoczenie, bardzo szaro, wręcz przytłaczająco? z gdzieniegdzie przebijającym sie snopem światła padającym na drzewa, trawę, snieg, czy ogólnie dosyć jasno i wyraźnie jak np w GOW.
Początek gry też jest inny z racji otoczenia i sytuacji.
Jak ustawiam na 150-200 mam wrażenie ze światło próbuje bardziej się przebić przez mgłę, też dobrze to wygląda :) lubię jak razi po oczach i jest poczucie i tak już skumulowanego w grze realu :) ale nie chce przesadzić. Pokombinuję
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

Fix

 

@Dragen ja mam 100 i dalej zbieram szczękę z podłogi jak patrzę na tę grę świateł czy piękne naturalne kolory.

 

A to ciekawe bo w tej grze nie ma HDR'u ;)

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-whats-up-with-red-dead-redemption-2s-hdr

 

Wrzucony na siłę tryb tak jak w Nier Automata.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To pytanie jest na serio? 

 

Chcę poradnik, bo chcę sobie go postawić na półce i oglądać, oraz dowiedzieć się rzeczy, które być może przegapiłem. 

 

Ale ROZI HEHE PODKREŚLAM R O Z I NIE PRZEJDZIESZ GRY???????/XDDDDD

TSTBaQ7.jpg

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ins napisał:

 

A to ciekawe bo w tej grze nie ma HDR'u ;)

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-whats-up-with-red-dead-redemption-2s-hdr

 

Wrzucony na siłę tryb tak jak w Nier Automata.

 

Nie wiem ale szeroki gamut daje, bardzo radę. Po wyłączony HDR obraz staje się pstrokaty i oczoje bny kukuryku stajl, zero naturalności. Ins a jakie twoje odczucia? jak grasz?

Odnośnik do komentarza

Dziwna sytuacja. Spotykam typka, coś biadoli i chce żebym go podrzucił do miasta. Dobra ziomuś, wskakuj. No wskakuj na konia, bo czas goni. No nie wskakuje. Niechcący namierzam go z guna, on łapy w górę, zaczyna wrzeszczeć, że już pomocy nie potrzebuje i daje dyla. 

 

Innym razem z minutę drogi od obozu wypadło na mnie pięciu o'driscolli. Zanim cokolwiek zrobiłem, koń mnie zrzucił. Jednego zabiłem, drugiego postrzeliłem, ale i tak zaliczyłem zgona. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście jestem zmieszany trybem hdr w tym tytule, czasem dodaje fajnej naturalności obrazu, kolory nie są tak bajkowe jak w każdej innej grze. Ale znowu wieczorami bardziej podoba mi się tryb sdr. Ciężko powiedzieć, zwłaszcza, że niby jasność na 100 dla LCD to przesada, nawet w południe wygląda ten obraz jakby słońce ledwo wychodziło.

Odnośnik do komentarza

No ale co, ładnie wyjaśnione, że ten cały hdr w grze to pic na wodę. Włączyłem sobie horizon i tam hdr działa jak powinno, tak samo uncharted - tutaj w RDR2 mleko i tyle. Wiedziałem, że coś było nie tak z tym całym hdr, całe internety o tym pisały i w końcu wyjaśniono.

 

Co za misja w spoilerze to bania mała:

 

Spoiler

z uratowaniem Micaha i jaki rozpiedol w tej wsi zrobiliśmy to bania mała, a ten cały micah co zayebał kobietę w domu to czyste zło :obama:

 

Goty.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Ins napisał:

 

A to ciekawe bo w tej grze nie ma HDR'u ;)

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-whats-up-with-red-dead-redemption-2s-hdr

 

Wrzucony na siłę tryb tak jak w Nier Automata.

 

Dziwne. To czemu gra zmienia oblicze jak kazda inna ktora odpale w HDR i bez? Zawsze ten sam efekt na korzysc HDR. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PiotrekP napisał:

Dziwna sytuacja. Spotykam typka, coś biadoli i chce żebym go podrzucił do miasta. Dobra ziomuś, wskakuj. No wskakuj na konia, bo czas goni. No nie wskakuje. Niechcący namierzam go z guna, on łapy w górę, zaczyna wrzeszczeć, że już pomocy nie potrzebuje i daje dyla. 

Ty miałeś go odprowadzić do miasta, czyli Ty jedziesz on idzie za Tobą :D

Odnośnik do komentarza

Macie cały je,bany dział, żeby sobie liczyć luminancję i się przekrzykiwać czy OLED jest ciemny czy czernie w LCD to mleko i się zastanawiać czy HDR to HDR czy jednak nie. Możecie iść tam z tymi telewizorowymi zagadnieniami?

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...