Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, XM. napisał:

Jakiś typ mnie zaprosił do ogniska i opowiadał o parce co namawiała go na nocleg i jadło, ale odmówił i na następny dzień ktoś go przestrzegał przed tym miejscem. Takie gadanie czy rzeczywiście może znaleźć w heartlands gdzieś te farmę? 

 

A można. Szukaj Aberdeen Pig Farm na mapie. Sporo osób już opisywało wrażenia z tego spotkania. 

Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj oficjalnie nienawidzę domino... i blackjacka :[

Ja (pipi)e, te wyzwania to czysty random (7 i 8). Oczywiście przy domino wszedł rage i nie zapisałem ręcznie więc zdziwko jak następnego dnia znów musiałem robić wyzwanie w blackjacku. Prawie usnąłem przy tym. Domino to pedał i (pipi) bo jak inaczej nazwać sytuację gdzie po twoim wygranym meczu typ rozdupca cię jedną rundą bo lujek przed nim dobierał wszystkie kostki i nabiło mu punktów. 

Odnośnik do komentarza

Daj spokój, wolałbym drugi raz zbierać wszystkie kości, egzotyki i wyzwania zielarza niż męczyć się z tym cholerstwem. 

 

Jak do jutra tego nie zrobię to chyba się zapier.dolę ale przed tym zaspoileruję w tym temacie nazwę innej lokacji oprócz Heartland Oil Fields. Nie ma co brać jeńców przy takim wkur.wie

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

To jak z tą misją, którą można pominąć? Co to za quest i który rozdział?

 

mając niski honor można kilka pominąć, w innym wypadku tylko jedna krótka z chaptera 6 

Spoiler

nie pojawi Ci się na mapce dopóki nie będziesz blisko, kościół w st Denis

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

-jakiś typ mnie zaprosił do ogniska i opowiadał o parce co namawiała go na nocleg i jadło, ale odmówił i na następny dzień ktoś go przestrzegał przed tym miejscem. Takie gadanie czy rzeczywiście może znaleźć w heartlands gdzieś te farmę? 

Wczoraj trafiłem na ten dom i odkryłem fajny detal :

Spoiler

Można tę typiare związać i wynieść do dołu z trupami. Wtedy zaczyna krzyczeć coś o matce.

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, balon napisał:

Z tym honorem to jak jest? Wysoki to max czy np powyżej połowy na tym czerwonym polu?

 

Rozumiem, że niski honor nie ma dla siebie jakiś misji?

 

nie ma 

 

nie wiem ile musisz mieć dokładnie, u mnie wpadło trophy za honor max na początku 6 a więc jeszcze przed misjami w których możesz złapać duży boost właśnie w dobrą stronę. Jak grasz dobrego komboja to raczej nie masz się co martwić że coś przegapisz

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, XM. napisał:

Takie krótkie pytanka:

- wyzwania są zbugowane? Lornetka badam nowe gatunki itp. i nie nalicza mi w ogóle,typa ciagne lassem i to samo -wyskakuje okienko ze robie wyzwanie i tylko 1/3300. Coś robię źle?

-jakiś typ mnie zaprosił do ogniska i opowiadał o parce co namawiała go na nocleg i jadło, ale odmówił i na następny dzień ktoś go przestrzegał przed tym miejscem. Takie gadanie czy rzeczywiście może znaleźć w heartlands gdzieś te farmę? 

Ja lurkowałem królika, lisa, niedźwiedzia, bizona i jelenia i jak do tej pory to zalicza mi zadania, może patrzysz na odmiany jednego gatunku(jeleń, widłoróg itp.)? A co do lassa to tak ma być, jest to nieczytelne, ale ciągnij typa cały czas aż nie zaliczy Ci wyzwania

Odnośnik do komentarza

ja teraz szukam pięciu pum żeby zaje.bać z łukiem i słabo ze spawnem :/

 

btw po raz pierwszy gra tak naprawdę mnie wkur.wiła że zacząłem przeklinać

 

SPOILER (nie otwierać przed ukończeniem gry)

 

 

 

W spoilerze jest filmik na którym nie mogę wyjść pod lekką górkę, bo cały czas się wypier.dalam, koń również. To jest tak prymitywny sposób by zablokować jakiś obszar że ja pier.dolę, męczyłem się z tym ze wszystkich stron z 5 minut, na końcu to tylko przeklinałem rockstar że nie ma w grze opcji samobójstwa strzałem z shotguna albo wpakowania kulki we własnego konia, dawno takiego triggera nie miałem

 

Zaraz obok tej lokacji gdzie górka była nawet mniejsza ale naje.bana kamieniami też nie mogłem wejść, a zaraz obok były skały które... nie reagowały na wspinaczkę xD.

 

Jezu, uwielbiam tereny z jedynki, ale właśnie ilość tych gór, przepaści i wyżyn terenu jest mega wkur.wiająca, na nowych terenach wszędzie łatwo się dostać, a tutaj to nic tylko skakać z przepaści na główk

 

W spoilerze jest filmik na którym nie mogę wyjść pod lekką górkę, bo cały czas się wypier.dalam, koń również. To jest tak prymitywny sposób by zablokować jakiś obszar że ja pier.dolę, męczyłem się z tym ze wszystkich stron z 5 minut, na końcu to tylko przeklinałem rockstar że nie ma w grze opcji samobójstwa strzałem z shotguna albo wpakowania kulki we własnego konia, dawno takiego triggera nie miałem

 

Zaraz obok tej lokacji gdzie górka była nawet mniejsza ale naje.bana kamieniami też nie mogłem wejść, a zaraz obok były skały które... nie reagowały na wspinaczkę xD.

 

Jezu, uwielbiam tereny z jedynki, ale właśnie ilość tych gór, przepaści i wyżyn terenu jest mega wkur.wiająca, na nowych terenach wszędzie łatwo się dostać, a tutaj to nic tylko skakać z przepaści na główkę

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...