Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

kuuuur.wa szlag mnie trafi z łapaniem tego araba przy jeziorze, chyba z 2 godziny na to straciłem. ze 3 razy mi uciekł a teraz nie mogę go znaleźć. Wystarczy robić save & load w obozie obok jeziora czy trzeba spać żeby się zespawnił? Czy w ogóle odjechać gdzieś dalej i wrócić?
Ja go złapałem za drugim razem. Podchodziłem wolno, cały czas trzymając L2 i jak tylko pasek paniki konia zaczął rosnąć, zatrzymywałem się i szybko wciskałem kwadrat. I tak powtarzałem aż podszedłem do białasa i mogłem na niego wskoczyć - trójkąt. Następnie siedząc na nim, lewą gałkę max do tyłu, delikatnie kontrując prawo lewo. Po kilku-kilkunastu sekundach wieżgania arab oswojony. Tyle.
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, froncz piotrewski napisał:

kuuuur.wa szlag mnie trafi z łapaniem tego araba przy jeziorze, chyba z 2 godziny na to straciłem. ze 3 razy mi uciekł a teraz nie mogę go znaleźć. Wystarczy robić save & load w obozie obok jeziora czy trzeba spać żeby się zespawnił? Czy w ogóle odjechać gdzieś dalej i wrócić?

 

Ja tez się męczyłem godzinę po czym wczytałem i spróbowałem bez lasso :p. Za pierwszym razem się udało ;) 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, c0ŕ napisał:

Nie pier.dol że tu nawet ropuchy są xD Ta gra jest niesamowita, a ja jeszcze nawet kota nie widziałem.

 

Wez nie swiruj z kotami. Te od razu sie rzucily w oczy jak psiaki. No ropucha mnie rozyebala. Huy, zlazlem z konia i schowalem do torby :ragus:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Zgredziula napisał:

 Za domem trup kobieta popelnila samobojstwo zabijajac wczesniej meza z kochanka. :obama:

Ja to inaczej zrozumialem:

Spoiler

To kochanka porzucona w liscie przez meza wpada i zabija jego z zona a potem siebie. Maz jasno w liscie napisal ze sorry ale wracam do zony czesc i czolem.

 

Odnośnik do komentarza

Skisłem trochę. Jadę przez stepy i drugi raz spotkałem meksykańca który chce strzelać do butelek i ptaków na czas. Powiedział żebym teraz zachowywał się bez ekscesów jak ostatnim razem, i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że poprzednim razem odstrzeliłem mu obrzynem głowę i każdą kończynę jak przegrałem :pawel:

 

1 minutę temu, second napisał:

Te misje poboczne o których piszecie typu polowania z charlsem, fajka dla Dutcha, czy też wędka od Abigail to są jakoś oznaczone na mapie, czy trzeba zagadywac i liczyć że się trafi? 

polowanie było oznaczone, wędka od Abigail też, ale przedmioty o które proszą ludzie jak np. fajka dla Dutcha to trzeba czekać aż o nie zagadają

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

Bóbr kanadyjski, zwany niekiedy także bobrem amerykańskim

Zwierzęta te prowadzą ziemno-wodny tryb życia zbliżony do bobra europejskiego Zamieszkują zalesione pobrzeża rzek. Najczęściej są aktywne nocą, w ciągu dnia pojawiają się rzadko. Zwykle nie oddalają się od wody. Świetnie pływają i nurkują; pod wodą mogą przebywać do 15 minut. Żyją w rodzinach do 8 osobników: pary dorosłych i młodych (do dwóch lat). Bobry kanadyjskie są zwierzętami terytorialnymi: rodziny bronią swojego terytorium i odpędzają od niego innych przedstawicieli gatunku. Granice swojego obszaru bobry oznaczają wydzieliną gruczołów okołoodbytowych, umieszczaną na specjalnie w tym celu usypanych niewielkich kopczykach z błota i mułu.

W razie niebezpieczeństwa ostrzegają się uderzeniami ogona o wodę.

 

p.s czytała Krystyna Czubówna : D

Znalezione:) nawet legenda ubita:)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, balon napisał:

Szybkie pytanie. O co chodzi jak zrobimy jakiś napad i wyskakuje info żółtą czcionką z kluczykiem, że przydział gangu np 700$ a nic realnie nie zwiększa się w puli w obozie? OCB?

Kasę zabierają ziomki, z którymi robiłeś napad. "Przydział gangu", nie "przydział obozu" :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, hav7n napisał:

Znalazłem książkę dla Hosea ale nie widzę żadnej opcji żeby mu ją dać, ktoś coś? Jestem na początku trzeciego chaptera.

To na pewno ta książka? Powinien się na nim wykrzyknik pojawić na mapce i dajesz mu trójkątem, czy tam Y.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...